Anne Olmak........

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Yazdiklariniza gozum takiliyor bebek arzulariniza,ya da hamile kalanlarin sevincine bende duygularimi sizinle paylasmak istedim.2.5 yillik evliligimde esim bebek cok istiyordu ikimizinde 2. evliligi daha once de bebek sahibi olmadik ardindan birbirimizi bulduk asik olduk hemde korkutuk asik, yurt disinda insan daha bir yanliz sanki ailen yok dilin konusulmuyor toprak senin degil hava senin degil anliyacaginiz tuhaf bir duygu sadece beni oyalayan okulum vardi burda esim evim okulum 1yil sonunda bebek karari verdik hapimi kestim ama nedense her ay husran oluyordu 6ay boyle gitti gectigimiz agustosta misafirlerimiz vardi kalabaliktik yemek temizlik ikram vs onlari gezdirmek o kadar yoruluyordum ki cocuk olayina vaktimiz bile yoktu 20gun sonra misafirlerimiz gitti hep adetten once yaptigim testi bu sefer anlamsiz bir zamanda ve toptan alip bitirdigim ama cekmecenin sonunda kalmis son testle yapiyim dedim biliyordum tek cizgi olucak umudumuz bir sonraki aya kalicakti,esimle evdeyken banyoda testi yaptim o kadar rahattim ki aksam yaptim, normalde sabah daha saglikli sonuclar veriyormus.Testi yaptim baktim tek cizgi kuvetin kiyisina biraktim.neden sonra banyoya girdim teste gozum ilisti atmak icin elime aldim baktim 2 cizgi ama nasil silik belli belirsiz ama 2.cizgi var deli gibi kosup esime gosterdim delirdi gozleri doldu bense kafam karisik mideme yumruk yemis karma karisik duygularla soktaydim.Esim tum ailemizi herkezi aradi salyalari akiyordu resmen beklemedigim anda gelmisti yavrum ama emin olmak icin ertesi gun tekrar yaptik testi yine 2.cizgi silikti veeeeeeee dr gittik onayi aldik HAMILEYDIM cok guzel gecti hamileligim ultrasona her girdigimde bebegimi gordum elleriyle kafasini kasimasi kocaman ayaklari hele 5.ayda bir ultrason goruntusu var tombul yanakli cekik gozleri ellerini yanagina dayamis simdi yanimda yatiyor bakiyorum ayni yatis sekli sanki ultrasondaki bire bir hali esim kiz diye deli olurken cinsiyetini ogrendik kizimiz olucakti bir alis veris cilginligi anneanneler babaanneler derken 4cocuga yeter esyasi vardi sonunda 39. haftada ters dondu ASYAM VE 23 Nisan da epidural sezaryan ile dogum yaptim.O gune kadar nasil bos yasamisim ilk aglamasi ilk esime verdiler basucuma oturdular uzun kirpiklerini araladi uzum gibi bir cift goz bana bakti bembeyaz bir siviya bulasmis ama saclari oldukca koyu renkti esim bana yaklastirdi agzini dudaklarima dayadi emmeye calisti o kokusu anne ben geldim opucugu unutulmazdi arkadaslar aglamadi bile sonra temizleyip yanima verdiler kusum cok sakin akilli bir kizdi neyse simdi evdeyiz ve yarin 1aylik olucak kaymak kizim hayatim degisti zor yanlari var tabi ama o kadar sihirli tarafi varki anne olmanin gulumsemesi emerken gogsumu sevmesi gozlerini gozlerimden ayirmamasi kocami elimden almasi bile guzel anne olmak ne guzel bir duygu simdi hersey guzel gozukuyor gozume herseyden zevk aliyorum ama daha yogun kendimi kadinligimi tamamladim simdi gercek bir kadin oldum geceler boyu binkez ona bakiyorum her anini gozluyorum simdi tek soyleyecegim sakin vazgecmeyin umudunuz diger aya kalsada tekrar tekrar deneyin yilmayin umuyorum Allah dileklerinizi bos gondermez kucaklariniza pirlantalarinizi alirsiniz benim gibi onu her kucagima alisimda yeniden doguyorum uykuda onu ozluyorum reklamlara bile duygulanip agliyorum kesinlikle artik gercekten dunya uzerinde yasiyorum varligimi hissediyorum tum dualarim anne olmak isteyenler icin sevgilerimle................. ve annecim seni kalbimi cikarip milyon kez sana vercek kadar cok seviyorum degerini nasil anladim kalbim sevginle carpti simdi bende anneyim canim annem sen benim omrumsun cocugumu her sevdigimde seninde sevgini kendi sacimda hissediyorum KIZIN:KK46:

2. 22 Mayıs 2008
  3. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım allah yavrunu sana bağışlasın inşallah bizede beklemediğimiz bir anda bebeklerimizi gönderir......

4. 22 Mayıs 2008
  5. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ay canım benim ya ne mutlu sana allah bize de tattırsın inşallahh

6. 22 Mayıs 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Allah bağışlasın bahtıda kendi gibi güzel olsun inşallah...
    Rabbim herkese bu duyguları yaşamayı nasip etsin..

8. 22 Mayıs 2008
  9. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya yüreğine sağlık rabbim inşallah bu duyguları bizlere de tattırır ağlattın beni

10. 22 Mayıs 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ellerine sağlık, çok güzel yazmışsın.
    Benimde 1 kızım var ve yine hamileyim. Kızım plansız bir bebek olduğu halde bile ilk doğduğunda bende bu duyguları yaşadım. Dünyada insanın mutluluktan ağlaması kavramı neymiş o an anladım. Şimdiki hamileliğimi ise ben istediğim halde biraz geç oldu. 10 ay kadar uğraştık. 10 ay fazla değilmiş gibi geliyor ama o zamanı yaşarken insana çok uzun geliyor. Heleki daha önceden hamilelik konusunda bir sıkıntı yaşanmadıysa duygular daha da karışık oluyor. Allaha şükür sonunda oldu.
    Allah isteyen hiçkimsenin kucağını boş koymasın. İnanın her neti açışımda hemen buraya bakıyorum acaba sorun yaşayanlardan müjde veren varmı diye.
    En kısa zamanda gzel haberleri buradan paylaşırız inşallah.....

12. 23 Mayıs 2008
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Ne Kadar Güzel Bu Duyguyu Yaşamak Allah Evladinizi Size Bağişlasin Ve Her Zaman Mutlu Olursunuz Inşallah.

14. 23 Mayıs 2008
  15. bmy

bmy uzman Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm süper ya gözlerim doldu ne gzl anlatmışsın duygularını Allah sze beğşlasın yavrunu herkesin yavrusunu

16. 23 Mayıs 2008
  17. muzurperi

muzurperi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    allah bağışlasın canım analı babalı büyütsün darısı benim gibi anne olmak isteyen herkesin başına çok duygulandırdın beni :KK43:(

18. 23 Mayıs 2008
  19. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Allah Kizini Sana Bağişlasin Nasil Duygulandim Varya...