Anneler Günü tanıtım topiği...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve HeartLess tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mart 2010
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Evet arkadaşlar diğer tanıtım topiği yine karıştığı için,
    yeni açalım dedik ama lütfen sadece tanıtım mesajları olsun ve
    herkes için 1 tanıtım mesaj olursa ,kişilere ulaşmak da daha kolay olur...

kendinizi tanıtırken,alt-üst bedeninizi,ayak numaranızı,
    hangi renklerden hoşlandığınızı,nelerden hoşlandığınızı mutlaka yazın,
    yani detyalara da girelim ki,kıyafet alan oluyor,iç çamaşırı alan oluyor,
    sorun yaşamayalım...

hadi bakalım kolay gelsin...

NOT: Herkesin 1 mesaj hakkı var ve sadece tanıtım mesajları olacak topicte.....

2. 10 Mart 2010
  3. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ilk tanıtım benden olsun :))
    29 yaşındayım evliyim iki kızım var birisi yedi yaşında diğeri on aylık :))) boyum 1.74 kilom 59 m-l beden giyiyorum ayak no 38
    en çok parfüm kullanırım :))) büyük çantalardan hoşlanırım:) spor giyinmeyi çok seviyorum sevdiğim renkler siyah mavi mor beyaz:))))
    makyaj yapmayı severim mavi ve yeşil tonlarında yaparım genelde:) işim gereği klasik giyiniyorum
    ev eşyalarına bayılırım:)
    takı takmayı sevmiyorum:KK43:
    çikolataya bayılırım:)))

benim için önemli olan geçmişe baktığımda güzel bir anı olarak hatırlamak bu günü:)

ikili kupa tercihimdir:)))

Son düzenleme: 29 Mart 2010
  4. 10 Mart 2010
  5. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    32 yasındayım henüz anne değilim bebek istiyoruz artık
    boy 1.65
    kilo 53-54
    beden S / 36-38 beden
    ayak no 38- 39
    mor, kırmızı, beyaz, pembe, petrol mavisi, en sevdiğim renkler
    önemli olan hatırlanmak ve mutu olmak
    süslüyüm ve makyaj yapmayı cok severim :))

bana bileklik yada kupa daha çok uyar sanırım yada arkadaşım ne isterse onu alsın çerçeve de olabilir canı sağolsun

6. 10 Mart 2010
  7. Chevi

Chevi Guest

23 yaşım bitiyo 8 mayısda
    1 oğlum var 27 aylık...
    1.69 boyum
    60 kılom..
    seçiciyim herşeyın güzelini severim:)
    kokoş değilim kesinliklle sadelıkten yanayım..38.5 terlik numeram..
    makyaj yapmayı sevıyorum
    fenerbahçeliyiz oğlumda bende
    anneler günunden bır gün önce doğum günüm:)
    ikisi bir arada çıkacak bu sene:)
    yarışmacı bayenlere başarılar..

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Mart 2010
  8. 10 Mart 2010
  9. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Efendim bende kendimi tanıtayım. opuyorumnanaktan Söylemek isterim ki bana alacak arkadaşım ne alırsa alsın kabulümdür.
    Bu tanıtım yazısını işini kolaylaştırmak adına yazıyorum bilmeni isterim.
    Şöyle ki buyrunnnnnnnnn

27 yaşında çalışan bir anneyim. Kızım ırem 29 aylık ama kendisine alışveriş yaparken 5 yaş reyonundan alıyoruz. Biraz uzun ve topiş bir kızım var. :ecrin_bebek:

Ben 76 kiloyum ve 44 beden giyiyorum. Nadiren 42 de oluyor kalıbı büyükse :eek: Ayakkabı numaram 38-39. Anlaşıldığı üzere kızım da bana çekmiş :dance: Kapalı bir bayan değilim.

Evimde pastel tonlar hakim. Salonum kahve krem dekoreli. Yatak odam mor ve kızımın odası lila pembe karışımı.
    Bu sene tamamen dekorasyon değişikliği yapacağım. Yatak odamı lila tonlarına çevireceğim. Abajurlarımı vs değiştireceğim.
    Salonumu turkuaz - kahve yapacağım.
    Kızımın odasını da beyaz pembe yapmayı düşünüyorum.

Her renk eşya kıyafet takı vs vs kullanırım hiç sorun değil.

Kitap okumam pek. Evimde olan bikaç kitap çocuk eğitimi kitapları o kadar.

Çanta ve cüzdan kullanmayı severim. Özellikle büyük çanta ve uzun cüzdanlar hoşuma gider.

Dediğim gibi ne alırsan al emin ol benim için çok değerli olacaktır. a.s. ankette nazar boncuklu bileklik dedim. ama istediğini alabilirsin sorun değil.

Katilciğimden gelen istek üzerine bişiler daha ekliyorum. Sevgili katilciğim kimsin bilmiyorum ama beni mutlu edememekten çekiniyormuşsun. Hiç üzülme kuzum. Yorma kendini sevgini ve dostluğunu hissedebilmek yetecek bana. Yine de sana kolaylık olsun diye yazıyorum bak. Ama sen yine de ne istersen onu al olur mu :)

mutfak eşyası
    duvar süsü
    süs eşyaları (biblo vazo vb gibi)
    masa sehpa örtü vb.
    süslü tepsi
    çanta cüzdan
    iç çamaşırı
    cicili bicili terlikler
    parfüm olarak kalıcı ama soft çiçek kokularından hoşlanırım
    Şık çerçeveler

Makyaj yapıyorum mecburen işyerimde ama en çok göz farı ruj rimel kullanırım.
    gönlünüzden benim için geçecek herşey başımın tacı

dipciknotcuk : Organizasyon ve süsleme işleriyle uğraştığım için bana alacağın hediye konusunda endişeli olabilirsin. Hiç endişelenip çekinme sanki hiççç o işleri yapmayan birine alır gibi al canım. Senden gelen herşey benim sahip olduğum herşeyden daha değerli olacak.

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  10. 10 Mart 2010
  11. cerenemreomer

cerenemreomer canm oğlumun 2.dişi çıktı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adım ceren 21 yaşındayım 6.5 aylık bir oğlum var.1.60 boyum,68 kilo,39 numara ayakkabı no.bu arada doğum nedeniyle aldığım kiloları veremedim hala:KK43:( L beden giyiyorum.bende bu günü hatırlayabileceğim bi hediye olsun yeter arkadaşlar okadar masrafa gerek yok küçük şeylerle mutlu olmasını severimolumunekankayizsmileopuyorumnanaktan.....nazar boncuklu bileklik dedim ama şart değil..oğluşum 7.5 aylık olduuuuu arkadaşlar isteyen bebişimede alabilir...

12. 10 Mart 2010
  13. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    33 yaşındayım... aslan burcuyum. evliyim, çalışıyorum. 1.67 boy ve 60 kiloyum. üst M-L beden giyiyorum.

şık giyinmeyi de severim spor giyinmeyi de. kıyafet, atkı, bere, eldiven iç çamaşırı almasın beni çeken arkadaşım kıyafet zor beğenirim.

ayak numaram 40. başım açık. sigara kullanmıyorum.

kahverengi, krem,yeşil mor,siyah ve beyaz renkler favorim. diğer renkleride severim.

bende takıları çok severim. ( metal bileklik kullanamıyorum kolumu alerji yapıyor) takıda hoşuma giden herşeyi takarım. kuru kafa kolyemde var, taşlı kolyemde var. şu aralar favorim kahve ve siyah takılar.

sabun manyağıyım nerde sabun görsem incelemeden geçmem, beğenirsem alırım. kullanmaya kıyamadıklarımı dolabımda saklıyorum. kaydirigubbakcemile3

kokulu mumlara bayılırım.

çikolata manyağıyım.

çorapları da severim, kullanmadığım bir sürü çorap var çekmecemde. ne zaman alışverişe çıksak mutlaka çorap alırım. eşim napcan o kadar çorabı diyor. :roflol: şu aralar uzun çoraplara taktım.

parfüm (fresh kokular hafif çiçek kokularından hoşlanırım)
    büyük çantalar, makyaj malzemeleri, biblolar sevdiğim şeyler. bayanssulusmile

peluş oyuncaklara özellikle ayıcıklara bayılırım. evde bir koli var. hala da almayı düşündüğüm oyuncaklar var. :icecream:

süslü kupaları severim.

beni çeken arkadaşımdan ricam bana bornoz almasın evde 3 tane var.

bana beyaz don yada ikili kupa alabilirsin. çerçevem var ve bileklik takamıyorum.

dualarım kabul oldu ve bende anne adayıyım. . hihoyyyt

Son düzenleme: 12 Nisan 2010
  14. 10 Mart 2010
  15. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    22 yaşımdayım.Çalışıyorum...
    1.60 boyundayım,açığım,spor takılırım hep sadelikten yanayım
    Alacağım ilk anneler günü hediyesi beni seçen arkadaşımın gönlünden ne geçerse...
    ıleride çok güzel bi şekilde hatırlayabileceğim bir anı olacak...
    ıkili fincan yada çerçeve olabilir ama olmazsada hiç sorun değil :)

Son düzenleme: 5 Nisan 2010
  16. 10 Mart 2010
  17. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    18 yaşındayım :) Bekarım doğal olarak.ılk anneler günü hediyemi buradan alacağım.Benim için diğer hediyelerden çok çok farklı olacak.Diğerlerini her zaman alabilirim ama daha anne olmadan bu hediyeyi alacağım.Bakalım ne olacak :) Ama ne olursa olsun çok özel bir hediye olacağını umuyorum.
    Parfüm,kozmetik severim çok.Her türlü kremler,kokular favorimdir.Kitaplara bayılırım.
    Başak burcuyum.Kusursuzluk saplantım vardır.S beden,170 boyum.39 numara ayakkabı.Alt bedenim 36.Açık esmerim.
    ıç çamaşırında canlı renkleri değişik şeyleri severim.Büstiyer çok severim. Toka falan sevmem.

Son düzenleme: 10 Mart 2010
  18. 11 Mart 2010
  19. ozlem71

ozlem71 MİMOZA ÇİÇEĞİM... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben de38 yaşındayım,iki oğlum var biri 18 diğeri ise 7 yaşında.Akrep burcuyum.38-40 beden giyiyorum,ayak numaram 38 bakımlı olmayı seviyorum,örgü örmeyi,kitap okumayı,müzik dinlemeyi severim,avon temsilcisiyim,uzun tunik tarzı bluzları,taytları ,eşofmanları severim genelde spor giyinirim yerine göre.renklerim beyaz,siyah,kırmızı,gri tonlarıdır.hediyeniz benim için çok değerli olucaktır.kaydirigubbakcemile5beden olarak ben de L-M giyiyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.