Anne karnında bebek ne kadar uyur?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fulya28 tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : fulya28
  1. fulya28

fulya28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle herkese merhaba, ben yeni üye oldum.26 haftalık hamileyim ve bilen arkadaşlar varsa bebek anne karnında ne kadar uyur? bazen uzun süre hareket etmeyiince korkuyorum.Dr.umada sormadım en kısa zamanda onada sorucam.şimdiden teşekkürler herkesin ilgisine

2. 6 Ekim 2010
  3. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben internetten okumuştum 20 dk ile 75 dk ara ile uyuyorlarmış uyandıkça hareket edeyorlar bide anne yorgunken açken fazla hareket etmiyorlarmış bildiğim kadarıyla

4. 6 Ekim 2010
  5. fulya28

fulya28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bazen 3 saat hareketini hissetmediğim oluyor ve ilk bebeğim 3 hamileliğim biraz daha tedirgin oluyorum malesef.teşekkür ederim durunun annesi ilgin için siteye de yabancıyım yeni öğreniyorum.çok sağol.

6. 6 Ekim 2010
  7. durunun_annesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kaç haftalıksın bilmiyorum ama bebek küçükken hareketlerini bende pek hissedemiyordum az oluyordu bebeğim kilo alıp büyüdükçe daha fazla ve güçlü hissediyorum

8. 6 Ekim 2010
  9. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende 21+4 haftalik hamileyim :ecrin_bebek: bikac gün üst üste yogun hissettim pit pitlarini.. son bikac gundur cok azaldi yada ben hissedemiyorum bilmiyorumkismile insan cok endiseleniyor gercekten..
    aklima kötü seyler getirmemeye calisiyorum ama olmuyor. birde 28 haftadan once cok tutarli olmadigi söyleniyor bebek hareketlerinin :bbo:

10. 7 Ekim 2010
  11. fulya28

fulya28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ben 26 haftalık hamileyim durunun annesi.Bazen tum gun süper hareketlı bazen tum gunde bır yada ıkı tekme ıle bır kaç hareket bu da acaba uyuyorda kaç saat uyur dıye dusunduruyor insanı cnm.

12. 7 Ekim 2010
  13. durunun_annesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    her zaman aynı olmuyor bende 25+4 haftalığım bazı günler tekmeler fazla oluyor bazen daha az aslında onlar hareket ediyorlarmış ama biz her hareketlerini hissetmiyoruz sadece sert olanları hissediliyormuş

14. 7 Ekim 2010
  15. mhmt

mhmt batuhanım.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım seninle aynıyız bende 25+4 günlüğüm bende fazla hissetmiyorum bebişimi bi gece yatarken bide gündüzleri arada sırda çok nadr hissediyorum doktora sordumm ben fazla hihsettmiyorum dei merak etme sen ohareeeket edio dedii dinlenik ve tok karna oldun mu daha çok hisseddermişsinn bugün denedim yemek yedim bitter çikolata yedim bizimki hareketlendi :KK70: opuyorumnanaktan

16. 7 Ekim 2010
  17. durunun_annesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşım kıpırdanma hissettmediğinde insan çok kötü hissediyor kendini dimi benim bugün çok canım sıkıldı gözlerim doldu ağlıcaktım nerdeyse diğer günlere nazaran az hareket ediyor tekmelerini daha az hissediyorum normalde biraz daha hareketliydi tekmelerini elimi karnıma koyduğumda bile hissederdim allahım yavrularımıza bişey olmasın onları bize bağışla sağlıkla kucağımıza almayı nasip et amiiiiiiiiiiin .

18. 7 Ekim 2010
  19. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hemen hemen hepimiz aynıyız galiba bende 26 haftanın içindeyim ve benim bebğimde aynı şekilde günü gününe tutmuyor bazen çok bazen az hareketli bence merak etmeyin benim ki talı seviyor pekmez,bal yediğimde çok oynuyor :)