Anne karnında bebek hareketleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kuru tarafından 29 Ekim 2009 başlatılmıştır.

29 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kuru
  1. kuru

kuru Guest

içimizde kıpır kıpır oynayan bebişimizin hareketlerinden bahsedelimmi?
    benim paşa 26 haftalık oldu maşallah kıpır kıpır yemek yerken heleki süper oynuyor duşta,arabada giderken çok oynuyor.ellerini ayaklarını hissediyorum..süper bir duygu sizinkiler nasıl oynuyor annişlerr:CüvCüv:

2. 29 Ekim 2009
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ay masallahhh sizee
    biz daha 3-4 haftadır hissediyouz ama süper bisi bazen ardarda elimi karnima koydumda vuruyor tekmemi o ben ayırt edemiyom el bacak kafa vs

4. 29 Ekim 2009
  5. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Yemek yerken özellikle tatlı yerken kıpır kıpır oluyor maaşallah.Çikolataya ayrı bir zaafımız var :) :)

6. 29 Ekim 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bende yaklasık 2 haftadır hıssedıyorum bebegımı opuyorumnanaktan
    ama henuz ellerını ayaklarını secemıyorum. bıseyler vuruyo karnıma ama ayaklarıdır heralde ben elımı koydugumda duruyo elımı cekınce yıne baslıyo :kedi:
    derrrkennn bı tepık daha attı kızım :nazar:
    ozellıkle kahvaltıdan sonrakı 1-2 saat ıcınde cok hareketlı ve aksamları hareketlenıyor... onunla konustugumda duruyo konusmayı bıraktıgımda yıne baslıyo :nazar:

gamzealper bunu beğendi.
  8. 29 Ekim 2009
  9. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    yaa arkadaşlar bebenim bebeğim niye böyle hareketsiz acaba.günde en fazla birkaçkez hissedebiliyorum.normalmi acaba.o hareketlerde çok şiddetli değil zaten pıt pıt oluyor duruyor.üzülüyorumda.bu arada bebeğim kız ve 25.haftamdayım.

10. 29 Ekim 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım benımkıde oyle 7/24 oynamıyor bende bugun 24.haftama gırdım...
    gun ıcınde bellı saatlerde hareketlenıyor sonra bende sadece pıt pıt lar hıssedıyorum.
    netten arastır bak 28.haftaya kadar duzensız olurmus zaten hareketler. 28 den sonra duzene gırermıs. doktor hersey yolunda dıyosa endıse etme yanı...

12. 29 Ekim 2009
  13. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    her bebeğin hareket düzeni farklı olurmuş..ve ilk hissetmeye başladığımızda hareketlerde kısmi azalmalar ve artmalar normalmiş...önemli olan o normallikten uzaklaşmamak..benim de 24. haftam sabah ve akşam yatarken düzenli tekmeler atıyor..gün içinde oturduğumda genelde..ama henüz el mi ayak mı kafa pası mı çözemiyoruz...:)

14. 29 Ekim 2009
  15. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende sabahları ve akşamları hissediyorum en fazla ..Hareketlerinden bile endişeleniyorum acaba nıye asagıda hareket ediyor yoksa bebeğim asagımı indi diyee ..Zeynepb nözel mesajına da bakabilirmisin canım bir.

16. 29 Ekim 2009
  17. bitanesii

bitanesii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimkinin de maşaallahı var sabah akşam hareketleri hiç durmuyo özellikle dediğiniz gibi bişeyler yedikten sonra sevindirik oluyo kuzum benim:ecrin_bebek:

18. 29 Ekim 2009
  19. eldaca

eldaca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 24 haftalık hamıleyım benım oglumda ozellıkle sabahları kalktıgımda cok serı hareket edıyor gun ıcerısındede bellı aralıklarla hareket edıyor ayrıca bızde cıkolatayı cok sevıyoruz sanırım ayrı bır zaafımız var yıyınce kopuyoruz!!!