anne olmadan anneler günüm kutlandı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EsmerYarim tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EsmerYarim
  1. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu doğru yeremi açıyorum bilmiyorum ama bu paha biçilmez sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.

bugün anneler günü tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorum a.s.

kayın validemin anneler günü kutladım eve geldim pc açtım herzamanki gibi pc de adresim kk ve yüreği temiz canım arkadaşım İNCİTANEMTUANAM bana mesaj yollamış çok sevindim çok duygulandım anneler günümü kutlamıştı çünkü senağlama anne olamasam bile bana annelik duygusunu tattırmıştı buda çok güzel bir duygu anlatamıyorum kelimeler boğazımda düğümlendi sanki
    bugün herşey okadar güzelki keşke hiç bitmese diyorum
    az önce kapım çaldı ve 6-7 çocuk 5 ve 10 yaşları arasındalar yanılmıyosam. tanımıyorum hiç birinide kapıma öyle ısrarla vuruyolar ki ben açmadan onların gideceği yok gibiydi .pencereden baktım çocukları görünce ne olaki şimdi bukadar çocuk kapıma gelmiş diyerek kapıyı açtım
    ben kapıyı açtım ellerinde topladıkları papatyalardan deste yapmışlar ve ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN dediler hepbir ağızdan.çok şaşırdım çünkü böyle birşeyi hiç beklemiyordum .
    onlar beni sevindirdiler küçücük yürekeriyle ben ne yapabildimki onlar için evde şeker vardı hemen kaptığım gibi doldurdum tabağı alın çocuklar hepsini alın tabağı boşalttılar ve tekrar anneler günün kutlu olsun diyip gittiler
    ben anneler gününde yine anne olamadığıma üzülürken bugün benim için 2 süpriz oldu ilk arkadaşım tuanamın sonra çocukların süprizleri oldu

bugünü hiç unutmayacam hayatımın en unutulmaz en anlamlı günü oldu benim için .
    okadar duyguluyum ki şuanda göz yaşlarıma hakim olamıyorum senağlama senağlama
    ALLAHIM tüm bebek hasretiyle yananların muratlarını ver ,birdahaki anneler gününü kendi yavrularımızla kutlamayı nasip et yarabbim :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN a.s.

Son düzenleme: 10 Mayıs 2009
  2. 10 Mayıs 2009
  3. AnnemBirMelek

AnnemBirMelek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İNCİTANEMTUANAM banada güsel bir mesaj atmış sağolsun çok güsel bir yüreği var arkadaşımızın..
    canım benım yazdıklarını okurken bende ağladım zaten bugün ağlayıp duruyorumm...
    anneler gününü bide ben kutlıım olur mu anneler gününüz kutlu olsun senın ve tüm bayanların.sevgilerimlee

4. 10 Mayıs 2009
  5. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    inşallah bizlere de nasip olur annelik
    benimde anneler günümü kutlayan çok kişi oldu bugün
    anne değilim ben desemde nasıl olsa anne olmıcak mısın dediler
    senin ve tüm annelerin anneler günü kutlu olsun

6. 10 Mayıs 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

allah hayırlısını versın cnm :)

8. 11 Mayıs 2009
  9. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım incitanemtuana anlatılmaz iyi bir insan .yüreği okadar genişki orda herkese yer var bence.yazdıklarıyla bana verdiği tesellilerle bende ap ayrı biye sahip zaten :1hug:
    canım, benimde günüm ağlamakla geçti ama ağlamak çare olmuyo güçlü olacağımız yerde ağlamakla dahada güçsüzleşiyoruz .
    herşey gönlünce olsun mutluluk hep yanında olsun
    seninde anneler günün kutlu olsun a.s.
    inşallah rabbim bizleride mucizelerimize kavuşturur.anneler gününü buruk geçirirken kutlayanların sayesinde anne olamasamda annelik duygusunu tattırdılar
    dedikleri gibi olur inşallah canım en kısa zamanda anneler kervanına karışırsın :Saruboceq:
    rabbim hepimizede herşeyin hayırlısı neyse onu versin inşallah
    ALLAH tüm bebek isteyenlere (içinde bana da) eli ayağı düzgün aklı sağlığı yerinde anasına babasına ve vatanına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

tekrar anneler gününüz kutlu olsun daha nice anneler gününe a.s.

10. 11 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

Canım benım gÖzlerım dolduya..ınŞ rabbım sanda Çıfter Çıfter verırde onalrda senın annler gunu kutlarlar Öpuyorum

12. 11 Mayıs 2009
  13. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah razı olsun canım . rabbime sığınıp sabretmekten başka çarem yok .inşallah sabrımın mükafatını hayırısıyla verecek benim hala küçükte olsa bir umudum var :ecrin_bebek:

14. 11 Mayıs 2009
  15. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    senağlamaya varya ne yazicagimi bilemiyorum cok sasirdim cok duygulandim tüylerim diken diken oldu kalbim pirpir atti gözlerim doldu dolu okudum aldi basini sel oldu ama akan yaslar mutlulugumdan ve sevincimdensenağlama

ne mutlu bana inanki canim arkadasim benim egerki seni bir nebze sevindirmekde katkida bulunup yüzünü güldürebildiysem:teselli::1hug:

kendimi cok özel hissettim ve mest oldum inan ellerim titriyo suan yazarken ben zaten cok duygusal bi yapiya sahibim cabuk etkilenir musluklari saliveririm ama bu bu bambaska özel ve güzel benim icin ya anlatamam suan duygularimi mutlulugumu ve hissettiklerimi:eek:

ama inan laf olsun diye diil icimden gelerek ve isteyerek tüm kalbimle arkadas listemdeki arkadaslarimin hepsine vakit ayirip bekarlarimizin annelerinin anne ve anne adaylarimizin ve gelecegin annelerinin gününü büyük bir zevk ve keyifle kutladim

dün sergüzest arkadasim yazmisdi bana
    tüm kadinlar ANNEDIR diye okadar cok begendim ve etkilendimki cok dogru er yada gec rabbimin izniyle tüm kadinlar anne olucak insallah:Saruboceq:

ama suda varki biz kadin ve annelerin birgüne has diil 365gün anneler günü biz cok özeliz ya:teytey::hooray:

zaten annelik kucagina bebegini almakla baslamaz evlenirsin ve kocisin seni annelige hazirlar cünkü onlar bizim koca bebeklerimiz:jeyyar:yerimseniben

iyiki KADINIZkaydirigubbakcemile5
    iyiki ESIZŞeniz
    iyiki ANNE ANNE ADAYI VE GELECEGIN ANNESIYIZ:CüvCüv::KK46::ecrin_bebek:
    ve iyiki KK liyiz:enbuyukkk:

rabbim anne olmak isteyen herkeze saglikli sihatli bi melek cocugu müjdesini verir insallah en kisa zamanda bunu tüm kalbimle diliyorum inanin:Saruboceq:

tüm dualarimda annelik hasreti cekenlerle:Saruboceq::nazar:

bugünümün anlami ve önemi benim icin apayri asla ve asla unutamam inan bana esmer yarim
    iyiki karsilasmisiz seninle
    iyiki bana seni tanima firsati verdin canim arkadasim
    hersey gönlünce olsun insallah:Saruboceq:

o minik cocuklarida unutmadan gecemicem helal olsun onlara görsem alinlarindan öperim inan masallah onlari yetistirenleri tbr ediyorum tüm kalbimle:hooray:

buarada birebir olmasada benim ismimin gecen topigin acilmasi beni cok onure etti sonsuz tskler yüregi güzel kalbi temiz arkadasim benim:1hug::asigim:Şeniz:nazar:a.s.

16. 11 Mayıs 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    daha anne olamadım...bugün benimkinide kutlayan çok kişi oldu...
    bugün bunun acısını çok derinlerde yaşadım...senağlama

18. 11 Mayıs 2009
  19. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    :eek:cok tsk ederim:eek:
    a.s.o senin yüreginin güzelligia.s.
    :Saruboceq:rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq: