Anneler Bebeklerinizin İsimleri Kesinleşti mi

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 6 Mart 2008 başlatılmıştır.

6 Mart 2008
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar önceden açılan bebek isimleri konusunu ve yanıtlarını baştan sona okudum.. hani son zamanlarımız yaklaştığı için belki fikrini değiştirenler olmuştur diye konuyu yenileyim dedim .. benim oğlumun isim mevzusu dönmedolaba döndü ... benim için isim hem modern hem de manası bakımından güzel olsun istiyorum . en başında Malik =egemen hakim olan anlamındadır , sonra Önder olsun dedik , en son Emin olsun dedik ona da ısınamadım .. Şimdi iki seçenek daha koydum kendime. Ülgen= ulu , yüce manasında, Sinan= mimar sinan dan esinlendim .. Sizde en son değişiklikler nelerdir :KK43:(

2. 7 Mart 2008
  3. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    ne güzel herkes okumuş ama yanıt yazan olmamış :))))) demek ki koyacağınız isimlerde değişiklik yapmadınız .. ya da okuyanlar bu isimler mi modern isim oluyor demiş de olabilir :)) bakalım hayırlısı , insan kocasıyla fikir ayrılığına düşünce böyle oluyor malesef

4. 7 Mart 2008
  5. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    walla benim de az kaldı sayılır doguma, ama hala en ufak fikrim yok kızımıza ne isim koyacagımız hakkında:KK43:

6. 7 Mart 2008
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benimki hamile kalmadan belliydi, mehmet demir

8. 7 Mart 2008
  9. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar ben kızçemin adını nisa melis koyacağım

10. 10 Mart 2008
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benımde oglum olacak adı daha hamıle kalmadan once bellıydı kızda olsa erkekte olsa denız derın koyacaktık.

12. 10 Mart 2008
  13. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    biz çok şükür en son kararımızı verdik , Kısmet olursa adını Yasin koyacağız..

14. 11 Mart 2008
  15. CAKIR39

CAKIR39 Guest

yok be nerdeeee.... hala ben alper efe diyorum esimde cinar efe.. bu gidisle ne alper ne cinar olcak inatlasiyoruz herhalde tek efe olur!

16. 11 Mart 2008
  17. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım bence doğumdan sonra senin dediğin olur , eşin seni öyle bitkin canı yanmış görünce kıyamaz.. ben Sinan ismini çok istemiştim eşim pek ısınamadığı halde karşı çıkmamıştı bana , sonra düşündüm o babası bende annesiyim fikir alışverişinde bulunduk onun da gönlü olsun istedim , inatlaşmadım Yasin oldu ... Şimdi bende ısındım oğlumun adına . Doğumdan sonra mahsunca bakıp Alper Efe yi çok istiyorum dersen , bence senin dediğini kabul eder eşin... Yani ne bileyim ben doğum yapacak kadın psikolojisiyle böyle düşünüyorum :)))))

18. 12 Mart 2008
  19. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 38 haftalık mart anne adayıyım başda tuana dedik kızımın ismini daha sonra esleme karar verdik hatta rumuz ismimi de kızımın ismi olarak açmışdım ama şimdi babamız ceylin de ısrarcı sanırım ceylin koyacağız