anneciğim beni emzir

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve rose01 tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : rose01
  1. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :dance:EĞER sağlığınla ilgili bir sorunun yoksa canım anneciğim hâlâ senin yardımına ve desteğine muhtacım. Bu belki yorucu olacak, zaman zaman bazı konularda sıkıntıya girmene, öğle tatilini benim için harcamana yol açacaktır. Ama sütün içindeki koruyucu maddeler beni hastalıklardan korurken bağırsaklarım, daha kolay çalışacak, vücudum için gerekli maddeleri daha kolay sağlayacağım, üstelik sütü içmek bir yana her emzirme saati benim seninle bir arada olabilme şansımı da sağlayacaktır. Kalp atışların bile beni rahatlatıyor. Odaya girerken, çıkarken kokundan, hareketinin yumuşaklığından seni fark ediyorum. Elimde olsa, belki her zaman benimle ilgilenmeni de isterdim. Bunun mümkün olamayacağını bir işin olduğunu, belirli saatler arasında işini yapmak zorunda olduğunu biliyorum. Akşam bana ayıracağın kısa süreler bile benim için dünyanın en mutlu anlarıdır. Bunu sağlaman, belirli aralarla senin yanıma geleceğini bilmem bile benim için büyük bir mutluluk. Beni emzirmeni, sütünle bana hayat, yaşama gücü vermeni istiyorum. Bunun ileride sizlerin benim için daha az üzülmenize imkân sağlayacağını biliyorum. Bana birkaç ay daha bu fedakârlığı esirgemeyeceğini de biliyorum. Ama bana yapabileceğiniz fedakârlıkların en büyüklerinden biri benim özellikle dış dünyaya karşı direnme ve dayanma gücünü kazanmaya başladığım günlerde sütünü esirgememendir. Teşekkürler sana canım annem...

2. 25 Mayıs 2008
  3. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah emzirmemmi kuzumu canımı veririm canımı ne öğle saati ne akşam saati ömrümü alsın bebeğim benim ...yazı için teşekkürler çok güzel olmuş

4. 25 Mayıs 2008
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tek sutum mu kanim kemiklerim ruhum canim herseyim senin olsun benim tum omrum senin olsun canim yavrum senin icin yapamayacagim sey var mi su yeryuzunde yazin cok guzeldi arkadasim tesekkurler yanaklarindan opuyorum

6. 25 Mayıs 2008
  7. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    coook güzel bir yazıııı yaaa ben emzirmeyi cok seviyorum yaaa onun öyle kuş gibi agzını acarak yapışmasını elleriyle dokunmasını gözlerime bakmasını herşeyi
    tabi ki emzircem kuzum o benim

8. 26 Mayıs 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bın annenın bebegınle gecırdıgı en masum dakıkalar ben baylıyorum oglumu emzırmeye gozumun ıcıene baKIYOR EMERKEN KONUSUYORUM ONUNLA DINLIYOR BENI YAZI ICIN TESEKKURLER

10. 26 Mayıs 2008
  11. happyhappy

happyhappy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    86
    ay gozlerim dolu dolu okudum!
    emzirmek dunyanin en guzel seylerindne biri bence

12. 26 Mayıs 2008
  13. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    ne kadar güzel bir anlatim cok tesekkürler paylasim icin gözlerim doldusenağlama sanki kizim bunlari bana söylüyormus gibi oldum bir ara kizim emmeyi birakiyorduda cok üzülmüstüm ama simdi her sey yolunda cok sükür.....

14. 27 Mayıs 2008
  15. kadis

kadis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    YAZI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER
    o bana minik gözleriyle masum masum bakarken
    minicik elleriyle gögsümü sıkarken
    nasıl bırakırım onu emzirmeyi