Anneannem için Allah rızası için bir dua edermisiniz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve _DURU_24 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _DURU_24
  1. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Ananem için allah rızası için bir dua edermisiniz?
    Merhaba arkadaslar ananeciğim şuan yoğun bakımda..kendisi şeker hastası...1 ay önce kalp krizi gecirdi...ama kalbine step takıldı iyi oldu..fakat yatmaktan belinde yara olustu seker hastası oldugu için gecmedi...ve kana karıstı mikrop..akciğerleri zehirlemiş...suan bilinci yerinde değil...kimseyi tanımıyor...cok üzülüyorum..şuan bile uyuyamadım düşünmekten...doktorlar herseye hazırlıklı olun dedi..............bizimde yapabileceğimiz tek sey dua etmek...lütfen sizlerde bir dua edin allah rızası için...belki bir şifa olur...
    Allahım sen ananeciğime acil şifalar ver yarabbim...evlatlarına torunlarına bağışla allahım..acı çektirme yarabbim..tez vakitte şifasını ver iyileştir yaralarını....allahım ananemi iyi et yarasını geçir şifasını ver..ananeciğimi koru yarabbim...allahım sen büyüksün...aminn

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  2. 18 Kasım 2008
  3. buzikiz83

buzikiz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım cok üzüldüm inan gözlerim doldu büyük rabbim derdide veriri dermanıda inşallah tez zamanda şifa veriri Allah ım ananene ve iyileşir cnm sizde sabırlı olun iyileşti haberlerinide veririsiniz inşallah:teselli:senağlama

4. 18 Kasım 2008
  5. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    çookk üzülüyorum hemde cok...ve hamileyim ağlamaktan bebeğime bişey olacak diyede korkuyorum...uyku uyuyamıyorum bu saatte ayaktayım...ne yapacagım bilmiyorum..o benim canım herseyim..dün gördüm...beni tanımadı..1 haftadır hastanedeydi gidemedim...belkide çok bekledi...dün gittiğimdede tanımadı beni..eski hali yok gözümün önünde...onu düşündüğümde dün gördüğüm hali geliyor gözüme...daha cok kahroluyorum..ananeciğimi bu haldemi görecektim..şimdi bu haliylemi hatırlıyacağım ananeciğimi...allah kimseye yasatmasın cok büyük bir üzüntü acı....allahım sen sifasını ver evine dönmek nasip et allahım ne olur..

Son düzenleme: 18 Kasım 2008
  6. 18 Kasım 2008
  7. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım allah razı olsun..cok saol....dualarımız kabul olsun insallah...ananem şifa bulsun dualarımızla insallah....

8. 18 Kasım 2008
  9. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımcım bebeğini düşün öncelikle onlar herşeyi hissedermiş çünkü...hergün dua ediyorum herkese inan.allah hastanelerde bekleyenlerin yardımcısı olsun diye...ben babamda yasadım senin suan yasadıklarını bitanem duygularını anlıyorum.ama herşey allahtan hayırlısını dile güzelim moralini yüksek tut iyileşeceğini düşün kaybedeceğini değil...allah tez zamanda şifa versin inşallah...

10. 18 Kasım 2008
  11. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım allah razı olsun hepinizden..

12. 18 Kasım 2008
  13. buzikiz83

buzikiz83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

canım bak hamileymişsinde yapma hırpalama bu kadar kendini biliyorum zor
    bende ananeme cok düşkünümdür az rahatsızlansa aklım cıkar anlıyorum seni cok iyi hemde ama aglamanın ne ananene bi faydası var ne saha su an yapabileceğin tek sey dua etmek ve ben duanın gücüne cok inanıyorum inan bana iyileşecek ama elbetteki zaman biraz bitanem bebeğini düşün o günahsızada yasık toplamaya çalış kendini lütfennnn
    Allahım sana sabır ananeciğine acilş acil şifalar nasip etsin sizlere bağışlasın bebeciğini görüp kucağına almayı nasip etsin onada inşallah a.s.

14. 18 Kasım 2008
  15. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    cok gecmıs olsun canım annecıgıne acıl sıfalar dılıyorum ıns kısa zamanda duzelır sende hamıleymıssın uzlme canım bebısınıde dusun

16. 18 Kasım 2008
  17. _DURU_24

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Hepinizden allah razı olsun allah dualarımızı kabul etsin ananeciğime allah acil şifalar versin...aminnnnn

18. 18 Kasım 2008
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Allahtan acil şifalar diliyorum annenize...
    inşallah güzel haberlerini duyarız...
    Allah yardımcınız olsun....
    sevgiler...