Anne adaylarina sesleniyorum...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mavideniznensiyim_85 tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : mavideniznensiyim_85
  1. mavideniznensiyim_85

mavideniznensiyim_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :CüvCüv:Ben 1 yıllık evliyim.6 aydr anne olmak istiyorum ama nedense hamile kalmıyorum:1no2:.hiç sorunumuzda yok.ama artık hep hayal kırıklığı yaşamaktan üzülüyorum:1no2:.neler yapmalıyım :çok üzgünüm:yardımlarınızı bekliyorum:mymeka:

2. 12 Eylül 2008
  3. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doktorlar sınır olarak 1 yılı belirtiyorlar.buradad okuduysan 11 ayında amile kalanlar da var.bir sorun yoksa olcaktır merak etme.sabırlı ol.

4. 12 Eylül 2008
  5. sevcangoksel

sevcangoksel Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Doktor hem senden hem eşinden tüm tahlilleri istedi mi?Tahliller nasıl çıktı.

6. 12 Eylül 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım en başta kafandan bebeği silmen gerekir.kesinlikle stres bebeği bizden uzaklaştırıyor.ben tam 1 yıl sters içinde her ay testler felan filen derken hormonlarımın dengesini bozdum.ve tam amann olursa olur dediğim ay 13 ayımda hamile kalmışım haberim bile yok :) bu tamamen eğerki bi sorun yoksa stresle alakalı.....hem 6 ay çok erken bi süre hayatım.inşallah en kıza zamanda hayırlı haberlerini alırız...

8. 12 Eylül 2008
  9. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    cnm 6 ay çok erken bir süre.allah hayırlısını versin en az bir sene geçmesi lazım.üzme kendini psikoloji çok önemlidir.sakın kendini üzme.kafana takıp takıntı da yapma.daha da üzlürsün cnm.ok.

10. 12 Eylül 2008
  11. romantik

romantik Guest

6 ay kısa bi süre canım biraz daha sabretmen gerekir stresten uzak dur bence inşallah en kısa zamanda olur bebişin

12. 12 Eylül 2008
  13. hsay26

hsay26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canm bu 1.aydada olabıır 1senedede olabılır bende senın gıbı cok hayal kırıklıgı yasadım ve psıkolaga basladım o bana dedıkı sen stres yapmassan bebek sana gelcektır dedı sende once kafandan at herseyı akısına bırak allah yar ve yardımcın olsun cnım

14. 12 Eylül 2008
  15. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayaklarını havaya dik ilişkiden sonra....koca karı yaptırımıdır ama kesin çözümdür...eğer başka sorun yoksa....

16. 12 Eylül 2008
  17. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım daha 6 ay olmuş burda kaç senedir ugraşanlar var takma kafanı bu sene olmazsa seneye allah nezaman nasip ederse...

18. 13 Eylül 2008
  19. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım belki herkez aynı şeyi sölemiş ama önce kafaya takmamaya çalış....6 ay çok kısa bir süre...hemen kötü düşünme..bi bekle bakalım 1 sene dolsun...sonra gitmek istersen doktora gidersin..için rahat etsinn...bende 1 sene dolunca gitmiştim bütün tahliller yapıldı herşey normal herşey yolunda ama 2 senedir olmuyor....kısmet bu işler..allahın bileceği iş zamanı gelince olur..yeter ki hayırlı olsunn...sağlıklı olsun....kafaya takıpta stres yapma yoksa benim gibi çok beklersin bebişinin gelmesini.bazen hiçbir problem yokken de olmayabiliyor..allah bilir orasını...gelecek elbet bebişler...ama yataktan hemen kalkma...hemen duş alma....yumurtlama günlerinde olacak diye strese girme....hayırlısı canımm...inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsınn...isteyen herkez inşallah...