Anne Adaylarına Anneliği Armağan Ediyoruz II. çekiliş !

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Kazen tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.206
    Ödül Puanları:
    488
    Anne Adaylarına Anneliği Armağan Ediyoruz II​

Maya Tüp Bebek Merkezi’nden Kadınlar Kulübü Üyelerine Özel Ücretsiz Tüp Bebek ve Bütünleşik Tedavi Planı.

Maya Tüp Bebek Merkezi, anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına çok özel bir fırsat sunuyor. Anketi dolduran 750. kişiye ücretsiz tüp bebek tedavisi armağan ediyoruz. Anketimizi dolduran tüm üyeler ise “Bütünleşik Tedavi Planı”ndan yararlanma hakkı kazanacak.

Çekilişimize katılan 750. üye, 1800 Euro değerindeki jinekolojik muayene, sperm tahlili ve geri kalan tüm tedaviyi kapsayan, ücretsiz tüp bebek tedavisi ve Maya Konukevi’nde konaklama hakkı kazanacaktır. (ılaç masrafları, ilave olarak çıkabilecek ek tedavi giderleri çifte aittir.)

Kampanya kapsamında, anketi dolduran herkese ise “Maya Bütünleşik Tedavi Planı” hediye ediyoruz. Böylece siz de uluslararası standartlarda hazırlanmış başarılı bir tedavi planı ile bebeğinize kavuşma fırsatı yakalayacaksınız.

Tüm bu fırsatlardan yaralanmak için öncelikle Kadınlar Kulübü üyesi olmanız ve anketimizi doldurmanız yeterlidir.

Ankara'da bulunan tüp bebek merkezinin çekilişi her üyemiz için geçerlidir!

Çekilişe son katılım tarihi: 15 Mart 2009

Tedaviyi kazanan şanslı çiftimizi 16 Mart 2009 tarihinde açıklayacağız.

Önemli Uyarı
    • Tekrar kayıtlar kesinlikle kabul edilmeyecek ve silinecektir. Anketimizi kendi adınıza ya da başkası adına sadece bir kez doldurabilirsiniz.

• Uyarıları dikkate aldığınız için teşekkür ederiz.

Bu konuda özverili bir araştırma yapan ve sonuçlandıran sevgili Barçman'a çok teşekkür ederiz.

2. 17 Şubat 2009
  3. Kazen

Beğenildi:
    17.206
    Ödül Puanları:
    488
    Merhaba,
    - Yeniden başvuru yapıp hakkınızı tekrar kullanabilirsiniz,
    - Üye olmanız zorunludur,
    - Üye olup başvuru yapıp size çıktığında hakkınızı başkasına devredebilirsiniz.

4. 18 Şubat 2009
  5. guclu.z

guclu.z OgLu$uM BuyuyoR Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    AAA cok guzel yeniden baslattiniz demekki... Allah razi olsun, yine bir aileyi ins sevindireceksiniz...

Tesekkurler.

6. 19 Şubat 2009
  7. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    maya tüp bebek merkezinin sürekli böyle bir kampanya yapıp aileleri çok mutlu etmesi çok güzel başarılarının devamını diliyorum

8. 20 Şubat 2009
  9. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    iyi günler Kazen bey benim bir sorum olacakti size "Üye olup başvuru yapıp size çıktığında hakkınızı başkasına devredebilirsiniz."yazmisiniz ben bekarim ve yurt disinda yasiyorum benim kuzenim tüp bebek deniyor ben kendi bilgilerimle basvursam olur mu?
    bekar ve yurt disinda yasadigim icin sorun teskil edip etmeyecegini bilmiyorum ona göre bende basvurmak istiyorum..tesekkürler bu kampya icin iyi günler

10. 25 Şubat 2009
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    bugun beni maya tüp bebek merkezinden safak hanim aradi tedavi plani hakkinda görüstük raporlarimi toplayip safak hanima fakslayacagim doktor bey ona göre bana bir tedavi plani sunacak insallah olumlu seyler söyler bir dahaki tedavimi kesinlikle mayada denemeyi düsünüyorum insallah ugurlu gelir
    ben arayacaklarina ihtimal vermemistim böyle yakindan ilgilenmeleri cok hos birsey

Son düzenleme: 12 Mart 2009
  12. 26 Şubat 2009
  13. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birinci çekiliş meryem die bir üyeye çıkmış sanırımm çok sevindimm onunn adınaa

14. 26 Şubat 2009
  15. orkide76

orkide76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaza cığım maya her konuda bizlere yardımcı oluyorlar ve ilgileniyorlar doğru seçim yapmışsın iyi şanslar

16. 27 Şubat 2009
  17. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maya hastanesine gönülden teşekkür ediyorum.yaptıkları bu güzellik bizlere birer hediyedir.çekilişi kazan arkadaşımızı tebrik ediyorum.ve darısı bizlere diyorum.maya hastanesi doğru bir seçim..

18. 3 Mart 2009
  19. Kazen

Beğenildi:
    17.206
    Ödül Puanları:
    488
    Yeniden başladık ama 1. kampanya kadar ses getirmedi mi yoksa duyuramadık mı ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.