anne adayları umut ışığı olun bize

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve DUAMSIN tarafından 27 Aralık 2009 başlatılmıştır.

27 Aralık 2009
    Konu Sahibi : DUAMSIN
  1. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arklar olumlu sonuclanan tüp bebek tedavılerınızı yaptırırken sperm test sonuclarını buraya yazalım ve umut olsun bızler ıcın a.s.

2. 27 Aralık 2009
  3. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4 yıllık evlıyım ve sperm sonucu 10 mılyon hızlı 7 yavas24
    dırek tup bebek dedı dr 2010 da dusunuyoruz allahım herkesın gonlune gore verır ınsallah 2010 senesınde hepımız hamıs oluruz

4. 27 Aralık 2009
  5. bebis_asuman

bebis_asuman ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende bi asilama ve bi tüp bebek yaptirdim ikiside negatif insallah subatda ankarada maya merkezinde tedavi görcem ...

6. 27 Aralık 2009
  7. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    aminnn inşş hepimizz anne oluruzz dediğin gibi.....senin eşinin sperm sayısıı iyi fakat heralde az hareketlii ondan dolayıda tüpe geçin demiş dr.un....bu arada bizde direk tüpe geçtikk....
    biz ilk öğrendiğimizdee yani eşimin ilk testiiinde 1 milyon sperm ve %2 de hareketlilik vardıı bu şekilde ilk tüpü denedikk fakatt kimyasal gebelik olduu...
    şimdi 2.denemeyi yapıyoruzzz dün yumurtalarım toplandıııı...ve tedaviye başlamadan eşime keçi boynuzu kürü yaptım nerdeysee 2 buçuk ay kullandıı ve dr.da vitamin ilaçları verdii ve eşimin spermii 4 milyon olduu ve %15 de hareketliii....tavsiye ederimm keçi boynuzu kürünüü sayınızz çok iyi çünküü....benim eşimde varikoselde varr buna rağmen sayı arttııı.....

8. 27 Aralık 2009
  9. aymutu

aymutu meleğim iyi ki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    duamsın merhabalar canım,benim hikaye biraz uzun bu kanuda bi hayli tecrubelıyım neden dersen aynı sebebden 2 aşılama 2 mikroenjeksiyon denedim hepside negatifti maalesef. Ama son şans dedik ve 2007 senesinde 3. mikroenjeksiyonuda denedik ve sonunda rabbiminde izniyle 07 01 2008 de bebegimi zehramı kucağıma aldım.evet cok zor bi süreçti ama umudumu inancımı hiç kaybetmedim.her seferinde büyük bi çöküş yasadım tabi ki ama yinede yılmadım sonuna kadar savaştım ve sonunda kazandım. bu cok zor bi durum ama inanın ve umutla bekleyin. sormak istediğiniz bişey varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya calışırım sevgiler

10. 28 Aralık 2009
  11. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahım ınsallah yuzuzunu bu kez guldurur bı olumlu sonuz alanda sen olursuna.s.

12. 28 Aralık 2009
  13. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah allahın ıznıyle olumlu sonuc alanlar yazarlarsa dahada ıyı bakarız herseye hayırlısı hakkımızada yumurtalrın ıyı bı sekılde dollenır ve 3 tane yavru olatrak rahmıne gırerler ınsallahhhhhhh:teytey:

14. 28 Aralık 2009
  15. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bayagı bır zor surecten gectıkten sonra allahım sana yavrunu bagıslamıs darısı basımıza innnnşallah o gucu bızede nasıp eylesın rabbım:eek:

16. 28 Aralık 2009
  17. leftere

leftere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim eşimin sperm sayısı 80milyondu ama hızlı hareketli oranı yüzde onun altındaydı. ve morfoloji yüzde 1 cıktı. morfoloji yüzünden direkt mikro olması gerekti. allahıma sonsuz şükürler olsun ki tedavi basarılı oldu, ikiz bebek bekliyorum şimdi. allah hepinize hayırlı saglıklı evlatlar versin insallah, hamile kalanlarada aynı sekilde hayırlısıyla saglıkla doğum nasip etsin. ama şunu söylemeliyim ki moral cok önemli. her seyin başı biz bayanların psikolojisi, yılmayın, kendiniziyıpratmayın ve umudunuzu kaybetmeyin sakın. gerisi gelecektir zaten.

18. 28 Aralık 2009
  19. DUAMSIN

DUAMSIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allahım bızede nasıp etsın leftere ınsallah ıkız ıkız verır allah