//anneler Gunumuz Kutlu Olsun//

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cemredeniz tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : cemredeniz
  1. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    guzel haziran anneleri bugun cok duygusalım yine.. yakında anne olacagız .. benim için inanması çok güç olsada Allahtan bi mani çıkmadıkça anne olucam bende..
    bu arada bu pazar anneler günü.. bir bakıma ilk anneler günümüz olacak..
    o gun neler yapmayı düşünüyorsunuz?
    benim annem geldi istanbuldan 1 haftadır bende kayınvalidem de alt katımızda oturuyor.
    ikisinede hediy almak istiyorum gücümün yettiğince

ama karar veremedim henüz.. siz neler alıcaksınız annelerinize.. ? a.s.

2. 8 Mayıs 2008
  3. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    anne olmak çok güzel inşallah kızlar hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız ve bizde bu güzel duyguyu yaşarız.... herkesin anneler gününü kutluyorum.
    annemlere ve kayınvalideme gideceğim inşallah,her ikisinide gönüllemek bu güzel günlerinde yanında olmak istiyorum onlara hediye aldım onları götüreceğim ...

Son düzenleme: 8 Mayıs 2008
  4. 8 Mayıs 2008
  5. ezozgun

ezozgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende kaçgündür düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim benim için zaten hediye almak kadar zor bişey yok :)
    hepimizin kafasında aynı soru var tabi alsak alsak annelere ne alsak :)
    acaba diyorum yazlık bluz nasıl olur...

6. 8 Mayıs 2008
  7. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben anneme blender seti aldım internetten sipariş verdim.kargoyla izmire gitçek ve annem çok sevincek:)ihtiyacı vardı yıllardır..kayınvalideme ise tüm kardeşler birleşip bulaşık makinası alıyorlar..bakalım ilerde bizlere ne hediye alıcaklar.tüm anne adaylarının güzel günü kutlu olsun...

8. 8 Mayıs 2008
  9. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim kizim beni benim annemi sevdigim kadar sevsin ona düskünlügüm kadar düskün olsun bana hergün anneler günü..

10. 9 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

benim kızım da benim anneme verdiğim deger kadar deger versin beni hep çoks evsin aynen sen gibi düşünüyorum hem onun sagsaglim kollarımda olması şu an bile beni tepiklioyr olması onun saglık sıhhatle kollarım da olması benim için harika bir hediye canım yavrum benim onu veren allaha kurabn olurum ben ve annemi veren allah a kurban olurum allahım benim tum sevapları alsın anneme yazsın onun günahlarını bana yazsın canım annem benim ve tabikide karanfil kızım benim:1hug:a.s.:KK46::teytey:

12. 9 Mayıs 2008
  13. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    Anne olunca anlarsın sözunu hepimiz duymuşuzdur.. ben çok iyi anlıyorum artık dah aanne olmadım tam olarak ama anlıyorum hissediyorum .. dunyanın en buyuk sevgisi evlat sevgisi..
    Ve gerçekten cennet anaların ayakları altında bence. onları sırtımızda taşısak ödenmez hakları

14. 9 Mayıs 2008
  15. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkesin anneler gününü kutluyorum.

16. 9 Mayıs 2008
  17. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben annemi cok özledim cok,hic istemedi benim buralara gelmemi,en son bana ben sana kanatlarimin altindan ayrilma :1no2:demedim mi demisti..canim annem yaa....senağlama:

18. 9 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ay kıyamam ben sana ama insna hamileyken daha başka düşünüyor ben annemi şimid daha başka seviyorum canım annem benim geçen gün dr uma gittiğimde de söyleidm annemi hamile kalınca daha başka sevmeye başladım dedim megerse nasıl bişeymiş diye düşündüm sonra sen daha dur hele bri dogsun o zaman anlayacaksın dedi 3 yaşına girecek bir kızı var haziranda allah uzun ömürler versin ona tuvalet egitimi vermiş aman dedi ne zormuş valla nasıl yapıoyrlarmış böyle dedi yani ne kadar zormuş dedi nasıl ugraşıoyrlarmış canım çıktı dedi ama çok şükür ögrenmiş annelik demekki başka daha başka bişey kızlar bakalım biz neler yaşayacagız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.