Anne, Baba, Kardeş derdi...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve oz_ec8387 tarafından 3 Nisan 2009 başlatılmıştır.

3 Nisan 2009
    Konu Sahibi : oz_ec8387
  1. oz_ec8387

oz_ec8387 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesi çok farklı bir davranışlara sahip.eşimin kardeşi ve eşi bizi kıskandılar hep.o kaçmıştı fakat beni istemişlredi ve bana yapılanları kıskandı.ve görüşmemeye başladık.eşimin kardeşi benmle aynı ortamdayken yüzüme bile bakmadı annemle konuştu benmle konuşmadı bu bana büyük saygısızlık...babası da benmle konuşmıyr yolda görünce ben yine saygısızlık yapmamak için hep konuştm Allahtan annesi iyi hiç birşeye karışmıyr.babası kardeşiyle barışmazsa hakkını helal etmiceğini söledi eşim barışmıcağını eşime saygısızlık yuapanla konuşmam dedi .eşim ilk başlarda kafasına takmıyrdu ama bu yakınlarda hep rüyasında görüyor.ne yapmam gerektiğini bilmiyrm.yorumlasanız sevinirm.

2. 3 Nisan 2009
  3. forga

forga Guest

Bence barış ve kayınpederimin hatrına barıştım havası ver. Ama ne bileyim cool ol, rahat ol, kaynımla görüşsem ne görüşmesem ne havalarında yani. Büyüklük bende havalarında ol yani. Ama anladığım kadarıyla yakın oturuyorsunuz ve yakın otururken küslük çok zor. Kaynananıda taktit ettim böyle bir durumda hiçbişeye karışmayan kaynana müzeliktir. :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Nisan 2009
  4. 3 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

maşşallah eşine aferin valla eşin böyle derse sen istediği kadar surat yapsada umursamaz barışırsinki eşin arkadan

6. 3 Nisan 2009
  7. oz_ec8387

oz_ec8387 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok yakın değiliz ama yolda muhakkak görülüyor yani eşim Allaha şükür arkamda ama ben yinede gelip gitmek istiyorum eşimin annesi ve babasıyla ama eltim ve kardeşi kıskançlık yapıyolar ve aileside onları tutuyor biz gidemiyoruz ama hakkını helal etme durumu kötü oldu kardeşiyle ne ben barışmak isyorum nede eşim...

8. 3 Nisan 2009
  9. forga

forga Guest

Bahsi geçen kardeş barışmak istiyor mu peki?
    Kimin zeytin dalı uzatması bekleniyor yani, size özür dileyin deniyorsa kötü
    ıçimden bi ses kabak senin başına patlıcak diyor

10. 3 Nisan 2009
  11. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küslüğü bitirin ama gidip gelme olayınız olmasın böylece ortamda size yaptıklarından rahatsız olmamış olursunuz. bayramdan bayrama falan görüşün maksat eşin huzur bulsun.

12. 3 Nisan 2009
  13. oz_ec8387

oz_ec8387 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardeşi istemiyor herhalde yolda görünce kafasını çeviriyor çünkü.bende zaten istemiyorum ama sonuçta hakkımı helal etmem dedi babası.

14. 3 Nisan 2009
  15. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşin babasına o benim küçüğüm o gelsin özür dilesin barışırız desin o zaman.Ama yok sizin özür dilemenizi istiyorsa babası ve özür dilencek birşey yapmamışsanız bunuda açıkça söylesin.Büyükler ailenin en ufağına kıyamıyorlar o yüzden eşit davranamıyorlar.Herşeyi büyük çocuktan bekliyorlar.Acaba kaynınıza da aynı sözü söylemişmidir?Babası hakkımı helal etmem dediğinde eşinde evlat ayrımı yapmamasını söylesin.

16. 3 Nisan 2009
  17. oz_ec8387

oz_ec8387 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biz herşeyi konuştuk ama insan kaç yaşında olursa olsun değişmeyince değişmiyor

18. 3 Nisan 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    peki neden eşinizin kardeşi ve kayınpederiniz sizinle konuşmuyor. hemde sizi istemeye gelmişler... demekki sizi tasvip etmişler ki ailenizden istemişler...kardeşinin yüzünüze bakmaması ve kayınpederin sizle konuşmaması için mutlaka bir neden vardır.bunun kıskançlıktan da öte bir şey olduğunu düşünüyorum. bence anlatmadığınız daha farklı nedenler var...