anne adaylarııı lütfen yardım :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve darkolive tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : darkolive
  1. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar sizde de oluyormu göğüslerimdeki bu kaşıntı ve sızlamalar öldürcek beni dayanamıyorum bazen ağlıyorum özellikle birazcık üşiyim göğüslerim ölesiye sızlıyor öyle böyle değil hamile kaldığımdan beri nerdeyse devam ediyor, kaşıntılar son 1 aydır çok şiddetli yara yapıyorum kaşırken :çok üzgünüm: eşim peşimde koşuyor elinde vucüt sütü ile ama doktoruma sorucam bi sizdede oluyor mu 26 haftalık hamileyim bu arada:CüvCüv:

2. 4 Şubat 2009
  3. kleshtina

kleshtina Bir kedim bile yook... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya senin bu anlattıklarının aynısını dün okudum kadın da hamilelik diyabeti vardı sen de öyle birşey yok değil mi..

4. 5 Şubat 2009
  5. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy allah korusun da bugün sordum normal dedi doktor süt toplandığı için çok normal biraz daha nemlendirmeye çalış dedi

6. 16 Şubat 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu dönemde karın yada göğüslerde bu tür kaşıntı şikayeti olduğunu duydumuştum bana kakao ve jojoba yağı tavsiye ettiler ben birde bebek yağı ve krem kullanıyorum çok kaşıntı sorunun varsa günde en az 3 - 4 kez yağ sürmeyi dene istersen bende işe yaradı