Anneciğim sen bana lazımsın :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kelebek088 tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : kelebek088
  1. kelebek088

kelebek088 Dokunmasınlar kanatlarıma Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün eve geldim annem yaprak sarıyordu. Sarma yapacakmış bize. Bir yandan da kara kara düşünüyordu. Gözlerine baktım ıslak ıslak... senağlama "Ne oldu" dedim. Bugüne kadar söylememiş bana... "O gün uyandım bir süre babanı tanımadım. Bu adam kim yanımda yatıyor? dedim." dedi. O gün doktora gitmiş. Doktor B12 vitamini vermiş. Bugün de amcam bizde kalıyordu. "Gittim odadan amcanın kıyafetlerini aldım çamaşır makinesine asmak için... Oturma odasının kapısının önünden geçerken "alla alla bu kapı niye kapalı." dedim gittim kapıyı birden açtım amcan da uykusundan fırladı adamcağız. Salondan oturma odasına geçene kadar unutmuşum adamın bizde kaldığını" dedi. O gün de teyzemin oğlu İstanbuldan gelmiş. Bugün akşam bize geldiler. Annem "aa dedi ben nasıl unuttum geldiğinizi. Tamamen aklımdan silinmiş." Bilmiyorum ne oluyor, o da bilmiyor ama korkuyor alzehimer falan olabilir mi diye. Doktor "sen herşeyi kafana takıyorsun." demiş. Ama hastaneye gidelim dedim ben tetkik yapsınlar diye...

Bu kadar üzüntünün içinde bir de kalkmış bize yaprak sarması yapmış... Off off ne olur anne kendine dikkat et. Sana birşey olmasın. :çok üzgünüm::Saruboceq: Bizim sana çok ihtiyacımız var. :sm_confused:

Lütfen anneler dikkat edin. Kafanıza biliyorum zor ama birşey takmamaya çalışın. Kendiniz için ama bir de sevdikleriniz, çocuklarınız ve sizi sevenler için...:teselli:

2. 5 Mayıs 2009
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım, anneni muhakkak dr una götür, gerekli tetkikleri yaptır, inşallah önemli birşeyi yoktur, bende anneciğimin herşeyiyle ilgilenirdim bekarken, şimdi maalesef uzağız, hayattayken kıymetini bilelim annelerimizin. Aman ne olur ihmal etme.

4. 5 Mayıs 2009
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun.. inşallah geçici bişeydir..bi psikiyatriste gidin belki annen çok düşünmekten içine bişeyler atmaktan böle bi dalgınlık geçiriyodur..faydası olur belki..

6. 5 Mayıs 2009
  7. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    geçmiş olsun canım,şu annelerin eşi,evi,çoluğu,çocuğu için yaptıklarını düşünüyorum da,ne kadar fedakar,karşılık beklemeden herşeyi göğüsleyebilen yapıdalar,kesinlikle emekleri ödenmez,mümkünse bir nörologla mutlaka görüşün,allah yardımcınız olsun inşallah...:Saruboceq:

8. 5 Mayıs 2009
  9. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım. İnşallah önemli bişey yoktur. İhmal etmemeye çalışıyorum ama ben de bu yaz atanırsam ne olur diye de düşünmekten alamıyorum kendimi...

Annemin herşeyi dert ettiği belli ama maalesef bir türlü vazgeçmiyor bu huyundan... Ah bir geçse :1no2:

10. 5 Mayıs 2009
  11. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    umarım cıddı bısey degıldır unutkanlıgı hapla falan bı sekılde tedavısı var cnm allah beterınden korusun ıns b 12 eksıklıgı genclerde bıle oluyo et yememekden oluyo bıldıgım kadarıyla doktora hemen gıdın bencede cnm ne olur ne olmaz benneyaptımki

12. 5 Mayıs 2009
  13. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yemesine içmesine dikkat eder. Etmiş sütmüş aksatmaz ama işte bu içine atma olayı çok zor...

14. 5 Mayıs 2009
  15. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hımm allah en kısa zamanda sıfa versın cnm kafaya takma ısıde ınsanın elınde olmuyo kı bazen en ufak basıt gıbı gorunen seylerı bıle kafamıza takıp kendımızı uzuyoruz malesef yaa belkı pıskolok falan yardımı alsa annenız daha rahatlar kafasına herseyı takmaz :çok üzgünüm:

16. 5 Mayıs 2009
  17. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım umarım birşey yokturdur
    canım annelerimize hiç kıyamıyouz
    allah size ve ailenize uzuun ömürler versin

18. 5 Mayıs 2009
  19. kelebek088

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Belki de sürekli psilolojik yardım almasının yararı olabilir haklısın. Umarım nörolojide tetkikler adam akıllı yapılır da anlaşılır neyin ne olduğu...