anneler en zoru neydi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kSo tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kSo
  1. kSo

kSo Guest

anne olma mutluluğunu tatmış arkadaşlar Allah evlatlarınızla birlikte mutlu hayat nasip etsin
    bende 17 haftalık hamileyim sormak istediğim doğumunuzu nasıl yaptınız ve yaşadınız en büyük zorluk neydi ?öncesinde ve sonrasında

2. 7 Temmuz 2008
  3. menekxsxe69

menekxsxe69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sezaryen, dikişi vs hiçbiri değil, en zoru gece uyumayıp habire uyanmasıydı:)

4. 7 Temmuz 2008
  5. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Anne olmak gercekten cok guzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin, normal dogum yaptim benim icin en zoru sancim gelmemisti suni sanci verdirler ve saatlerce yatakta yatmak zorunda biraktilar kalkmama izin vermdiler cunku karnimda nst vardi yatarak sanci cekmek zor hakikaten.Ama sonrasi herseyi unutuyor insan Allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin

6. 7 Temmuz 2008
  7. kSo

kSo Guest

amin canım ben doğumdan korkuyorum ilk başlarda sezaryen diyordum ama şuara normal yapsammı diyorum gerçi dr kararımı etkileyecek kişi

8. 7 Temmuz 2008
  9. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ya herkes anne olunca unutuyon diyo ama ben hicbirini unutmadım:KK43: unutamadım bidaha aynı şeyleri göze alamam gibi geliyo.. hamilelikte en zoru yatakta dönememekti ve bitmek tükenmek bilmeyen mide yanmasıydı cayır cayır yandım be:) dogumda da en zoru ilk ameliyathaneden çıkış ayılırkendi bide o sususzluk

10. 7 Temmuz 2008
  11. SUNXIXXSX

SUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ilk çocuğum normal doğumla oldu bana göre kolay oldu sadece başkalarına göre dikişlerim fazlaydı galiba oturup kalkarken biraz zorlandım ama bebişim kucağımdaydı hiçbirşey umrumda değildi

şu an 16 haftalık hamişim yine normal doğum düşünüyorum tabi bir problem olmazsa

12. 7 Temmuz 2008
  13. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    anne olmak kadar guzel birsey olamaz ben sansli dogum yapanlardanim sadece baslarda mide bulantisi, kusmalar kotuydu birde sirt ustu yuz ustu yatmayi cok ozlemistim ama dogumum cok eglenceliydi 10tane daha dogum yaparim sanirim( epidural sezaryan)onun disinda gazsiz gece bol uyuyan neseli civiltili bir bebegim var

14. 8 Temmuz 2008
  15. MORBONCUK

MORBONCUK ECRİN&SELİN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anneliği tatmak çok güzel bende sezeryenla doğum yaptım 6 7 saat suni sancı çektim açılma olmadığı için sezeryen oldum ama ne suni sancı ne dikşler hiç zor gelmedi kızımı bana getirdiklerinde up uzun saçlı kara kuru bişeydi şok olmuştum aa benim bebğim bumu ve onu gördüğüm andane acı ne sızım hissettim benim tek zorlandığım konu kızım iştahsızdı birtek onda zorlandım 22 ay kustu ne yerse yesin kusuyordu çok şükür o sorun ortadan kalktı hayırlı doğumlar arkadaşım sanada allaha emanet ol

16. 8 Temmuz 2008
  17. kSo

kSo Guest

sağol tatlım sanada yavrunla huzurlu mutlu ömür dilerim

18. 8 Temmuz 2008
  19. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım
    benim 3,5 yaşında bir oğlum var ve şimdi 14 haftalık hamileyim ilk doğumum genel anestezi sezeryanla oldu ve çok rahat geçti sadece ilk gün ameliyattan 4 saat sonra ayağa kalkmak zordu ama sonrasında hatta aynı günün akşamında ziyarate gelenler sanki hiç doğum yapmamışsın gibisin dediler.gerçektende çok rahattım birde oğluşum kucağımdaydı tarif edilecek bir mutluluk değil tarifi imkansız şimdi kısmet olursa sağlıkla ilerlerse hamileliğim aynı şekilde doğum yapmak istiyorum.ve sonrası birazcık uykusuz geceler, bebişler gece ile gündüzü ayırt adene kadar bizler çok zorlanıyoruz ama olsun ben bu mutluluğu hiçbirşeye değişmem oğluşumda biran önce kardeşini sevmek istiyor darısı sağlıcakla tüm anne adaylarının ve bebiş isteyen herkesin başına allah hepimizin gönlüne göre versin sevgilerleeee..