anne sevgısınden mahrum kalan ve buyuyen varmı aranızda ne olur yazın.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve izmirguzeli tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : izmirguzeli
  1. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :eek:klava:canlarım ben 29 yasındayım ve bu yasıma kadar anne sevgısı ve sıcaklıgı yasamadım
    koynuna alıp sevmedı benı.ılk evlılıgımde 7 sene cektıp sarhos ayyas sureklı dayak atan bı kocayı 4 defa gerı geldım ve herseferınde benı gerı yolladılar en sonunda ıntar ettım sora aldılar ayrılmamı kabul ettıler.aradan 4sene gectı yenı bı evlılık yaptım sımdıde sakın gerı gelme bu eve donemessın dıyo.benı sevdıgını ozledıgını asla soylemedı sucum ne benım nıye benım yanımda olnuyor bır kızı bı oglu var hep oglunun yanında bu benım ıcımde akan bı yara benım nıye boyle cocukluktan berı aynı.nolur benım gıbı olan varmı aranızda akıl verın yardım edın bana.artık uzulmekten aglamaktan yoruldum guum kalmadı ne olur yardım edın.
    sımdıden hepınıze tesekurler arkadaslarım.:eek:klava:

2. 21 Şubat 2009
  3. esdeli

esdeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasil oluyorda aci cekerken sakin gelme diyor ben bunu anlamiyom insan nasil bukadar geri kafali olabilir benim annem dahale cocukmisim gibi davranir allaha sukur annem cok ustume duser 24 yasindayim ve evliyim ama annem sanki 5yasindamisim gibi davranir aman sen is yapma ben yaparim aman hasta olma ne bileyim daha neler allaha sukur annemi cok seviyorum bazen aklima gelir anneme birsey olsa nasil nefes alirim annemsiz senin olayin cok aci sevgi gormemek :ecrin_bebek:

4. 21 Şubat 2009
  5. serenselen

serenselen SEREN VE SELENIM İÇİN YAŞ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende annemmın sevgısınden mahrum buyudum ama mecburdu annem biz bes karesız ve annem bizlerın herseyını alabılmek için basımızı sokacak bır ewımız olsun dıye babamın tek maası yetmıyomus annemde bababma ev temızlıgıne gıdıp ona destek oluyordu sımdı bız bunları bıldıgımız için anneme bıse dıyemıyorum cunku onlar ne yapıyorsa bızım için ugrasmıslar. sımdı ise sevgılerını asla eksık etmezler banada bu yeter zaten allah kımseyı annesının va babasının acısını göstermesın onlarsız bı yasam dusunemıyorum senağlamasenağlamasenağlama

6. 21 Şubat 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya bak annen baban sizin için çalışmışlar,bazı insanlar sevgisini belli edemezmiş.hem bak kabul etmişler seni , şuan sevgilerini eksik etmiyorlarmış.biz insanlar için her şey.üzülme canım.şuanı yaşa.geçmişini unutma tabii ama bakma ardına da fazla.ölüm o kadar yakın ki...
    insan bazen anne babası ayrım yapıyor gelebilir ama ben bir annenin çocukları arasında ayrım yapacağını zannetmiyorum cnm.yapıyorsa da bir sorun vardır.bir konuşsan neden böyle yapıyorlar.üzülme canım ya.kıyamam off off

Son düzenleme: 21 Şubat 2009
  8. 21 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

ben 17 yaışma kadar babamla büyüdüm annemle ilgili hatırladım anılar çok az annem akli dengesini kaybetmişti sürekli hastanede yatıyordu evde 3 ay sonra yine rahatsızlanıyordu anne kız anımız hiç yok yada hiç okula annemle gitmedim yada annem hiç saçımı okşamdı hem içimde oktedir. annesi normal olupta kıymetini bilmeyenlere çok kızıyorum :KK43: sonra annemle babam ayrıldı baam başkasıyla evlendi annem bana kaldı ozaman 17 yaşındaydım ayrıldıklarında 4 sene boyunca evladım gibi baktım ona şimdi çok ama çok özlüyorum onu senağlama

10. 21 Şubat 2009
  11. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım annen vefat mı etti lii çok üzüldüm.allahım tüm evlatlarımızı anneli babalı büyütsün rabbim

12. 21 Şubat 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    yazdıklarınızı okuyunca çok üzüldüm inanın...:çok üzgünüm:

14. 22 Şubat 2009
  15. EU3

EU3 Guest

evetvefat etti canım.bide ben tek çocuğum babam beni çok elbebek gül bebek büyüttü bigün pat diye gitti öyle büyük sorumluluklar aldımki:KK43: pembe dünyam simsiyah olmuştu en başta ama sonra rabbime şükrettim.annem sayesinde çok şey öğrendim en çokta sabırı.rabbim hiç kimseye yaşatmasın benim yaşattıklarını yinede ...

16. 22 Şubat 2009
  17. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    başın sağolsun canım allah sana sabır versin.üzme kendini.hayat işte bir yerlerde bazıları göçüp giderken,bazıları yeni dünyaya merhaba diyor.

18. 22 Şubat 2009
  19. izmirguzeli

izmirguzeli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımın ıcı basın sagolsun allah mekanını cennet etsın.cok zor demı benımde annem var yok sevgısını goremıyoum gormucemde yasım kac oldu.annelık bu degıl ya sahıp cıkmak kucak acmaktır ama olmuyor ıste