Anne Karnindaki Bebeğin Canliliğini Yitirmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Anne Karninda Ki Bebeğin Canliliğini Yitirdiğinde Yani Daha 10. Haftalarda Anne Adayi Ne Gibi şeyler Hisseder Kanama Haricinde.bazen Duyuyorumda Bebek Anne Karnin Da Canliliğini Yitiriyor Fakat Kanama Olmuyomuş Ama O Zaman Ne Gibi Bi Belirtisi Olurki Nasil Anlaşilir Bilen Mi Lütfen.

2. 16 Haziran 2008
  3. snookie

snookie Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    evet canım dediğin gibi kanama olmayınca yaşamadım ama biraz zor anlaşılıyor...
    yengem ikiz bebeklere hamileydi karnında ölmüşler ve 1 hafta sonra kontrole gittiğinde dr kalp atışlarının durduğunu söylemiş...
    allah kimseye yaşatmasın..

4. 16 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

güzelim o biraz zor anlaşılır...ancak ultrason da belli bir haftadan sonra kalp atışları alınamaz ise böyle bir problemin olduğu varsayılır...bazı gebeliklerde zehirlenme olur annenin yaşamını ciddi anlamda tehdit edecek şekilde...bazılarında da hiçbir belirti vermez..

6. 16 Haziran 2008
  7. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım onu nasıl anlaya bilir ... ama anne zehirlene bilir kusma ishal gibi durumları olabilir belkii..

8. 16 Haziran 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çokk zorr
    ancak usg de anlaşılırr kanama yoksaaa

10. 16 Haziran 2008
  11. emelyucel

emelyucel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim başımdan geçti kusmaya başladım ama böyle normal değildi kusmam kahverengi birşeyler kustum resmen bu arada birde su içsem dahi saniye kalmıyordu hemen çıkarıyordum benim bebeğim 8 haftalıkken ölmüş benim haberim 11.haftada oldu

12. 16 Haziran 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim hayirdir yoksa kotu bisey mi var??
    Aman kendine dikkat et,dr kontrollerini ihmal etme sakin...
    Allah kimseyi karnindaki yavrusunu aldrmak zorunda birakmasin yarabbim...sevgiler....a.s.

14. 16 Haziran 2008
  15. serçecik

serçecik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben henüz bebegımın kalp sesını duymadım bıle..cok merak edıyorum..gidecegız en yakın zmaanda...umarım atıyordur minik kalbi...:KK43:

insan bu zamanda cok telaşlanıyor ya..

16. 17 Haziran 2008
  17. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaaaaa bişi yokta işte insan merak ediyo endişeleniyo yarın kontrolüm var 2li testler için,
    ben cok kafaya takıyorum çıldırcam yaaaaa
    keşke karnımda bi pencere olsada açıp baksam.peki bebek canlılığını yitirdiği halde bilemi meme hassasiyeti ve mide bulantıları devam eder acaba

18. 17 Haziran 2008
  19. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bide Bu Sabah öyle Moralim Bozulduki Sormayin,bizim Evde 2 Tane Kanaryamiz Vardi Dişi Olanin 3 Tane Yumurtasi Vardi Kuluckaya Yatmişti Yani Akşam Baktik Hiç Bişiysi Yoktu Sabah Eşim Yanina Gitmiş Bide Ne Görsün Yumurtalarinin üstünde ölmüş Kanarya çok Canim Sikkin Her şeyi Kendime Maal Ediyorum Zaten Bide Bu Oldu Iyice Fittirdim.