Anne karnndaki bebek neden geliemez

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve papatyaaaa tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : papatyaaaa
  1. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim başımdan geçti bebeğim gelişmedi ve kürtaj oldum bir arkadaştan duyduğuma göre 2 kere böyle olmuş sonra 3.gebeliğinde iğnelerle bebeği gelişmiş nedir bu arkadaşlar başına gelen varmı ben 2.de yine aynı şeyi yaşarım diye çok korkuyorum bilgisi olanlardan rica ediyorum lütfen fikir verin cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

2. 29 Nisan 2008
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim doktoruna sormadın mı niye diye?idahi hamileliğini sağlıklı bi şekilde geçirmeni temenni ediyorum.karamsar olma...

4. 29 Nisan 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım benimde karnımda gelişmedi kürtaj oldum..doktorum hamile kaldığımdan itibaren iğne verecek..kan pıhtılaşması olduğu zaman bebek beslenemez o iğneler kanı sulandırıyor ve bebeğin beslenmesine yardımcı oluyor...bakalım hayırlısı..

6. 29 Nisan 2008
  7. papatyaaaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktor 2.bebekte normal olma ihtimali her sağlıklı kadında ne kadarsa sendede o kadar dedi sebebi büyük ihtimal kromozomlarla ilgili olabilirmiş araştırmaya gerek yok dedi ama ben şimdi duyuyorum etraftan iğne kullanıyolarmış doktor 2 ay sonra gel dedi ve korun dedi ya ben zaten zor atlattım bidaha olursa naparım allahım himseye böyle kötü şeyler yaşatmasın

8. 29 Nisan 2008
  9. papatyaaaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım seninkini araştırdınızmı nasıl anladınız iğne kullanman gerektiğini yani testi falan varsa yaptırayım bu düşünceler aklımdan çıkmıyor

10. 30 Nisan 2008
  11. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben aynıı acıyı 4 kez yaşadım her türlü tahlil incelemee aklına ne gelirsee hatta en son dr um kolay kolay yapılmayan bir tahlil var sen onu bile yaptırmışsın dediii herşey kısmet canım korkunun ecele faydasıı yok maleseff inşallahhh birdahakinee kucağımıza almakta nasip olurr henüz bebeğim yok ama hamile kalmaktan bile korkarr oldummm

12. 2 Mayıs 2008
  13. papatyaaaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım aynen tekrar aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum o yüzden araştırıyorum :a015::a015:

14. 2 Mayıs 2008
  15. atikus

atikus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı şeyi ben de yaşadım bebeğimi kaybettim.
    Ben de şahsen korkuyorum aynı şeyleri yaşar mıyım diye.
    Doktor bana tüm tetkikleri yaptık seninle ilgili bir problem yok dedi ama inşallah ikinci gebeliğimde
    soracağım doktoruma bu iğnelere gerek var mı diye.
    Ne olur ne olmaz ben önlemimi alayım da bir daha böyle bir yıkım yaşamak istemiyorum.

16. 3 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hamileliğimde bebeği besleyen damarlardan birinde kan akımı çok yavaştı ve bebek gelişmedi..doktora bende kan pıhtılaşması var diye sorduğumdada olabilir ya da olmayabilirde dedi,,zaten bu kan pıhtılaşması genellikle gebelikte olur ve normal hayatta çok önemli değil,dolayısıyla tedbir olarak bu iğnelere başlıycak doktor...test falan yapamadı..

18. 3 Mayıs 2008
  19. papatyaaaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ki kan pıhtılaşması yoksa ve tedbir olsun diye iğne kullanırsak bebeğe zararı olmazmı canım:uhm: