Anne karnındaki bebeğin kalbi durursa-Bunu yaşayanlar lütfen yardımcı olun.

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve panikatak tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : panikatak
  1. SİTEDE ÇOK MERAK ETTİĞİM BİR KONU VAR.ŞU SIRALARDA BİR ÇOK KİŞİNİNDE YAŞADIĞI BİR OLAY.BAZI ARKADAŞLARIMIZ NORMAL GEBELİK TAKİBİ İÇİN DR A GİDİYOR VE BEBEĞİN KALBİ DURDUĞUNU, ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLÜYOR DR'LAR .BU GİBİ DURUMLARI ANNE FARKETMEZ Mİ.MESELA AĞRI KANAMA FALAN OLMAZ MI? YAŞAYAN ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLUNUZ.BENİM ÇOK MERAK ETTİĞİM BİR KONU?BİDE YAŞAYAN ARKADAŞLARA BİR SORUM DAHA OLACAK.BEBEĞİN KALBİNİN DURMA NEDENİNİ VE GENELDE KAÇINCI AYDA SIKLIKLA KARŞILAŞTIKLARINI BİZLERLE PAYLAŞIRLARSA ÇOK SEVİNİRİM.

BİLENLER LÜTFEN YARDIMCI OLSUN Kİ BİZ ANNE ADAYLARI DAHA DİKKATLİ OLALIM.

ALLAH YAŞAYANLARA SABIR VERSİN.VE KİMSEYE YAŞATMASIN a.s.
  2. 6 Şubat 2008
  3. vuslat06

vuslat06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba canım ilk bebeğim düştü sonra tekrar hamile kaldım doktora gittim 6 haftalıktı kalp atışlarını duydum bir ay sonra kontrole gittim bebeğin kalp atışı yok ölmüş dedi okadar çok ağladımki kürtaj oldum.bebek karnımda 1 ay ölü kalmış hiç hissetmedim.Her hangi bir sebep söylemediler.kader işte neyseki bana bişi olmadı şimdi dünya tatlısı iki oglum var.Alllaha herkese nasip etsin.
  4. 6 Şubat 2008
  5. gxuxl@end

gxuxl@end Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba canım benim bebeğimin kalbide 20. haftasında durdu allah kimseye yaşatmasın benim kanama olmuştu dr gittiğimde kalbi atıyordu sabah tekrar gel dedi ğittiğimde kalbi atmıyordu çok kötü bir durum sabah dr gitmeden ters giden bir şeyler olduğunu hissettim sanki içim boş gelmişti canlılık yoktu sebebine gelince bilinmiyor kader işte
  6. 6 Şubat 2008
  7. evet hiç anlaşılmıyormuş.belirti vermiyormuş.cevapladığınız için tşk ederim.allah çocuklarınıza uzun ömür versin.a.s.
  8. 6 Şubat 2008
  9. allah sabır versin.ve birdaha yaşatmasın.çok üzüldüm.zaten genelde 4-5 aylıkken sık yaşanıyormuş bu durum.ilgin için tekrar tşk.a.s.
  10. 6 Şubat 2008
  11. txuxlayy

txuxlayy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba canım benim ilk gebeliğimde aynı olay başıma geldi 12 haftalık
    hamileydim ve ilk kontrolüme gitmiştim daha .hiç birşeyden haberim yoktu
    ne ağrı vardı nede kanama...12 haftalık bebeğim 9 haftalık görünüyordu
    meğer 2 hafta önce veda etmiş bize kalp atışları yoktu çok üzülmüştüm ALLAH
    kimseye yaşatmasın.
    şimdi 26 haftalık hamileyim ALLAH sağlık versin
  12. 6 Şubat 2008
  13. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bende dün bir yakınımın çocuğunu kaybettiğini öğrendim o da 5 aylıktı önce suyu gelmiş doktora gitmiş doğurtmuşlar sanırım ama doğduktan bir kaç dakika sonra ölmüş çok üzüldüm bir iki ay daha yaşasaydı belki doğduktan sonra yaşatabilirlerdi.şimdi içimde hep korku var ben de 22 haftalık hamileyim ya benim bebeğime de bişey olursa diye..ama her gün kontrol ediyorum onunla konuşmaya çalışıyorum onun hareketlerini hissetmeye çalışıyorum inşallah ona sağlıkla kavuşurum...............
  14. 6 Şubat 2008
  15. canım benimde bebğim 7 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj oldum.ben hissettim ama özellikle geceleri karnıma acip bi ağrı giriyodu kramp gibi ve mide bulantılarım geçmişti dr azaten randevum vardı gittiğimizde de kalbinin durduğunu öğrenmiştik.
  16. 6 Şubat 2008
  17. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde ilk hamileliğimde 9 haftalıkken kalbi durmuştu bende 2 hafta sonra kontrolde öğrenmiştim.benim bütün hamilelik belirtilerim gitmişti.kendimi hiç hamile gibi hissetiyordum herkese söylüyordum.bebek öldüğü için gebelik hormonlarıda düşüşe geçiyo tabi.şimdi 16 haftalık hamileyim.çocuğun kalbinin durması çoğunlukla ilk 12 haftada oluyor canım.
  18. 7 Şubat 2008
  19. armus

armus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba benimde 9 haftalıkken kalbi atmadığı için kürtaj oldum. çok zor bir durum, Allahım kimseye yaşatmasın