Anne adayları yardınınıza ihtiyacım var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aral tarafından 21 Eylül 2010 başlatılmıştır.

21 Eylül 2010
    Konu Sahibi : aral
  1. aral

aral Rabbim kuzum sana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben bugün itibariyle 5 haftalık gebeyim 4+4 de bebeğin kesesini gördük ama ben çok endişeliyim sürekli kendimi takipteyim transferden sonra ilk gebelik oluşurken çok halsizdim gözlerimin altı morarmış ve hasta görünümündeydim şimdi kendimi daha iyi hissediyorum bu da beni tedirgin ediyor sürekli herşeyimi gözlemliyorum bugün göğüslerim daha az hassas ve 5. haftada göğüslerde dolgunluk hassasiyet sık idrara çıkma uyuma ve yorgunluk görülürmüş bende sürekli kendimi dinlediğimden ters giden bişeyler mi var diye endişeleniyorum bebeğimi yolk sac kesesini kalp atışlarını duysam biraz rahatlıyacam çok endişeliyim ne olur tecrübelerinize ihtiyacım var sizin belirtileriniz ne zaman başladı siz bu süreçte neler hissettiniz sizce bende bir sıkıntı varmıdır ne olur dualarınızı esirgemeyin meleğim beni bırakmasın hepinize şimdiden çok teşekkür edrim rabbim meleklerinizi size bağışlasın

2. 21 Eylül 2010
  3. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senin bu dönemde çok rahat olmanlazım herkesin hamillek peryotları aynı deyildir ben ne miyde bulantısı nede baş dönmesi hiçbir şey yaşamadım ama 7 aylık olunca kusmalarım halsizlikler başladı korkma rahat canım allahım inşallah kucagınada alırsın evladını benim gibi o mutlulugu yaşatr bütün isteyenlere

4. 21 Eylül 2010
  5. aral

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım rabbim bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin ben biraz panik bir anne adayıyım zor bulunca kuzumu sürekli korkuyorum ona birşey olacak diye canım ben aceleciyim midem bulansın sürekli halsiz olayım gebeliğin tüm belirtilerini yaşıyayım istiyorum rabbim onu bana bağışlasın inşallah kucağıma alırım ben onu çok ama çok seviyorum

6. 21 Eylül 2010
  7. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben oluşumu 8 sene sonra buldum sabahlara kadar onu izledim ama bukadar panik olmakda iyideyil haberin olsun yat dinlen ne zamandır bekliyorsun sen nerde yaptırdın

8. 21 Eylül 2010
  9. nisam83

nisam83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    aralcım bende bebegını tutunması gorup kaybeden bırıyım
    ama sen bıraz fazla abartıyorsun sanırım canım
    boyle yaparsın aslında stresten hem yavruna hemde kendıne zarar verırsın
    hepımız cok bekleyenlerdenız
    bak bende 2,denememde heh oldu derken olmadı gıttı canım
    bunu gecen ay yasadım ama suan bırdahkı ayı sabırla beklıyorum belkım bır umut hemen yapayımda belkım tutar ve dogumuna kadar guzel gıder ve kucagıma alırım dıyorum ınsallah yanı canım
    sen masalah cok erken gormussun keseyı
    ınsallah haftaya kalp atısını duyar bu sıkıntından kurtulursun
    herkes kusacak uyuyacak rahatsız olucak dıye bır kaıde yok
    bende hıcbırsey hıssetmedı canım
    dua et allahımıza sıgın derım

10. 21 Eylül 2010
  11. aral

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın canım ben biraz fazla detaycıyımn rabbim korusun kuzumu rabbim seninde göbüşünü doldursun ve kucağına almayı nasip etsin ben 8 yıllık evliyim ve bu benim 5. denemem bu yüzden ona çok ama çok zor kavuştum ondan tedirginliklerim rabbim herkesin meleğini korusun içinde benimkinide

12. 21 Eylül 2010
  13. nisam83

nisam83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım herkes oyle
    hem maddı yonden bunalıyoruz
    bak kavustum dıyorsun
    yınede hamdet canım yaa
    uzme kendını tevekkul et
    sen amudada kalksan o dusecekse duser canım dusmıcekse dusmez feraklat ıcını
    daıma sukret
    bız yaratılanız yaratan degıl
    sana onu veren rabbım sen elınden gelse zaten ılk denemede yada tupe gıtmeden kendın yapardın dımı
    oyuzden canım uzme kendını
    duan ıcın sagollllllll bende amiiiiiiiiin dıyorum ınsalalh bende 3,denememde melegıme kavusurum ınsallah vaktı 3,denemede gelmıs olur ınsalalh
    senın 5 denemede tupmu donmusta varmı

14. 21 Eylül 2010
  15. aral

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki herşeyden önce rabbime sığınıyorum ben elimden geleni yapıyorum genelde evdeyim dinleniyorum sürekli dualar ediyorum kuzumu bana bağışlasın diye umarım nasibimizde onu kucağımıza almak vardır benim dondurulmuş transferiydi senin bebeşin ne kadarlıktı kaybettiğinde allahım tez vakitte senin muradınıda versin canım

16. 21 Eylül 2010
  17. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bos yere psıkolojını bozma benım 2 kuzenım var bırı cok kotu gecırdı hamıleleıgını ksuma bas donmesı dıgerı ıse hıc bır sekılde cok rahat gecırdı...
    hamılelıgının tadını cıkar bak ne gusl maşşşşşş hamıle kalmıssın
    saglıklan kucagınada alırsın ınşşş
    bızede dua et :))))

18. 21 Eylül 2010
  19. aral

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sağol canım desteğin için ben senden çok umutluyum çok pozitifsin allahın izniyle ilk tedavinde hamile kalacaksın ve kuzunu kucağına alacaksın inş rabbim tüm isteyenlere versin meleklerini ve tüm gebelerinde kucağına almayı nasip etsin kuzularını aminn