Anneciimin yanna gitmek istiyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seymabektas tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

24 Eylül 2009
    Konu Sahibi : seymabektas
  1. seymabektas

seymabektas Prensesim.. Güzel Kızım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimkine dert denmez biliyorum ama benim içime dert oldu ve paylaşmak istedim. biz yani eşim ve ben kıbrısa taşınıyoruz.
    ama eşim hem oraları bilmediğimiz için hemde ev bulmak için benden 1 ay önce gidip işlerini halledip sonra beni yanına alıcak.
    ve bende bu 1 ay süresince ailemin yanına gitmek istedim (ailem trabzonda ben bursada yaşıyorum)
    ailemin yanınada normal olarak daha rahat ederim sonuçta. eşimin ailesiyle zaten sürekli yanyanayız. ama kayınpederim gitmemi istemiyor. bizimle kal diyor.
    bende kıramıyorum. tamam kayınpederim beni sevdiği için gitmemi istemiyor ama bende ailemi görmek istiyorum.
    sonuçta 1 ay sonra kıbrısa gidicem ve kimbilir bidaha ne zaman gelicem türkiyeye. bugünden beri canım çok sıkkın.
    kayınvalidem desen evde asla oturmaz sürekli hergün ev oturmalarına gidiyor.
    bende evcimenim hiç sevmem ev oturmalarını. oda her yere giderken beni takıcak peşine
    off yaaa. insan kendi evinde baba evindeki rahatı başka yerde bulabilirmi yaa. ne yapcağımı şaşırdımmafoldumben:çok üzgünüm:

2. 24 Eylül 2009
  3. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tavrımı koyar, dururumu izah ederdim.dediğin gibi bir daha ne zaman tarbzona gelebilirsinki ne t tarih yok elinde.ben böyle bir şeyi kabul etmezdim.eşimde zaten benden önce git ailenin yanında kal tadını çıkar derdi...

4. 24 Eylül 2009
  5. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    mademki kayinpederin sever seni,ayni burda bize anlattigin gibi konus onla cekinmeden bakalim ne dicek:hulya:

6. 24 Eylül 2009
  7. seymabektas

seymabektas Prensesim.. Güzel Kızım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşim zaten git diyo ama babasıda böyle diyince ben karışmam canın nasıl isterse öyle yap diyo
    sorun bende babamızı kıramıyoruz
    offfff

8. 24 Eylül 2009
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ailenize gitmeyi kayınpederinize mi sordunuz?

kayınpederinizin nasıl bir söz hakkı var üzerinizde bilmiyorum ama direk eşinize ben bu haftasonu annemlere gidip biraz hasret gideriym olur mu diyebilirsiniz. o dahayır diyecek değil. bu durumun üstünede 3. kişiler bişiy diyemez.

10. 24 Eylül 2009
  11. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Esınız ızın verdıkten sonra gıdebılırsınız
    kayınpederınızede uygun bır dılle anlatırsınız
    anlayısla karsılıcagını umarım en onemlı kısı ızın verdıkten sonra gıtmenıze......

12. 24 Eylül 2009
  13. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Aılenı görmek ıstemekten baska doğal ne olabılır kı...

Kayınpederınız madem sızı sevıyor guzellıkle söyledıkten sonra onu kırmadan söylemıs olursunuz zaten...

14. 24 Eylül 2009
  15. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    güzellikle anlat canım k.pederine kıbrısa gidecem biliyon hem annemleri görmek yanlarında kalak istiyorum de yani dile getir bir bakıma

16. 24 Eylül 2009
  17. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    o zaman babaya deki 15 gün annemlerde kalıp yine gelirim de...hem babanın gönlünü yapmış olursun hemde ailenin yanına gidip kendi istediğini

18. 24 Eylül 2009
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.662
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinizin ailesine, "Yakında Kıbrıs'a gideceğim, bu yüzden 15 gün ailemle hasret gidermek istiyorum. Biletimi aldım yarın gidiyorum" dersiniz olur biter.
    Kimseden izin almak zorunda değilsiniz. Bence ailenizle hasret giderin, kimse de buna karışamaz.