anneler, beşik, doğum, hazırlığı, tecrübeli, yada, yapmış, yeni tecrübeli anneler

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve bedef tarafından 19 Şubat 2009 başlatılmıştır.

19 Şubat 2009
    Konu Sahibi : bedef
  1. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben daha oğlumun beşiğini almadım kısmetse önümüzdeki hafta alınacak ve sanırım park yatak ama ben hem ahşap beşik hemde park yatak için neler aldınız yani ve kendiniz neler yaptınız yada yaptırdınız (yastık kılıfı nevresim vs.)yatak için hiç birşey daha hazır değil tamamen bitirip kurmak istiyorum beşiğini neler yapmam gerek

2. 19 Şubat 2009
  3. aozli

aozli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    113
    canım sürekli kullanmak için park yatak iyi değil.ben ikisini de aldım sık sık memleketimize gidiyoruz orda kanepeden düşmesin diye katlanabilir olduğu için park yatak aldım ama yatacak yeri çok sertüzerine tatak koysan yüksek olur düşer ilerde.bence ahşap kullanışlı içinde ortapedik yatağı var bir de uyku seti aldım yeterli oldu

4. 19 Şubat 2009
  5. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım teşekkür ederim verdiğin bilgi için fakat bazı arkadaşlar park yatak için ince elyaf yataklar olduğunu söylüyorlar onlardan denemedinmi bende daha beşikle ilgili hiç birşey bilmiyorum salı günü kısmetse gideceğiz o zaman bakıcaz ne alınacak ne gerekli ne değil hiç bilmiyorum

6. 20 Şubat 2009
  7. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bebek odamız henüz yapılıyor. İçinin tekstillerini bu hafta sonu bakacağım. Birde annem yaz bebeği olacağı için pike takımı yaptırıcakmış...

Kendi odama beşik olarak ta bunu alacağım kısmetse...

Park yatak düşünüyordum ama sonra inceleyince hoşlanmadım ondan...

8. 20 Şubat 2009
  9. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzelmiş canım yaaa inşallah bebeğinle mutlu mutlu yatırırsın içinde ben ne yapıcam bilmiyorum o kadar kararsızım ki başta kesin park yatak diyordum ama şimdi şu ahşap beşiklere ilgim fazlalaştı en azından 12 yaşına kadar yatabiliyo rahat rahat yatar diye düşünüyorum gerçi o zamana kadar ikincide olur heralde ama ne bilim işte park yatkaların bir yerine bişi oldumu ne bilim yanık olsun sökük olsun bitti işi dikkatli kullanmak lazım diğer yandan gittiğin yere götürebiliyosun oda iyi çok zor karar vermek yaa

10. 20 Şubat 2009
  11. pnrhlt

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Amin canım sağolasın a.s.

Ahşap beşiklerde 12 yaşına kadar mı? Emin misin bacım o yaşa kadar yatabileceğine?

12. 20 Şubat 2009
  13. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    EVET hatta bazı beşiklerin özelliklerini okudum kiminde15 16 yaş bile yazıyo zaten onların boyu nerden baksan 2m kadar

mesela bu linkte var bi tane büyüyen beşik

Son düzenleme: 20 Şubat 2009
  14. 20 Şubat 2009
  15. pnrhlt

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Canım adresi sil hemen sitede başka adres vermek yasak :sm_confused:

Tamam büyür hale gelince okey. Bende küçük haliyle zannettim...

16. 20 Şubat 2009
  17. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende yatakların her çeşiti var
    sepet odasındaki yatak ve park yatak
    en kullanışlısı aldığım sepet park yatak yatmak için pek kullanışlı değil ama sn bilirisin ben daha çok oyun parkı olarak kullanıyorum

18. 20 Şubat 2009
  19. bedef

bedef Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    zaten adı üstünde o oyun parkı aslında.
    bende açıkçası park yatağa hevesim kaçtı normal mobilya beşiği istiyorum hem kullanışlı dolaplı,bazalı,sallanır,asansörlü büyüyen,en azından sağlam fakat oyun parkı bana pek sağlıklı gelmiyo yani bezden olması sonuçta aslında normal beşiğe hevesim var.içimde kalmasını istemiyorum sonradan özenmek istemiyorum zaten ayrı bi oda yapamıyorum bari beşiği istediğim gibi almak istiyorum ama eşimde pişman olursun diyo yani çok zor bi karar açıkçası