anne olamamaktan çok korkuyorum..

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fical tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : fical
  1. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:mrh arkadaşlar size kendimden bahsetmek ve sizinle dertleşmek istedim...:1hug:

eşimi 24 eylül 2000 de tanıdım teyzesi ile bize gelmişti teyzesinin oğlu askerdi izmirde yemin törenine gelmişlerdi.babam düzceli eşimde düzceli tanışlar,akrabalık yok.3gün kaldılar bizde yedik içtik dolaştık fuara gittik güzel bir 3 gün geçirdik otobüsle gelmişlerdi otobüsle geri dönceklerdi garaja geldik vedalaştık ve eşim herkezin sadece elini sıkarken bana sarılmıştı :1hug: birbirimizden etkilenmiştik ilk günden beri ama ikimizde sessiz kalmıştık:asigim: otobüs giderken farkında olmadan ağladığımı farkettim :gitme:ve o an dedimki kızım sen aşık olmuşsun diye diye içimden kendimle kavga ede ede eve geldik

ve 10 gün sonra eşim beni aradı beni hayatında istediğini ve 10 gündür kendisiyle beni
    arayıp aramamak arasında kaldığını ve kalbine söz geçiremediğini şimdiden beni çok özlediğini söyledi :1hug:

ve 9 ay konuştuk 9 ay düzenli olarak izmire geldi 29-06-2001 de evlendik.ve ikimizde aşkımızın meyvesi bebiş istedik.1 sene denedik dr gitmeden olmadı.ve dr a gittik eşimin azospermi olduğunu öğrendik ve evliliğimiz 9.cu yıla girdi sayısız aşılama 3 negatif tüpbebek deneyimini arkada bıraktık.ve bugün 3.cü tüpbebek sonucunu öğrendik :teselli:

tabii pes etmek yok maddi manevi hazır olunca kaldığımız yerden devam edicez :1hug:

ben sabahtan beri ağlıyorum şuan da ağlayarak yazıyorum mafoldumben
    herşeyin takdir olduğunu biliyorum sadece çok sevdiğim eşime bir evlat verememenin üzüntüsündeyim ben ağlayarak sizlerle dertleşerek bir nevi ferahlıyorum.yha eşimin ruh hali yüzüne baktığımda içinde kopan fırtınaları görüyorum ve birşey yapamamanın üzüntüsü beni dahada yaralıyormafoldumben

belki diceksiniz herşey çocuk değil yeni evli olsaydık bukadar üzülmezdikmafoldumben

sakın pes ettiğimi sanmayın anne baba olmak için elimizden geleni yapıcaz:KK46:nezaman sperm yumurta biter ozaman yolun sonuna geldik belki mucize olur diye bıkmadan bekleriz:1hug:

ve ben inanıyorumki mutlaka birgün anne olacağım.sizinle dertleşmek istedim çünkü beni iyi anlıcağınızı çok iyi biliyorum :1hug:

2. 1 Ağustos 2009
  3. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşine çocuk verememiş değilsin, bu bir ortak yapım ortak proje :))
    olmadıysa beraber üstesinden geldiğiniz gibi beraberce başaramadık diye üzülebilirsin . ama allah takdirini er geç beklemediğin zaman veriyor ,nşallah evladınızı da en beklemediğin an en güzel şekilde verir. rabbim yardımcınız olsun.

4. 1 Ağustos 2009
  5. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Canım benım senı okadar ıyı anlıyabılıyorumkı
    bende 3 sene vajınusmustum bır suru asılama gecırdım vajılıykende duzelıncede ama bır turlu melegım gelmedı hakkımızda hayırlısı boyleymıs demekkı
    Şımdı sonucumu beklıyorum allahım ıhsallah bu sefer gondermıstır melegımı
    rabbımden herzaman hayırlısını dıledım ıhsallah bızde kavusacagız canım

6. 1 Ağustos 2009
  7. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    evli değilim çocuğumda yok ama okurken boğazım kilitlendimafoldumben...dilerim herşey gönlünüzce olur ve Rabbim kucağınıza meleğinizi verir...amin:Saruboceq:

8. 1 Ağustos 2009
  9. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sevgili fical......şuan benimde seninle aynı şeyleri hissetdigimi düşün ve inan....bende geçen hafta 3. denememin negatif sonucunu aldım......ama şuan toparlandım iyiyim elhmd.......Rabbimin takdiri böyleymiş diyorum.....ve verenin sadece O oldugunu düşünerek teselli buluyorum......
    burda beraber konuştugun arkadaşlarının güzel haberlerini alıcaksın...onların hamileliklerinin nasıl geçtigini okuycaksın....ve senin ellerini bırakıp giden bebeklerini düşüneceksin....ve belki yine aglıycaksın....ama inan bana canım....zaman biraz daha geçtikçe toparlanıyosun...RAbbim bize daha büyük bir sabır veriyor...heleki böyle daha çok negatifi görmüş kişiler olarak.......biz güçlüyüz anlıycan...Rabbim kişiye taşıyamadıgı yükü vermezmiş.....canım Rabbim gönlündekini en tez zamanda hayırlısıyla versin inşaallah ve bu aglayan gözleri sevinçlerle güldürsün....

10. 1 Ağustos 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım..................rabbım ınş verecek ve sevıneceksın................ınş umutlu ol canım..........ınş bı zamanı var ve ınş bekletmez rabbım

12. 1 Ağustos 2009
  13. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    mutlu bir evliliğin var eşini seviyorsun o da seni seviyor çocuk tabiki mutlu evliliklerde istenen en güzel şey
    fakat herşey de allahın taktiri ayrıca kendini neden suçluyor sun ki eşime bebek veremedim diye bu seni daha çok bunalıma iter böyle hiç düşünme allahın taktiri de çünkü siz elinizden geleni yapmış vede yapıyorsunuz

üzülmenin anlamı yok kendini yıpratmaktan başka hayatta herşey çocuk demek te değil
    hayırlı evlat olsun eli ayağı düzgün olsun en önemlisi bu

allah muhakkak bir gün bu gözyaşlarının mükafatını verecektir allahtan ümit kesilmez

inş allahım tez zamanda senin de yuvanı bebişlerle doldurur

14. 1 Ağustos 2009
  15. solanthas

solanthas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim de 6 asılama 2 tüp bebek denemem var. ikisinde de hamile kaldım. birini 5 digerini 7 haftalıkken 1.5 ay önce kaybettim. o kadar üzüldüm ki düsükten dolayı yasadıgım saglık problemleri bir yana strese baglı bir cok saglık problemi de yasadım. ve simdi sükürler olsun cok iyiyim. tabii ki 12 yıllık canım esimin destegiyle. geriye dönüp baktıgımızda evliligimizin en güzel yıllarını cocuk sahibi olabilmek icin stresle gecirdigimizi fark ettik. artık kendimiz icin yasamaya basladık. hayatın bizden aldıklarını yerine koymadan bir daha denememeye karar verdik. birbirinize sıkı sarılın. hayat cok güzel. elinizdekilerin degerini bilin.

16. 1 Ağustos 2009
  17. fical

fical belki bir gün.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim birazdan işten gelicek hayatımıza tabiki devam edicez fakat ilk zamanlar zor olucak :teselli:

18. 1 Ağustos 2009
  19. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    seni çok iyi anlıyor ve aynı duyguları paylaşıyorum.inşallahhh bizde birgün cennet kokulu bebişlerimizi kucağımıza alacağız.ben inanıyorum canım.sende inan......