anne masal kahramanımı kaybettim ...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

anne içim acıyo,masal kahramanımı kaybettim gitti çok uzaklara bıraktı neyi varsa kalbimde almadı onları öylece gitti ,git dedim gitti

oysa o ''git'' in içinde kal demek vardı seni seviyorum demek vardı ama anlamadı anne gitti bitti işte

oyuncaklarım da kırıldı anne, bak hayallerim paramparça oldu,geri ver dedim vermedi sesimide duymadı anne aldı başınıda oyuncaklarımıda kırdı öylece darmadağın kaldı yüreğim beraber toplayalım mı annem bak ben hayallerimden başlıyorum sende çocuksu sevincimden başla anne insanları ne olursa olsun öğrettiğin gibi sevişimden başla,çabucak toplayalım anne git gide yoruluyor kalbim .......

tut ellerimi anne sımsıkı verme kimselere çok canımı yakıyor hayat, oysa senin yanın kalbin böyle değildi, yalan nedir vefasızlık nedir bilmedim hiç öğrenemedim savunmasız kaldım annem kim yalan söylüyordu kim gerçekten seviyordu bilemedim göremedim,inandım.

elini sok kalbime onu al içimden anne canımı yakıyor bak kanamaya başladı bile
    hadi anne ver elini beraber alalım onu kalbimden,beynimdende çıkaralım uyutmuyor geceleri,yedirmiyor içirmiyor anne, sen besledin büyüttün o küçültüyor beynimi ruhumu kalbimi .....

yok anne olmuyor böyle gel sen en iyisi beni tekrar doğur tekrar büyüt ama bu sefer bırakma ellere bu sefer hayatın yalanlarını insanların vefasızlıklarınıda öğret, aşk acısının bu kadar ağır olacağınıda anlat dinleyeyim seni dinlemezsem eğer döv beni :) sonra herkesi sevmemem gerektiğinide öğret değer verene değer vermem gerektiğini anlat

öyle sevdim ki, öyle baş tacım yaptım ki ve öylesine acıyor ki kalbim bunu unutmak için ancak ve ancak tekrar doğmam lazım anne hadi tekrar büyüyelim,çocuk olayım yine en fazla elimden bebeğimi aldılar diye ağlarım o da uyuyunca geçer unuturum bu geçmiyo ki annem geçmiyo al işte oyuncaklarımda düzelmiyo oh çok şükür umutlarım duruyor annem alamamış onları .....

al beni kucağına götür uzaklara anne değmesin yabancı eller yüreğimize .....

''anneme, derdim var anne hiç kızınla ilgilenmiyorsun dedim annem duraksadı doldu gözleri anlatmıyosun ki kızım dedi allah sağlığından almasın hastalık derdi vermesin gerisi geçer dedi o kadar doğru sölemişti ki oysa canım annem benim
    çıkarsız karşılıksız tek sevenim'' Şeniz

2. 26 Ağustos 2007
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    çok güzel yazıŞeniz okudukca benim duygularım dedim.giden arkasına bakmadan gidiyormuş.ellerine sağlık.

4. 26 Ağustos 2007
  5. EU1

EU1 Guest

tşk ederim canım,varsın giden gitsin bize kalanla biz yaşamasınıdabiliriz

6. 27 Ağustos 2007
  7. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Zuzu yazdıkların yaşanmışlıklarından içinde kalanlar hissedebiliyorum, yüregimin tellerine bastın geçtin gene canım senağlama

8. 28 Ağustos 2007
  9. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.sa.ssenağlama

10. 28 Ağustos 2007
  11. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    cok guzel yazmisin duygularini cok guzel ellerine dusuncene saglikk

12. 28 Ağustos 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    offf gözlerim doldu çok güzel yazmışsın canım benim de içim bi tuhaf oldu

14. 28 Ağustos 2007
  15. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim saolun keşke hiç yazmış olmasaydım bunları hissetmeseydim :KK43:

16. 28 Ağustos 2007
  17. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    "Ana başta tac imiş,
    her derde ilac imiş,
    bir evlat pir olsa da,
    anaya muhtac imiş"