Anneler Bir bakar mısınız? Oğlumun bu huyu beni çok Yoruyor :((

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    ****Oğlum henüz 1,5 yaşında ve yerden ne bulursa ağzına götürüyor .. Sürekli gözlemlemek zorundayım . Mümkün değil onun arkasından yürüyemiyorum hep bir adım önünden gözetliyorum ..

Taş - toprak - böcek - kağıt ne bulursa .. Ödüm patlıyor ben görmeden tıkanıp kalacak diye .. Zaten normalde çok hareketli bir çocuk , dışarıda mahvoluyorum . Bu konu için bir doktorla görüşmek niyetindeydim vazgeçtim çünki çevremde çoğu kişi büyüdükçe düzelecektir diyor .. Siz de bu şekilde çocuk büyüttünüz mü ??

2. 1 Ağustos 2009
  3. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım bu çocukların hemen hemen genelinde yaşanan bir şey.
    Çocuklar keşfetmek adınamıdır yoksa refles olarakmı bilemiyorum ama buldukları herşeyi ağızlarına götürüler.
    Benim oğlumda emekliyorken yerde yürüyen bir karafatmayı yakalayıp gözlerimin içine bakabaka yemişti:1shok:
    Hayatta en korktuğum canlı olan o böceği yemesini kanım donarak sadece seyredebilmiştim:1shok:
    Sadece anneme bağırabildiğimi hatırlıyorum
    Anneeeeeeeeee bu çocuğu al nasıl temizliyosan bana öyle geri ver diyekaydirigubbakcemile3
    Şimdi gülerek anlatıyorum ama o gün yaşadığım dehşet anlatılır gibi değildikaydirigubbakcemile3

4. 1 Ağustos 2009
  5. krikitos

krikitos 02.07.10 arda'm yanımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aman allahım karafatma olayını taş böcek okudumda çok tırstım yani 8 aylık oğlum var gözüm korktu iyi günlerimin kıymetini bileyim eniyisi çocuk büyütmek büyüdükçe zorlaşıyor sanırım

6. 1 Ağustos 2009
  7. Elis

Elis Guest

canim hemen hemen her cocugun huyudur bu,,,ama fazlasi demir eksikligi ile alakalidir,,,bi doktora gotur istersen,,,,,,,,,,a.s.

8. 1 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

taş toprak kagıdı nerden buluyor sorması ayıp :))
    bende sakzları yutarmısım sakız vermıyorlarmıs

madem boyle yerlerı temız tut yani hıc bır esya bırakma bı halı olsun yerde yıyecek bır sey bulamasın

10. 2 Ağustos 2009
  11. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy bizde ayni durumlari yasadik (böcek olayi haric iiiiiyyhh) yani her buldugunu agzina aliyordu.
    Simdi ise elinden cipsi felan yere düsünce egilip yerden aliyor, uyarmama ragmen vazgecmiyor bu huyundan. Oglum 2,5 yasinda. bende nasil vazgecirebilirim bilmiyorum.
    Birde benim oglumda cok hareketli, disari cikmak resmen eziyet oluyor bana....

12. 2 Ağustos 2009
  13. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    canım bizimki de öyle,hatta karıncayı bile almaya çalışıyor,alsa hemen ağza gidecek,günde 2 kez ev süpürmekten yoruldum

14. 2 Ağustos 2009
  15. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163

**** taş - toprak - kağıt vs.. dışarıda bulunuyor isterseniz sokağı da temizleyim :kızgın: onun dışında ben zaten evimde temiz titiz bir hanımım .. :umursamaz:

16. 2 Ağustos 2009
  17. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım bu durum için tahlil yaptırdım ama demir eksikliği yok herşeyi normal . Bakalım zamanla düzelir İnşallah :Saruboceq:

18. 2 Ağustos 2009
  19. KuzuYasin

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163

Üfff ya 2,5 yaşında ve hala bu durumu devam ediyor demek . İnsan sürekli takip etmekten yoruluyor .

En önemlisi dışarıda rezil oluyorum , geçen gün parkta ağzına bişey aldığını fark ettim hemen çıkarmak istedim. Çıkardığımda buz kestim bir baktım ki cam kırığı kafamçokkarıştı .. Aklım başımdan gitti . İnanın dışarı çıkma hevesim kalmadı

Bir arkadaşıma - akrabama gitsem de aynı şey , sürekli takip :çok üzgünüm: