Anlayışsızlığın böylesi...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bulut123456789 tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bulut123456789
  1. :gitme:
    cumartesi gecesi sahura kalkamadım.pazar sahabı da aç değildim tutabileceğimi düşündüm ve oruç tuttum..eşim tutmadı.evde de hiç bir şey kalmamıştı.ne yağ ,ne bakliyat.hiç bir şey yoktu.dedim gel alışveriş yapalım.gideceğimiz markertte yürüyerek 15 dk uzaklıkta ve servisi var.alacakklarımızla servise binir eve gelebiliriz ama eşim bilgisayarın başından kalkamadı ve saat 5 de çıkarız dedi.5 de çıkacağız ,gideceğiz,alışveriş yapacağız ,döneceğiz ..ee ben ne zaman yemek yapacağım ,ne zaman bulaşık yıkayacağım( bulaşık deterjanımda bitmişti ve bulaşık birikmişti ) gözümde o kadar büyüdü ki.ayrıca yavaş yavaş da başım ağrımaya balmamıştı ve hiç birşeye halim yoktu.zar zor 4 buçukta çıktık,geldik saat oldu 5 buçuk.banada bulaşıkları yıkayacağım diye söz vermişti yıkamadı.benim başım ağrıyor ,halim yok.açımda.iyi dedim bende yapmıyorum.yattım.iftar oldu saat 8 de bilgisayarın başında.benim başım çatlıyor , kalkamıyorum.ağrı kesici içtim yattım..2 lokma yemek getir diyorum ,diyork ki: yemek hazırla ,abartma, ben beğenmezmişim onun yaptığını,söylenirmişim..ee o zaman sor ne istiyorsun diye.önüne yiyeyim diye poşetle 5-6 domates koyuyor.kafamçokkarıştı
    bıktım ,sürekli benim abarttığımı söylemesinden ve benim söylediklerimi istediği gibi anlamasından bıktım bıktım
    bende yiyemedim bişi ,aç aç yattım ve sahurada kalkamadım..halada bişi yemedim .çok sinirlendim..demek hastalansak ,önümüze 2 lokma koyacak yok ,bunu anladım.çok darıldım.sabahta ben ona kalvaltı hazırlamadım.anlasın insanın önüne 2 lokma koymamak neymiş.insanın annesi gibisi yokmafoldumben

ben şimdi geldiğinde yemek vereyimmi ? sabah kalvaltı hazırlamadım aç aç gitti.anlasın beni dedim..yemek hazırlıyorum ama önüne koyayımmı koymayayımmı ...ne yapayım..uzatayımmı..of

Son düzenleyen: Moderatör: 31 Ağustos 2009
  2. 31 Ağustos 2009
  3. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insan evlenince ne ister birlikte yaşamaktan keyif almak..
    hep bölemiydi yada yenı karsılastıgınız bır durummu...
    anlatmadgınız ıcım tam yorum yapamıyorum.
    bende olsam gucenırdım..üstelik oruclu bır ınsansınız...Allah yardımcınız olsun....

4. 31 Ağustos 2009

5. aslında yardımcı olan bir insandır ama iş yemek konusu olunca nedense açta olsa ne kendi kalkar yemek yer ne de okuduğunuz gibi bana yemek verir. açlığıda hastalığıda abartan ben olurum.madem önüme getireceğin yemeği beğenmeyeceğimi düşünoyrsun o zaman sor bari ne istiyorsun diye.bahane

6. 31 Ağustos 2009
  7. BenPembePeri

BenPembePeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşinizin yaaptığı çok ayıp..........şu mübarek günlerde yabancılara yemek yedirmek bile ne kadar sevap.................kaldı ki eşim....bilemiyorum

Allah yardımcınız olsun,Allah kimseyi zalime düşürmesin
    Zaten bir insanda Allah korkusu yoksa o insan dan kaçacaksın,herşeyi yapabilir öylesi.........(genel olarak söylüyorum eşiniz için değil)

8. 31 Ağustos 2009
  9. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konuşmayı deneseniz ...beni kırdın oruçluyum beni anlamanı beklerimm....vs
    işe yaramaz mı..

10. 31 Ağustos 2009
  11. dicerr

dicerr Guest

alayıssızdan cok MERHAMETSıZ esınız
    cok uzucu bır durum konusmayın bır sure anlasın

12. 31 Ağustos 2009
  13. dedim de ne oldu sanki..lütfen misali önüme 1 torba yıkanmamış domates koydu yiyeyim diye.sonra yine bilgisayarın başına.bende istemem dedim.ee sen isteseydin ben doğrayacaktım falan filan dedi.tabi tabi yapar

14. 31 Ağustos 2009
  15. sudem.

sudem. sebebi hayatim yavrularim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkeklerin hepsi olmasada , genelde boyleler.biz onlara hergun cesit cesit yemekler yapariz, onlar birgun hastalansak bizi idare edemezler.yalniz sen bu durumda degilsin inan..kendi yemek yapamiyorsa, disardan hazir bir seyler alabilirdi.insanin icinde biraz merhamet olsun yeterki...

16. 31 Ağustos 2009
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    insanın oruç tutana saygısı olaur..
    çok ayıp etmiş eşiniz...

18. 31 Ağustos 2009
  19. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şu mübarek günlerde çok ayıp etmiş eşiniz ben insanların iki türlüsünden çok korkarım 1-merhametsizden 2- kin tutandan ve maalesefki eşiniz merhametsiz anne gibisi yok diyorsunuz ya gerçekten doğru keşke yakın olsam vallahi ben verirdim size yemek üzülmeyin siz hiçbir zulüm karşılıksız kalmaz :gitme: