Anneler , gelinler hepinizden öneriye ihtiyacım var...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve KindLy tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : KindLy
  1. KindLy

KindLy Guest

Merhaba öncelikle ... a.s.
    Ben aranıza yeni katıldım sürekli takip ettigim bir bölümdü simdi benimde küçük bir derdim var. :çok üzgünüm:

Aslında derdim ne yapacagımı bilememek.Bunun için tecrübeli bayanlardan sizlerden öneri fikir almak istedim. Ben uzun süredir birlikte oldugum insanın annesiyle görüşmeye yeni basladım. Örnegin mesajlaşıyoruz ama ben ne denir ne yazılır ne sorulur bilemiyorum.fisfisfis

Yani simdi bişe dicem yanlış anlaşılır , bişe derim baska anlama cekilir en sevmedigim sey yanlıs anlaşılmak ondan size fikir danışmak istedim :gitme:

opuyorumnanaktan Söyleyin KK nın bayanları siz eşinizin annesiyle ne konuşurdunuz akannehir ya da gelinlerinizden nasıl sözler duymak isterdiniz .... :1ninca:

2. 17 Aralık 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    buyrunnnnnnnnnBen sıkı fıkı olmazdım.Halini,hatrını sorar ,selam söylerdim.Cıvık cıvık ilişkilerden hoşlanmıyorum.Kötülük düşünmem,ama yanaşmam da.Evlenmeden önce eşimin annesine sadece selam gönderirdim.:nazar:

4. 17 Aralık 2009
  5. Gamze_Belinay

Gamze_Belinay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvalideyle gein olcak kişin mesajlaşmasını ilk kez duyuyorum tatlım.. hadi telefon eder haftada 1 gün görüşülürde mesalaşmak nebilim biraz garipsedim açıkcası.. Bence başlarda pek fazla sıkı fıkı içli dışlı olma derimm

6. 17 Aralık 2009
  7. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    iyilikten maraz doğar mesafeli olmanı tavsiye ederim..
    ben yaptım o saflığı cunku arkmdan da laf duydum.
    yuzuk takana kadar mesafeye devammmm

8. 17 Aralık 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Evlenmeden, fazla görüşme, hatta hiç görüşme. Şimdiden sıkı fıkı olmaya gerek yok. Bayramda seyranda ara kutla yeter.

10. 17 Aralık 2009
  11. KindLy

KindLy Guest

teşekkür ederim dikkate aldım bile sözlerinizi . "bir musibet bin nasihatten iyidir" demişler. tecrübe konuşsun istedim onun için sizlerin fikirleri gerekli yerimseniben

12. 17 Aralık 2009
  13. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ekek arkadaşın annesiyle mesajlaşmak falan bence ço anlamsız... ınsan arkadaşıyla mesajlaşır...
    Eşimle flört ederken annesiyle telefonla konuştuğum tek şey bayram tebriği olabilir.. O bile eşimin aracılığıyla selam söyle benim adıma bayramlarını kutla derdim....
    Nşandan 6 ay önce annesi rahatsızlandığı için tantım, çünkü fazla mrü kalmamıştı... Hastaneye geçmiş olsun ziyaretine gittim, bir buket çiçek götürdüm... O kadar...
    Hiç gerek yok sıkı fıkı olup sürekli konuşmaya telefonlaşmaya mesajlaşmaya falan...

14. 17 Aralık 2009
  15. KindLy

KindLy Guest

Sözlümle ayrı şehirlerdeyiz ailecek ondan görüşme kısıtlı -tatlicadiarzu- sormuş sözlüme bana hiç mesaj atmıyor diye arayıp sormuyor diye . bende mesajla bile ne yazcagımı bilemiyorken heralde ararsam hüsran olur kaydirigubbakcemile3
    gerçekten mi:1shok: ne gibi yılışık anlamında mı :1ninca:
    bana da öyle geliyor ama annesi neden arayıp sormuyor mesaj atmıyor falan diyince acaba bende ne yapıcagımı şaşırdım işte mirmirmirmir :sinifsinif:

16. 17 Aralık 2009
  17. KindLy

KindLy Guest

evet daha uzak durmaya gayret edicem zira samimiyet ararken arkamdan konusulması canımı cok sıkar bosuna huzursuzluga gerek yok simdiden . hal hatır sorup bayram seyran tebrigi yeterli gelmeli bencede simdilik

en azından sözlümün tapusunu alanakadar yani
    kaydirigubbakcemile

18. 17 Aralık 2009
  19. KindLy

KindLy Guest

ya bu seferde ne samimiyetsiz kızmış derlerse of dertli başım :sinifsinif: