Anne sütü için alkolsüz bira ??

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve innuk tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : innuk
  1. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar alkolsüz bira anne sütünü arttırmada etkliymiş.. Araştırdım vitamalt ve Maltana die iki marka var.. Vitamaltın tadı sulandırılmış pekmez gibiymiş. Maltana ülkerin ananas şeftali armut aromalı diyo.. o daha mantıklı geldi.. Bunlardan herhangi birini denedinizmi? Nasıl gerçekten arttırıyormu sütü ?? Bitkiçayı içmekten gına geldi.. Farklı bişeyler içmek istiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...

S_A bunu beğendi.
  2. 5 Mart 2010
  3. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım sütü arttırdığı doğru. arkadaşım vitamalttan çok memnun kaldı. benim bebiş kendiliğinden memeyi bıraktı malese. olan sütte kesildi.

4. 5 Mart 2010
  5. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    birde bnim merak ettigim enerji içecekleri onlarda alkolsuz bira degilmi onlardan içen varmı süt yapması için birde malt içecegini hapı varmış onu kullanan varmı bırseyler içmekten mıgdem kalkıyor artık

6. 5 Mart 2010
  7. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Hapını hiç duymamıştım... Ama enerji içeceklerini hiçbir doktor tavsiye etmiyor... Ben ülkerin kini merak ediyorum...

8. 5 Mart 2010
  9. ablam humana stil tea , kimyonlu rezene, yoğurt çorbası,malt içeceği hemen her gün tüketiyo.
    bozada aynı şekilde. sütüde gayet güzel.. bol su birde...

10. 5 Mart 2010
  11. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Canım şimdi nasıl besliyorsun peki bebişini bizimkide bırakma denemeleri yapıyor ama direniyorum.. 1-2 dk emip bırakıyor.. Bende bir daha ki öğüne kadar vermiyorum tekrar napiiim.. Sütüde sağıp dolaba atıyorum.. Şimdilik biraz düzeldi... Seninki nasıl bıraktı ...
    Yani bizimki sürekli memede ağlıyor direniyor kıvranıyor emmemek için ya da 1-2 dk emip dönüp arkasına bakıyor.. acaba aynı şekildemi bıraktı senin ki merak ettim...

12. 5 Mart 2010
  13. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    enerji içeceklerinin kalp ritmini bozduğu kanıtlandı ve kanser riski olduğunu çok yerden okudum.Hiç kimsenin kullanmaması gerek.En iyi süt yapan şey incir ve üzümdür,tabiki bir de su.

14. 5 Mart 2010
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.871
    Ödül Puanları:
    463
    vita malt ın hapını kullandım. gerçekten çok çok çok memnun kaldım diyebilirim. maalesef her bünye bir olamayabiliyor. yani bana ne üzüm, ne su, ne de başka birşey etkili oldu. vita malt gerçekten çok etkili ama ben içemediğim için tabletini kullandım.. yerimseniben

16. 6 Mart 2010
  17. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    bir sabah sağ memeye düşman oldu inat etti emmedi. meme şişti bizim sıpa emmiyor. o gündn sonra sağ memeyi sağıp verdim. bir daha sağı emmedi. sonra solu biriki hafta emdi onu da istememeye başladı. sağıp verdim ama ne fayda bebeğin emmesi olmadan süt artmıyor malesef. şimdibiberon maması içiyor biraz da yoğurt ve meyve püresi vermeye başladım alışsın diye canım.

18. 6 Mart 2010
  19. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben ilk doğum yaptığım haftalar hergün bir şişe içtim gerçektende çok faydasını gördüm benim içtiğim vitamalttı sanırım evet tadı pekmezli su gibi bide onu soğuk içmek daha iyi oluyor sıcakken tadı biraz kötü geliyo insana tek seferde içilirse 1 şişe yani yudum yudum değilde su içer gibi hepsini daha faydalı dediler bende öyle kullandım.