Anneler bebeklerimiz 1 yaşına giriyor, doğum günü kutlamalarımız

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve ((eslem)) tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ((eslem))
  1. ((eslem))

((eslem)) Canım kızım büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    selam 2009 eylül anneleri, doğumun üzerinden 1 yıl geçti nerdeyse, meleklerimiz kanatlarını taktı uçuyor, hızla büyüdüklerini izliyoruz..
    Doğum gününü nasıl kutlamayı düşünüyorsunuz? fikirlerimizi ve kutladıktan sonrada resimlerimizi paylaşalım inşallah

bizim doğum günümüz 2eylül, ramazanın içi olduğu için bayramdan sonra kutlama yapacağız, kutlamave organizasyon ile ilgili fikirlerinizi paylaşırmısınıZ?

sizler ne dülünüyorsunuz?

2. 21 Ağustos 2010
  3. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bizimkide 9aylül ramazan bayramı 12.güne denk geliyo bende fikir bekliyom fazla sarsılmıcak şekildee

4. 24 Ağustos 2010
  5. ((eslem))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimseler doğum gününü kutlamadı mı? yada kutlamayacak mı? :KK43:((((

6. 5 Eylül 2010
  7. ecem87

ecem87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benimki de 2 eylüldeydi canım.bende senin gibi düşündüm..bayramdan sonraki ilk cumartesi yapıcam Allah kısmet ederse....

Doğum gününü evde yapacağım için 148 li balon paketlerinden aldım..Onları şişiricez..çocukların sorun çıkarmaması için güzel bir yöntem:) Mevlüt yaptığım zaman çok işe yaramıştı balonlar. küçük boy konfetilerden almıştım 2 adet.onlardan patlatıcaz.Klasik oda süsü paketlerinden aldık.salonu onunla süslemeyi düşünüyorum.genelde hepsi tavandan asmalı süs olduğu için hani tavana fosforlu yıldızlar yapıştırıyoruz ya o yıldızların yapışkanlarıya yapıştırmayı düşünüyorum hem süsler daha güzel durur hemde delik açmaya gerek yok.
    Son olarakta hatıra kalması açısından çerçevelerden aldık küçük boy mavi renkte buzdolabına yapışacak cinsten .doğum gününde giydireceğim kıyafetle resim çekip 1 yaş hatırası olarak dağıtmak için.. Eminönünde fiyatlar gayet hesaplı
    pazar günü gitmeme rağmen bulduğum açık dükkanda
    çerçeve fiyatları değişmiyor adet 1 tl
    balon 148 li 8 tl
    oda süs seti büyük boy 10 tl
    konfeti küçük boy :3 tl
    maytap 10 lu:2 tl

birde kıyafet konusunda erkek olduğu için ne giydirsem diye çok karasız kalmıştım erkeğe çeşit bulmak zor bildiğiniz gibi.fikir olsun diye söylüyorum ben pantolon ip askılı, gömlek ve kravat giydirmeye karar verdim..Gerçekten kravat çok tatlı duruyor.Lcw da güzel modeller var.
    gerçekten burda fikirlerimiz paylaşırsak çok iyi olur kızlar

8. 7 Eylül 2010
  9. ((eslem))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ecem güzel şeyler düşünmüşsün bacım, baya süslü olacak ev desene :)) ışıl ışıl, çocuklar bayılır balonlara, benim kız balondan nedense korkuyor, ne yapsam karar veremedim

ben şimdilik çocuklar için birkaç yiyecek resimleri buldum, onlara hazırlayacağım inşallah, malum çocuklar öyle herşeyi yemezler, yaptıkların eğlenceli, albenili olcak ki yesinler dimii

ekteki yiyeceklerden hazırlamaya çalışcam, birde şu verdiğim adresteki pasta çok hoşuma gitti, beğenirsen sende yap derim :KK66:
    Bonibon’lu, Rulo Kat’lı Pasta

en son olarak minik hediyeler vercem hatıra kalsın diye, bakalım

Ekli Dosyalar: