Anne olamamak ok canm yakyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve umutolsun tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : umutolsun
  1. umutolsun

umutolsun umudum yine geride kaldı Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    anne olamamak cok canımı yakıyor benimle evlenenler 2. cocugu doguruyor moralim sıfır cocuk aglıyo annesi bagırıyo annemmmmmmmm ne oldu diye ben ne zaman annem ne oldu diye seslenecem anne diyen cocuklar hep sesleri yüregimi yırtıp geciyolar yavrumun sesini duyabilecekmiyim ah bi olsada yanına yatsam emzirsem koklasam yavrum diye bagrıma bassam cocugum yok diye her sözü üstüme alınıyorum. annem gel artık annen yalnız seni bekliyo bekletme artık ne olur gel sarıl annene seni cok özledimm.gel bidaha gitme bebegim gel lütfen en kısa zamanda rabbimin izniyle :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

2. 18 Haziran 2009
  3. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sabır bitanem sabır...Allah herşeyin hayırlısını versin....umarım sağlıklı ve hayırlı bir evladın olur...yazını okurken kısa zamanda bir evladının olacağını hissettim...seni tanımıyor olmama rağmen....gerçekten benim hislerim çok kuvvetlidir...yazını okudum ve içimden sana dua ettim....:Saruboceq: yakın zamanda olacaktır canım benim...sen yeter ki hayırlısını iste...ve de en önemlisi umudunu yitirme...a.s.

4. 18 Haziran 2009
  5. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    :gitme: yüreğim parçalandı yeminle.
    en kısa zamanda rabbim seninkarnınada bir melek kondurur inşanlahhhhhhhhh :Saruboceq:

bendiss12 bunu beğendi.
  6. 18 Haziran 2009
  7. nubahar86

nubahar86 kızım abla oldu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba yazın çok içten ve inan bende aynı durumdayım dün bir düğüne gittim orda bir arkadaş vardı onunlaaynı anda tedavi olmuşuz o şimdi ikizlerini almıştı kucağına allahım inşallah sağılıklı ömür verir onlara ama ben meleğimi kaybettim eğer doğsaydı şimdi odamı bu kadar olacaktı dedim kendime içim çok acıdı inşallah bu sefer yüce rabbim yüzümüzü güldürür

8. 18 Haziran 2009
  9. cimbomlu

cimbomlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok zor yaaa çokkk
    çok acı gerçekten de
    bende aynı durumdayım
    zügünüm ama teselli edecek söz bulamıyorum

10. 18 Haziran 2009
  11. perlin

perlin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Umudunuzu yıtırmeyın kızlar bende 7,5 ay Önce sızler gıbı dÜŞÜnÜyordum etrafımdakı benden sonra evlenen herkezın ÇocuĞu olmuŞ hatta ıkıncıyı dÜŞÜnÜyorlardı ınsanların sıze acıyarak bakmaları ne demek kayınvaldesınden eltısınden nıspet sÖzcÜklerı duymak ne acı ama allah herŞeyın hayırlısını versın onlar ne zaman geleceklerını bılıyorlar ben 1 sene uĞraŞtım en son doktorum prengly dıye bı ıĞne verdı o gÜnÜ hıÇ unutamam cuma saat 12 de vurunmamm gerekıyodu ıŞten ızın aldım ıĞne zor bulunan bı ıĞne bozulduĞu ıÇın bı gÜn Önceden de alamıyorsunuz neyse ben baya aradım 20 dakka falan ama ınsana yıl gıbı gelıyo o zaman sonunda buldum ÖĞle ezanı okunuyo ben saĞlık ocaĞı arıyorum ulucamının bahÇesınden geÇıyorum allahıma Çok dua ettım ve kabul oldu 14 gÜn sonra sevınÇlı haberı aldık hamıleydım ınannamıyordum o Çıft Çızgıyı hala saklıyorum bıze yaŞattıklarının hatırası olarak ve mÜkemmel denıcek kadar gÜzel bı hamılelık geÇırıyorum ınŞallah sonu na kadar Öyle devam eder .Şımdı benım gıbı bebek hasretı Çeken herkeze dua edıyorum umudunuzu yıtırmeyın ve sabırlı olun arkadaŞlar allah mÜkafatınızı en yakın zamanda verecektır unutmayın sonra bu gÜnler ıÇın ÜzÜleceksınız o kadar sıkıntı yaptık dıye ÜzÜlmeyın e kafanızdan atın kÖtÜ dÜŞÜncelerı cuma gÜnlerı Özellıkle ezan okunup hoca hutbeye Çıkına kadar geÇen bır sÜre varmıŞ bÜtÜn duaların kabul olduĞu cumaları bol bol dua edın kendınız ıÇın ve baŞkaları ıÇın

bendiss12 bunu beğendi.
  12. 18 Haziran 2009
  13. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülme ayni sorun bendede var,3 senedir ugrasiyoruz ama cocugumuz henüz olmuyor...Sorunda yok olmamasi icin ama tutmuyor ne yapalim...
    Nekadar kafana takarsan okadar güclesir,o yüzden zamana birak,gün gelir bebisin kapini calar,geldim anne burdayim der....

14. 18 Haziran 2009
  15. yasese

yasese yaşar x sevinç = *beril* Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım sen kimseyi bu sevgiden mahrum bırakma yarabbimmmm:Saruboceq:

duygumali bunu beğendi.
  16. 18 Haziran 2009
  17. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç moralinizi bozmayın abimlerin tam 13 yıl sonra ikiz bebekleri oldu Allahtan asla ümidinizi kesmeyin ve moralinizi yüksek tutun çünkü biliyorsunuz stres ve moral bozukluğu tedaviyi olumsuz etkiler Allahım en kısa zamanda meleklerinizi size kavuşturur inşallah :teselli:

18. 18 Haziran 2009
  19. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim nekadar içten yazmışsın duygularını senin ve benim gibi nice insanlar var anne olma yolunda sabırla ve inatla yol alan eminim ki hepimiz teker teker bu duyguları yaşadık deyip sevinç çığlıkları atıcaz ben inanıyorum sizde inanın arkadaşlar sevgilerimle..