anneler bir bakar mısın?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

herkese merhaba
    2 buçuk aylık hamileyim.
    Benim merak ettiğim cinsiyetin tahmini için (ultrasonda belli olmadan önce) hani bazı belirtiler vardır göbeğe alyans tutma, sağ kasık ağrısı sol kasık ağrısı, tatlı ekşi istemek vs.
    Sizlerde erkek bebekte neler oldu kız bebekte neler oldu...
    Bu arada gittiğim doktor cinsiyeti söylemiyormuş. Mırın kırın ediyormuş. :sm_confused: Gidenler öyle diyorlar. Biraz da bunun için soruyorum. :1closedeyes:
    Bilgilerinizi paylaşır mısınız?

2. 22 Mayıs 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ay bende öğrenemedim merak ediyorum şimdi

4. 22 Mayıs 2008
  5. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    benim doktorum 12 haftalıkken %80 kız demişti 16.haftada da kesinleşti... ben sadece cinsiyeti belli olmadan once kızım kızım diye seviodum gobeimii o da oldu...o kasık agrılarına bakcak olursak bnimki erkek olurdu cnmm..allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsinn

6. 22 Mayıs 2008
  7. sweet curse

sweet curse annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    88
    öncelikle hayırlısı olsun canım.valla bana alyans tuttular kız çıktı.ama oğluşum olacak inş.canım hem tatlı hem de ekşili bişeyler istiyodu.
    benim karnımın şeklinden anlamışlardı.öne doğru sivriydi.erkek bebekte öyle olurmuş.kızda yanlara doğru yayılırmış ve yuvarlak olurmuş.bide erkek sağda kız solda dururmuş.benim hep sağda.ama bi arkadaşın kızdı onunkide sağdaymış hep.bildiklerim ve yaşadıklarım bunlar.
    allah hayırlı evlatlar versin.

8. 22 Mayıs 2008
  9. EU3

EU3 Guest

sağloun bayanlar
    Allah herkesin evladını sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah...
    hadi cici anneler biz cici anne adaylarını aydınlatın biraz daha

10. 22 Mayıs 2008
  11. ^^gxoxzbebexgxi^^

^^gxoxzbebexgxi^^ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bebeğim kız 16 haftalıkken öğrendim şimdi 27 haftalık oldu. ekşiyi hiç sevmezken ekşi tutkunu oldum bazı hurafelere göre kız çıkmıştı önceden. erkekte sivri karın kızda yaygın karın derler ya beni gören herkes erkek olacak diyolar.ama kız... karnım sivri bi şekilde büyüyo.... yani belli olmuyo bu yapı meselesi...

12. 22 Mayıs 2008
  13. bannu

bannu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar alyans tutunca ne oluyo ya da nasıl tutuluyo anlayamadım

14. 22 Mayıs 2008
  15. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğimin ilk gününden itibaren hep tuzlu ve ekşi şeyler istedi canım.çevremdekiler kızın olacak diyordu.eskiden bayıla bayıla yediğim çikolatadan ve tatlılardan nefret ediyorum artık.ama bebişim erkek:KK46: hurafelere pek inanmamak lazım.ayrıca hep sol kasığım ağrıyo...karnım da sivria.s.

16. 22 Mayıs 2008
  17. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğimin ilk gününden itibaren hep tuzlu ve ekşi şeyler istedi canım.çevremdekiler kızın olacak diyordu.eskiden bayıla bayıla yediğim çikolatadan ve tatlılardan nefret ediyorum artık.ama bebişim erkek:KK46: alyansta kız çıkmıştı.hurafelere pek inanmamak lazım.ayrıca hep sol kasığım ağrıyo...karnım da sivria.s.

18. 22 Mayıs 2008
  19. AYDANNN

AYDANNN Guest

Soğandan Tiksinenin Kizi Olur Derler Birde Rüyasinda Kayisi Ayva Göreninde Kizi Olur Derler Bunlar Kişiden Kişiye Değişiyor Inanma Canim