anne karnında bebekte mesane ve böbrek problemi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve myline tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : myline
  1. myline

myline Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba biraz önce doktordan geldim moralimi bozmamaya çalışıyorum çünkü henüz kesin değil doktorum ayrıntılı ultrasondan sonra karar verilecek. bebeğimin mesanesinin çok dolu olduğunu idrarını yapmadığı için de böbrege baskı yaptığını söyledi ve böbrekte ufak çaplı bir şişlik varmış. bi kaç gün sonra ayrınılı ultrasona alacak ve doğumdan sonrada takip edilmesi gerektiğini söyledi.
    lütfen dua edin (bende ediyorum tabi) bebeğimde bir sorun çıkmasın. Allah sağlıklı bir şekilde kavuştursun bebeğimi bana ve herkesin bebeğini.

2. 12 Temmuz 2010
  3. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım inşallah ayrıntılı ultrason sonucun iyi çıkar :Saruboceq:
    Bir problem yaşamazsın umarım :nazar:

4. 12 Temmuz 2010
  5. ilgimmm

ilgimmm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım gerçekten çok üzüldüm.geçmiş olsun dualarım seninle umarım bi problem olmaz.bu arada kaç haftalık gebesin

6. 12 Temmuz 2010
  7. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım
    inş. güzel haberlerde yazarsın buraya
    kaç aylık şuan hamileliğin

8. 13 Temmuz 2010
  9. myline

myline Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim rkadaşlar hepinize 37+5 günlük hamileyim 9-10 gün sonra sezeryan olacağım.

10. 13 Temmuz 2010
  11. yELiiizz

yELiiizz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karnında durması mı yoksa bir an önce doğması mı iyi olur bu durumda ? bunu iyice araştır konuş bence ona göre belki bir an önce doğması gerekir. benim kızın 35 haftalık doğmuştu suyu bitmişti .kuvöze bile girmedi gayet sağlıklı çok şükür bazen erken doğum iyidir dışarda tedavi edilir

12. 13 Temmuz 2010
  13. myline

myline Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyorum hiç perşembe günü belli olacak zaten haftayada sezeryan olacağım herşey ayrıntılı ultrason sonucu belli olacak inşallah bi sorun çıkmaz da beebeğimi sağlıklı olarak kucağıma alırım.

14. 15 Temmuz 2010
  15. GizemAkyuz

GizemAkyuz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bebeğinde olabileceğini söyledikleri o problem gebelik nedeniyle şu an bende varmış. Yani benim bebeğimde değil, direkt bende, benim böbreğimde. Geceyi acilde geçirdim. Şu an hem bebişine hem de kendime dua ediyorum :) Umarım bebişin sağlıkla doğar, umarım ben de sağlığıma kavuşurum...
    Geçmiş olsun...

16. 15 Temmuz 2010
  17. myline

myline Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsu gizem umarım bir an önce sağlığına kavuşursun. çok üzüldüm hamilelikte de çok sıkıntı verir. Bebğin pozisyonundan mı kaynaklıyormuş acaba...
    çok teşekkür ederim bende sizler için dua edeceğim allahım bütün hamilelerin yardımcısı olsun.

18. 15 Temmuz 2010
  19. GizemAkyuz

GizemAkyuz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bebek yaslandığı taraftaki böbreğimin kanalını sıkıştırıyormuş, o kanal yoluyla idrar böbrekten çıkıp mesaneye gidiyormuş normalde, bebek kanalı sıkıştırınca idrar mesaneye yeteri kadar gönderilemiyormuş, bir kısmı böbrekte kalıp böbreğin genişlemesine neden oluyormuş. O da çok feci ağrı yapıyor... Dün gece iki gözüm iki çeşme gittim acile... İğneler, ilaçlar, serumlar falan... Ancak geldim kendime... Dediğin gibi, hele bu sıcaklarda o kadar moral bozucu bir şey ki...

Geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim, umarım bebişin de ben de sağlıklı oluruz :)