Anneler bi bakarmısınız?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Semra57 tarafından 14 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Semra57
  1. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Slm ben yeni doğum yaptım bugün 21gün oldu ama hala göğüslerimle başım dertte uçları çok acıyo artık bebişim emerken kanıyo ve yeterli emziremiyorum bebeğimi lütfen bu konuda bilgisi olan yardım etsinmafoldumben

2. 14 Temmuz 2009
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    krem kullanmıyormusun canım.lasinosh diye bi krem vardı iyi geliyordu.
    bide saf zeytinyağını kızdırıp soğutup sürmüştüm ben çok işe yaramıştı dene istersen.

4. 14 Temmuz 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    benım de sağ göğüsümle başım dertte henuz kanamıyo ama nerdeyse ağlıyorum ordayken.plastık yanı sanırım kauçuk neyse meme uçları var ben onları kullanıyorum hem bebeğe de kolaylık kavrayabilmesi için hem de dırekt temas etmıyo.bı dene istersen ecZanelerde var.

6. 14 Temmuz 2009
  7. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    krem kullandım garmastan ve nisavit diye 2tane krem denedim ama işe yaramadı bide zeytinyağını deneyim bakalım teşekkür ederim önerin içina.s.

8. 14 Temmuz 2009
  9. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten ancak onunla emziriyorum yoksa hiç emziremem acıdan.

10. 15 Temmuz 2009
  11. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    .lasinosh banada çok iyi geldi ama kanardı kabuk tutar düşer dişlerimi sıkardım yinede emzirirdim zor günlerdi geçti biraz sabır sadece

12. 15 Temmuz 2009
  13. minnosh

minnosh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    88
    çok çatladıysa bepanten merhem sür emzirmeden önce güzelce sil. bider göğüs kalkanı kullan. ben çok çektim en son bunlardan çare buldum. Allah yardımcın olsun..

14. 15 Temmuz 2009
  15. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun. ben ne kullandıysam işe yaramadı. sol göğsüm paramparca oldu. az emzırdıgım ıcın de sutu azaldı. hala az akıyo ve sol gogsum sagdakının yarısı kadar. komık gorunuyo. ama napalım. sen o yuzden sakın pes etme. emzır mutlaka. sonunda ben de aglaya aglaya emzırdım ama gec kaldıgım ıcın sutumu artıramadım. 2 aylık olunca oglum gogsum ıyılestı. doktor bana pansuman ilacı ve antıbıyotıklı merhem verdı. sanırım onların da ıyılesmesıne katkısı oldu ama bence tek care pes etmeden emzırmek. ayagın nasır baglaması gıbı. zamanla gecıyo ve bı daha yara olmuyo. sabret canım

16. 17 Temmuz 2009
  17. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bu acıyı bn çk iyi bilirim benim sol göğüs ucum yoktu çk küçüktü bebek eme eme patlttı tabi..tam 2 ay çektim oğlum artık zombi gibi ağzı kanlı kanlı emer olmuştu lansion,medala,madecassol,bepanten,zeytinyağı, ne denediysem fayda etmedi.en sonunda garmastan kurtarıcım oldu düzenli kullandığında iyileşiyor..ama iş işten geçti sütüm azaldı..gögüsümün birisi kocaman birisi azıcıktı..bebeğin için çekiceksin bu acıyı ben ayaklarımı yerlere vuruordum acıdan..sakın pes etme emzirrr

18. 18 Temmuz 2009
  19. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim göğsüm yara oldu ama aventin göğüs yaraları için kremi var onu kullandım ve hemen geçti sonrasındada hiç problem yaşamadım aventin göğüs ucu plastiğindende kullanıyorum doğduğundan beri hep onunla emzirdim göğsümün ucu yoktu çünkü sonradan emerek çıkarttı minik ama yinede3 o plastikten vazgeçemedik şu an oğlum 4 aylık krem fln kullanmaya bile gerek kalmıoo arada bir nadiren kızarıyo biras hemen kremini sürüyorum bi sürüşte normale dönüo valla tavsiye ederim yanee :ecrin_bebek: