Anne olmak ne zormuş!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yazdan tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : yazdan
  1. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar artık 34.haftamdayım.Ve zaman geçtikçe psikolojim mi bozulmaya başladı,pipirikleştim mi ne oldu bilmiyorum.eyvahedigeldismile
    Üstüne bide 20lik dişlerim çıkarke çürümüşler,ağrısını varın siz hesaplayın.:çok üzgünüm:
    Gidip çektiremiyorum yarıp almaları lazımmış bebeğime bişey olur diye ağlamaktan patladım:çok üzgünüm:
    Geceleri uyuyamıyorum sol yana yatmam lazım ama ne tarafa yatarsam yatıyım bebeğimi eziyomuşum gibime geliyor,bugün 2 saatlik uykuylayım...!!!

Birde doğum korkusu sardı,belkide fazla panik yapıyorum,ama aklım hep bebeğimde,dua ediyorum hep onun için...

Hepsi üst üste geldi,yazıp rahatlamak istedim.:KK46:
    ANNE olmak gerçekten çok zormuş.:ecrin_bebek:
    ALLAH hepimizi ve bebeklerimizi tez zamanda sağlıkla kurtarmayı nasip etsin:nazar:

2. 30 Ağustos 2010
  3. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bebegıne zarar verecek bır durum olsa diş amelıyatı yapmazlardı cnm uzme kendını heba etme hamılesın bak,bebegını daha cok uzersın...

kendı kadın dogum doktoruna ıcın rahat edene kadar sorsaydın cnm emınım onun soyledıklerı senı rahatlatacaktır...

uyku problemı bende de var,ezecem korkusundan uyyamıyorum ama bu işinde cilvesı bu tatlım annelık güdüsü bak sımdıden bebegımızı dusunuyoruz canım...

ama unutma ki çürük dişte bebgıne zarar verebılır... sen yıne de bu içinde bulundugun durumu doktorunla paylas canım benım rahatlaman lazım senın

4. 30 Ağustos 2010
  5. satinezgi

satinezgi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım ne ezmesi, sen uyu rahat rahat, bebişlerimiz karnımızda sandığımızdan rahatlarmış, merak etme hiçbişey olmaz şampiyonlara:)

sen sıkıntıya girdikçe başgösterir esas sorun, bebiş ne kadar etkilenir annesinin psikolojisinden düşünsene bir kere, bunu ona yapmaya hakkın yok.

rahat ol canım sen, herşeyi akışına bırak, zevkini çıkar hamileliğin, kaç kez yaşıycaz ki:)

6. 30 Ağustos 2010
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bi doğsun da sen gör o zaman annelik nasılmış :)
    bugunlerının tadını cıkar canım benım,daraltma kendını,hamılelık oyle özel ki... özlemiyor değilim.

8. 30 Ağustos 2010
  9. dida

dida Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canim oncelikle cok gecmis olsun.seni cok iyi anlayabiliyorum.cunku o dis problemi bendede var.hamile kalmadan once once 1 tane curugum yoktu.simdi 2 tane kok disim curumus ve sanirim biri 20 lik dis.dun geceden beri oldurdu beni.evin icinde dondum durdum sabaha kadar.27+4 hamileyim.doktorada gitmek istemiyorum senin gibi tereddutlerim var cunku benimde.doguma kadar dayanabilirmiyim bilmiyorum.cuma gunu kontrolum var bakalim doktorum ne diyecek bu duruma.tekrar gecmis olsun..

10. 31 Ağustos 2010
  11. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    of o 20lik dişler yok mu? mahvetti beni. 2 tane 20lik dişim hamileyken çıktı. ne zor geçti... doktorum sabredeceksin dedieyvahedigeldismile bende sabrettimmafoldumben ilaç yok midahale yok...

12. 31 Ağustos 2010
  13. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    canım yaa ben bu ezme korkusunu anlamıyorum.. senin bebeğe bir zarar verebilmen için kendi canını çok fena yakman gerek çünkü o şuan da senin bedenin bi parçası.. bu saatten sonra istesen de yüz üstü yatamazsın zaten :) ondan sen için rahat bi şekilde uyu daha 6 hafta var doğuma, şimdiden kendini uykusuz bırakıp rahatsızlanma..
    dişlerin için geçmiş olsun.. eğer kadın doğum uzmanın izin veriyorsa aldırmanı tavsiye ederim..
    kendini kaybedip hayatı kendine zindan etme.. eminim bebeğin çok sağlıklı bir şekilde doğacak ve sen bu kadar kendine eziyet ettiğin için pişman olacaksın..

14. 31 Ağustos 2010
  15. annesinin_melegi

annesinin_melegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet annelık zor ama hamılelıkte yıne bişe degıl hele bi dogsun ozaman daha ıyı anlıcaksın ne kadar zormuş mevlam herkeze yardım etsın doguma gelınce bence kafaya takmamaya calış kımseden dogumunu sorup ögrenmeye bılgı almaya calısma kafan bon boş gıdersen daha ıyı anı yaşar ve atlatırsın ama eger bazı seylerı bılıp sıtreslı gıdersen canını cok sıkarsın olan olacak içini ferah tut ve bebegini kucagına alıcagın onun sana gülümseyişlerini görecegın güzel günleri düşünmeye calış mevlam yardımcın olsun