Anne ben nasıl dünyaya geldim?

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve Mune tarafından 6 Ekim 2006 başlatılmıştır.

6 Ekim 2006
    Konu Sahibi : Mune
  1. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    59.050
    Ödül Puanları:
    663
    Kızım Yağmur o zamanlar 2,5-3 yaşlarında bıcır bıcır konuşup sorularıyla bunalttığı bir dönem,birgün durduk yere -Anne ben nasıl dünyaya geldim diye sormasın mı?Ben şoktayım tabii,el kadar çocuğa ne diyeceğim?Uzmanlar çocuklara lahanadan çıktın pazardan aldık ya da leylekler getirdi demeyin diyordu,yaşına uygun makul bir açıklama yapın diyordu:dead: Şimdi hapı yuttun kızım dedim içimden,ne söyleyeceğim ben bacak kadar çocuğa?Çocuk ısrarla sorunun cevabını bekliyor,yüzüme bakıyor,benim yüz şekilden şekile giriyor:rolleyes2: Birden aklıma bir açıklama geldi ve kızıma:-Babanla ben senin doğmanı çok istedik,o yüzden sevgiyle birbirimize sıkıca sarıldık,babanın karnındaydın sen ve sarılınca benim karnıma geldin,dedim.... :dead: Demez olaydım kızım bizi her gördüğü yerde çekiştirip karınlarımızı birbirine yapıştırıp ben kardeş istiyorum diyordu:laugh: hatta karınlarımız yapıştıktan sonra 3-5gün bekliyor sonra anne hani kardeşim olmuyor neden olmuyor diyordu bende battıkça batıyor eh kızım napalım babanın karnındaki kardeşler bitmiş diyordum:rolleyes2: :laugh: :laugh: Kızım hüngür hüngür ağlıyordu,hatta birgün ağlayarak yengeme babamın karnındaki kardeşler bitmiş deyince eşimle ben hem pancar gibi olduk hemde sonrasında gülmekten koptuk:laugh: çok şükür bir müddet sonra kızım kardeşten ümidini kesti ve bizi yapıştırmaktan vazgeçti,ilerki yaşlarında da bir daha hiç sormadı,eh artık sormasına da gerek kalmadı şimdi 11 yaşını bitiriyor ve ortaokul öğrencisi oldu fen bilgisi dersinde ilk konuları ''Canlılarda Üreme'' çocuk konuyu işleyip öğrendikçe dumura uğrayacak:dead: Annesinin tüm yalanları tek tek ortaya çıkacak,itiraf ediyorum kızım karnımızı yapıştırmayla kardeş olmuyor :laugh:

Nickimnick bunu beğendi.
  2. 6 Ekim 2006
  3. safety

safety Guest

Valla pes. hayal gücün de pek genişmiş Mune:laugh: :laugh:

4. 6 Ekim 2006
  5. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    59.050
    Ödül Puanları:
    663

Safety:laugh: :laugh: :laugh: bir çırpıda aklıma gelen tek masum yalan buydu :laugh: yok bişey değil şimdi çocuk öğreniyor konuyu okulda:dead: psikolojisi bozulcak evladımın:laugh: bir yanda yalancı bir anne öte yanda hayatın gerçekleri:laugh:

6. 6 Ekim 2006
  7. gulayy

gulayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay.. nerden aklına geldi cocuğa böyle bir şey söylemek ilahi
    bende atladım kızıma aynı şeyi söylerim diye ama olmaz başka bir açıklama bulmam lazım

8. 6 Ekim 2006
  9. moondance

moondance kuzucuklarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben düşünsem böyle birşey aklıma gelmezdi :laugh:
    aklınla bir yaşa valla mune

10. 6 Ekim 2006
  11. masal

masal Guest

muneciğim kızın altıncı sınıfa başlamış . o zaten artık biliyordur doğrusunuda sana belli etmemiştir. yani okulda dumura falan uğramaz merak etme.

12. 10 Ekim 2006
  13. elin

elin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    munecigim allah iyiligini versin cok guldurdun beni

14. 10 Ekim 2006
  15. young

young Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hheheheheh

16. 10 Ekim 2006
  17. didemsu

didemsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :)
    mune valla iyi düşünmüşsün..ben bukadarını bile düşünemezdim:)

18. 14 Ekim 2006
  19. 1_sen

1_sen Guest

alemsin mune iyi akil etmissin diyecegim ama keske biraz daha buyudugunde baska turlu aciklama imkanin olsaydi..kizcagiz dumur olacak simdi:KK66: