Anne olmak

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve yelda85 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yelda85
  1. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Anne olmak nasıl bişey? Yavrularınızı ilk kucağınıza aldığınızda neler hissettiniz.

2. 26 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Anne olmak!! Aslinda anlatilmaz güzelim yasanir, allah hayirlisiyla nasip etsin tüm isteyenlere..:Saruboceq:

Öyle birseyki sanki bütün ömrün boyu onu bekledin....Şeniz:KK46:

4. 26 Kasım 2008
  5. BEBS

BEBS Guest

sezaryenle doğum yapmıştım yeni yeni ayılmaya başladığımda getirdiler bebişimi çok sabırsızlandığımı hatırlıyorum onu görmek için.babası anlatıyordu o ameliyathanede görmüştü çünkü.adamın sinirleri bozulmuş sürekli gülüyordu beyhan kapkara bişey diyordu.çok bozulmuştum.beş dk sonra dünya güzelim hemşire ablalrın kucağında kapıda göründü.ilk görüşte aşk dedikleri bu olsa gerek.saçları simsiyah ve uzundu hatta şekil vermişlerdi.biraz güldüm ardındanda hüngür hüngür ağladım mutluluktan tabi.biraz endişeli oluyorsunuz artık bir annesiniz.sorumluluk duygunuz tavan yapıyor.ama öyle bir sevgi ki göğsünüzden biran bırakamıyorsunuz.ve tüm güçlükleri öpüşe koklaşa atlatıyorsunuz.annelik her kadının tatması gereken zamanla olgunlaşan çok güzel bir duygu.

6. 26 Kasım 2008
  7. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    evet bende katılıyorum anlatılmaz yaşanır
    kocacımla benden bir parçaydı o:ecrin_bebek:
    ilk gördüğümde sanki bana gülerek bakıyo gibi gelmiştiyerimseniben

8. 26 Kasım 2008
  9. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğum yapsam yavruma kavuşsam bende yazacağım..ama şimdiden içine düşüyor insanın..herşeyden önce onu düşünüyorsun...hergün hergün defalarca onun için dua ediyorum...sağlıklı doğsun,sağlıkla büyüsün,öncelikle karakteri düzgün olsun,ahlaklı olsun,saygılı olsun değer yargılarıma göre yetiştirebileyim...daha neler neler saymakla bitmez..ona aldığım kıyafetleri kucağıma alıyorum bebişim varmış gibi şimdiden çok heyecanlanıyorum..rabbim sorunsuz kavuştursun bizi

10. 27 Kasım 2008
  11. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    anne olmak bence tarif edilemez...
    yavrularımı doğurduğumda, hayatımda yaptığım en doğru şeyin bu olduğunu anladım...

12. 27 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

evliyim ama henüz çocuğum yok. anne değilim ama en yakın arkadasımın 8 aylık bebeği var. ona her baktıgımda içimden bişeyler akıyor sanki, ona dokunmak, öpmek, koklamak çok mükemel bi duygu. Arkadaşımın bebeğine karşı bu duyguları hissediyorsam eger emınım kı ANNELİK ÇOK YÜCE BİR DUYGUDUR. :1hug:

14. 27 Kasım 2008
  15. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    çok klişe olacak ama ben de çogu arkadaş gibi 'anlatılmaz,yaşanır 'diyorum
    ben doğum yaptıktan ve onu kucağıma alıp kokladıktan sonra
    hayata geliş sebebimim kızımı doğurmak olduğunu anladım...ve Allah'ım beni iyi ki kadın yaratmışsın dedim,çok müthiş bir duygu
    mucize...
    bence bir kadın çocuk doğurduktan sonra Tam Bir Kadın olur...

16. 27 Kasım 2008
  17. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada bazı kadınlar isteseler de Allah onlara bebek nasip etmiyor.
    ama bunun da Allahın bir takdiri olduguna inanıyorum...
    belki de Allah o insanları böyle sınıyor dünyada,
    ama yine de Allah'ım aratmasın,herkese nasip etsin anneliği...

18. 27 Kasım 2008
  19. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    annelik hayatta bir kadının yaşayabileceği en muhteşem şey bence ben kuzum dünyaya geldikten sonra daha duygusal olmaya başladım annemi daha iyi anlaya başaldım annelik mükemmel birşey onun kokusunu en güzel çiçekte bile hissedemiyorsun ona duyduğun sevgiyi kimseye duyamıyorsun onu okadar çok seviyorsun ki alıp onu kalbinin içinde tutmak istiyorsun onu bir dakika yalnız bıraktığında içinde huzursuzluk oluyor sebebini bilmediğin en canın sıkın anında canının ençok yandığın anda onun sana anne diye seslenmesi senin tüm acını ve sıkıntını alıyor annelik anlatılmaya kalkılsa sayfalar yetmez yani annelik harika birşey yani iyiki rabbim bu güzel duyguyu kadınlara nasip etsin rabbim her kadına anneliği nasip etsin inşallah
    offff yine benim çenem düştü ya napayım annelik söz konusu olunca ben böyle oluyorum:nazar::KK46::nazar:Şeniz-tatlicadiarzu-

Son düzenleme: 27 Kasım 2008