Anne demeye sözden sonra mı başladınız? İlk nasıl söylediniz?

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve Soja tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Soja
  1. Soja

Soja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kızlar,

Anne demeye ne zaman başladınız? İstemeden,sözden sonra mı yoksa nişandan sonra mı? İlk nasıl söylediniz? Tepkilerini, hissettiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim...

2. 6 Ağustos 2010
  3. papatyam2011

papatyam2011 .:AŞIK:. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben su an sozluyum. Kayinvaldemin adi Nurcan ve sozlenmeden oncede Nurcan Anne diyordum.. hala oyle diyorum yaa artik dugunden sonra sadece anne derim.. su an garibime gidiyor acikcasi.. heleki askimin babasina baba demek cok garibime gidiyor.. ben babamin kiziyim yaaa!! Ama kayinvaldem ilk beni o alistirdi.. anne de dedi en basindan daha cikarkenn oyle alistimm hehe

4. 6 Ağustos 2010
  5. dnsbrk

dnsbrk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sözden sonra başladım nişanlım bu konuda çok rahat ama ben mecbur kalmadıkça diyemiyorumm baya zorlandımmm garip oluyor insan

6. 6 Ağustos 2010
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Bende sözden baya sonra söyledim, nişanlım hemen söyledi ama ben zorlandım...
    Ama hala annemin yanında söyleyemem ve uzun bir sürede söyleyebileceğimi zannetmiyorum, ona haksızlık ediyormuşum gibime geliyor.

8. 6 Ağustos 2010
  9. BurcuBaris

BurcuBaris ♥♥18 EYLÜL . . Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    valla dermiyim bilmiyorum ama insanlarda bekliyo yaniii bakalımm çok zorlamaz inşallah beni bu konu.
    Bizde bide şöyle bi durum var anneme söyleyince bu konuyu senin bi tane annen var öyle anne falan deme benim yanımda diyo arada kaldım :KK70:

tgc_ bunu beğendi.
  10. 6 Ağustos 2010
  11. klaraa

klaraa ciddi değilim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    aman kızlar problem ettiniz şeye bakın. söyleyi verin ne olacak. söylemezseniz eğer asıl problemi o zaman görürsünüz.kaydirigubbakcemile

12. 7 Ağustos 2010
  13. meltem_d83

meltem_d83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    86
    Ödül Puanları:
    148
    bende sözden epey bi sonra söylemiştim zaten ilk telefonda konuşurken söyledim çünkü daha rahat oluyor...
    ama hakkatten söylemek zor hemde çok zor...

14. 7 Ağustos 2010
  15. ykyy

ykyy veee inşALLAH...(: Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım 24.07 de sözlendim bende o olay çok zor yaa herkes benden sözden sonra dememi bekledi diyemedim. uzaktan gelmişlerdi birgün kaldılar ertesi günü pikniğe gittik bütün gün beraberdik ama yine diyemediim anne felan daha sonra gittiler telde konuşuyorduk biranda dedim oda bana canım kızım diye hitap etti memnun kaldı farkındayım amaa diyene kdar canım çıktı şimdi rahat kullanabiliyorum inşallah yüzünede söylerken rahat olablirim.

16. 18 Ağustos 2010
  17. nimres

nimres Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende hala söyleyemedim 3 aydır sözlüyüm:) eylülde de nişanım var.. söylemem gerek artık ama dilim varmıyo..

18. 18 Ağustos 2010
  19. miss_curious

miss_curious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.910
    Ödül Puanları:
    238
    cnm soylemekte gucluk cekiyosan once "ayse anne" falan diyebilirsin...Yani ismini kullanabilirsin ben kayinvalideme"anne" diyorum ama bi baskasina bahsederken ".... annem" derim..