anne olunca

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve nilyaa tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nilyaa
  1. nilyaa

nilyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benım 16 aylık kızım var kızımı kucagıma aldıgım gunden berı kocama aş olamıyorum evlılık ve cocuk sorumlulugu agır geldı hamıle ıken yasadıgım cok fazla sorun vardı kendımı cok yorgun hıssedıyorum sebebını bunlara baglıyorum esım ıse onu artık sevmedıgımı dusunuyor (haklı olarak)dogumdan sonra sızlerde boyle seyler yasadıysanız bana yazarmısınız onu mutsuzlugu benıde mutsuz edıyor

2. 7 Şubat 2008
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    bizde bebek istiyoruz ama iste bende senin yasadiklarini yasamaktan korkuyorum cok zor bi durum ......a.s

4. 7 Şubat 2008
  5. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç çocuk doğurmadım ama duyduklarım hep aynı, hamilelikte eşlere ilgi azalıyor ve erkek sevilmediğini düşünüyor.

6. 7 Şubat 2008
  7. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    hamilelikten sonra bütün enerjiyi çocugunuza harcadığın için eşinizden ister istemez uzaklaşıyorsun...yalnız bunu eşinizi ihmal ederek yaparsanız aranızdaki en ufak sorunlar bile büyür hem siz hem eşiniz mutsuz olur..canım çocuk okadar kolay yetişmiyor ama çocuğun yeri ayrı eşinin yeri ayrı..bu dengeyi tuttuğun sürece çok mutlu bir yuvan olur tatlım..allah yuvanın tadını ve agzınızın tadını hiç bozmasın.. :nazar:
    :nazar: allah yavrunu bağışlasın...:nazar:

8. 7 Şubat 2008
  9. nilyaa

nilyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    butun herseyım cocuk oldu dedıgınız gıbı butun enerjımı ona harcıyorum akamları onu uyuttukdan sonra yorgun dusup uyuyorum ve ınanırmısınız esım de benı aldatmamak ıcın hala dırenıyor belkıde cok sanslıyım bır gun bana bısey bı sey soylemıstı anlıyorum kızımıza cok duskunsun ona ıyı bakabılmek ıcın cok yoruluyorsun ama sunu unutma bızım ılıskımız saglam ve mutlu olacakkı kızımız da mutlu olsun aslında cok haklı acaba hala dogum psıkolojısımı

10. 7 Şubat 2008
  11. nilyaa

nilyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aminn tatoşcum allah herkesın yavrusunu bagıslasın

12. 7 Şubat 2008
  13. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    eşin çok doğru söylemiş tatlım.a.s.bencede eşinede kızına ayırdığın vaktin en azını bile ayırsan inanki dahada kenetleneceksiniz birbirinize...kolay değil yavrunun peşinde dolaşmak seni gayet anlıyorum ama en azından uyuduğu vakit eşinle bazı şeyleri paylaş uzaklaşma veya yorgunken hemen yatıp uyuma kalan son enerjini de eşine sakla canım..yerimseniben.zaten minik yavrun büymeye başlayınca herşeyi düzene girince sende eşine daha çok vakit ayırırsın.hepimiz bu vadireleri atlattık..eminim sende akıllı bir kadınsın sende bunu allahın izniyle atlatacaksın.jeyyar...kendine ve yavruna çok iyi bak..:nazar:allaha emanet olun...:nazar:

14. 7 Şubat 2008
  15. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Merhaba açıkcası ben ilk çocuğumda böyle bir şey hiç yaşamadım :çok üzgünüm:fakat ikinci çocuğum 2yıl sonra olduğu için ilk doğum yaptığım zamanlar baya zorlanmıştımkafamçokkarıştı hiçbirşeye konsantre olamıyordum bir yanda 2 yaşında çocuk bir yanda ev ,eş ,yeni bir bebek çok zorduu,ben haftada 1 kadın almaya başladım mecburen .Bence sende eşini ihmal etme yazık adamcağıza mutsuzluğunuz bir yerden sonra huzursuzluğa dönüşür

16. 11 Şubat 2008
  17. nilyaa

nilyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ılgınıze tesekkur ederım bır kac gundur bıraz daha ıyıyım bırazda ev ıslerını salladım bu arada :))))

18. 15 Şubat 2008
  19. yagmury

yagmury Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108
    Sabah 7 de kalk, eşin uyusun, kendin hazırlan, çocuğu hazırla, çocuğu bırak,işe git, akşamn işten çık çocuğu al eve gel,çocukla ilgilen,çocuğu uyut mutfağa gir yemek,bulaşık,evi toparla, çocuk uyansın çocukla ilgilen eşin işten gelsin, çocukla yarım saat oynayıp bilgisayarın başına geçsin, sonra tv izlesin sen yine işlerle uğraş, çocuğu uyut tam oturuup dinleneyim biraz de saate bak saat 12 hadi uyumaya, sen eşinden önce pijamalarını giy uyumaya hazırlan hadi şunuda yapayım uyumadan de işin bitince yatağa gir eşin senden önce uyumuş, send uyu yarım saat sonra bebeği emzirmeye uyan tekrar sabaha kadar saat başı çoçukla birlikte uyan, emzir salla uyut, sonra tekrar aynı şeyler....
    Sizcede bu kadından hayır gelirmi artık.Erkek karısından nekadar ilgi bekliyorsa kadıanda aynı ilgiyi bekliyor mesela, erkek kadına evde evişlerinde yardım ederse kadında erkeğe ilgiyi gösterecek zamanı bulur, kafası daha dinç olur, günün bir saatinde kadının işyerine veya çalışmıyorsa eve gelse, sürprizler yapsa, işinden izin alıp yemeğe götürse inanın kadın psikolojik olarak daha güçlü olacak bunuda karşısındakine yansıtacaktır. Herşeyide kadından beklemek haksızlık olmuyormu biraz?