anne olmak istiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve annecigim tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : annecigim
  1. annecigim

annecigim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar 8 aylik evliyim düzenli cinsel hayatim var malesef anne olamiyorum dokturuma danistim söyledigi sey hicbir sorun gözükmüyor ne yapmam gerektigini bilmiyorum.:ecrin_bebek:

2. 23 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Her ay sağlıklı her dört kadından sadece biri gebe kalabilmektedir. Bu oran 1 yıl sonra %85 iki yıl sonra ise %90 a ulaşmaktadır. Anne olamıyorum diyebilmek için en az 1 yıl denemiş olmak gerekiyor. Sonrasında erkeğin sperm tahlili ile incelemelere başlanmaktadır. 35 yaş üzerinde iseniz, tetkikler için doktorunnuza başvurabilirsiniz...

4. 23 Mart 2010
  5. syavuzz

syavuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm aynı sorun bendede var bende 8 aylık evliyim korunmuyoruz kistim var fakat engel olmadığını söyledi doktorlar fakat neden hamile kalamadığımı bende bilmiyorum.fikri olan varsa yardım edebilirmi?

6. 24 Mart 2010
  7. zeliha_86

zeliha_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başka bir doktora görünmüşmüydün ? . benım bıldıgım kis hamileliği engelliyor..

8. 25 Mart 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Düzenli adet gören kadınlarda HER kist gebe kalmayı engellememektedir. Kist ile gebe kalan birçok hastam var. Kist kısırlığın tek başına sebebi değildir...

10. 25 Mart 2010
  11. syavuzz

syavuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet yıllardır tedavi gördüm küçük olduğu için sürekli ilaçla geçiştiridiler bir de kisti olan bayanlarda hamile kalabilir engel değil diyorlar anlamadım gitti

12. 25 Mart 2010
  13. syavuzz

syavuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

kötü huylu bir kist değil zaten sadece çok ağrılı adet dönemi geçiriyorum ve az kanamalı geçiyor.3 cm olduğu için doktorlar almıyor.herkadında olabilir.önemli bişey değil dyrlar sizcede böyle olabilirmi doktor bey?

14. 25 Mart 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yine sanal doktorluk talebi, görmediğim bir hasta için yorum yapmak doktorluk değil Güzin ablalık olur, doktorlarınıza güvenmeniz en doğrusu olacaktır :1no2:

16. 25 Mart 2010
  17. geceli

geceli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    49
    Ödül Puanları:
    113
    ewet benımde iki cocuğum var bırı kız bıri oğlan oğlum 96 doğumlu yenı bebek ıstıyorum yapmakkorkuyorum eşimle aramızda kan uyuşmazlıği var yıne yaptırdık oğlum bağişiklik sıstemı hastaliğiyla doğdu gec tedavı yanı yedı yaşinda hastalığinı anladıklarında iş işten gecmış oldu şuanda oksıjenle yaşiyo ve korkuyorum yenı bebek yapmaya tedavısı var dıyen bana yazsin [B[/B]

18. 25 Mart 2010
  19. crayzyy33

crayzyy33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bende 8 aylıkken olmamıştı hiç bir sorunumuz da olmamasına rağmen bir arkadaşı beline yakı yapıştır dedi 2 gün kalsın bak nasıl hamilesin dedi denedim 9.ayda hamile kaldım:lepi: Allah ondan razı olsun Şeniz sırnaşık şey