anne olmayi cokkk istiyorum (tup bebek surecinde hamilelik belirtiniz oldumu?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 10 Aralık 2007 başlatılmıştır.

10 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

merhaba arkadaslar ben 1,5 yillik evliyim .10 gun once tup bebek icin transferim yapildi 2 gun sonra test yapacagiz cok sabirsizim ,heyecanliyim duaya cok ihtiyacim var. ilk denememiz ama sonuc negatif cikarsa cok uzulurum. benim gibi arkadaslardan bilgi almak istiyorum siz lerin bu gunlerde hamilelikle ilgili hic belirtiniz olmusmuydu. ben hic birsey hissetmiyorum sadece arada bir kasiklarimda adet sancisi gibi agrim oluyo okadar ne olur yardimci olunnnnn .

2. 10 Aralık 2007
  3. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun ıns tutunmustur bebısın sana uyku veryor olması lazım ama herkestede aynı seyler olmuyor sonucunu yaz inş hamıssındır

4. 10 Aralık 2007
  5. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah tutmusdur canim sorun kimdeydi canim

6. 10 Aralık 2007
  7. EU3

EU3 Guest

sorun bendeydi uzun yillardir adet duzensizligim var birde evledikten sonra kullandigim ilaclardan dolayi 15 kilo aldim buda olumsuz bir etken oldu guzel dilekleriniz icin allah razi olsun
    carsamba ins olumlu yada olumsuz sonucu yazarim(ins olumlu olurrrr)

8. 10 Aralık 2007
  9. arev

arev Guest

Merhaba arkadaşlar,bende yeni üye oldum ve ilk mesajım sizlere.Çarşamba günü sonucu öğrenecek olan arkadaşıma sonsuz şanslar diliyorum,benim bu gün transfer sonrası 8.günüm cumartesi günü öğreneceğim bende sonucu,inşallah hepimizin istediği hayaller gerçek olur.

10. 10 Aralık 2007
  11. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    unvere , arev hayırlı olsun! güzel haberler bekliyoruz.

12. 10 Aralık 2007
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım hemen neden tüp bebek yaptırıyosunkı baska tedavı gormedınmı yasın küçük hem daha 1.5 yıl olmuş

14. 10 Aralık 2007
  15. EU3

EU3 Guest

butterfly's ,arev tesekkurler sonuc ins guzel olur carsamba mutlaka yazacagim arev sanada bol sans ins sende hamis olursun

16. 10 Aralık 2007
  17. EU3

EU3 Guest

derram; ben bekarligimdan beeri ilac kullanarak adet oluYorum ilaci kesince adetim geciyo ve son alti aydir ilac kullanmadim ayda sadece 1 gun adet gordum oyuzden bizde esimle tup bebek merkezine gitmeye karar verdik tup bebegi doktorumuz onerdi birde evliligin ilk yillarinda tup bebegin tutma sansinin yuksek oldugunu duymustum bizde o yuzden erken davrandik (birde yasinda baya etkisi oluyormus sanirim ) ins hersey cok guzel olur

18. 10 Aralık 2007
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Unvere sonuç pozitif olur umarım.Yarın belli olacak sanırım.
    Aşılama yaptırmadın mı hiç?