Anneler Kendinize Zaman Ayirabiliyormusunuz??

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gxuxlse tarafından 22 Şubat 2008 başlatılmıştır.

22 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gxuxlse
  1. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Merhaba arkadaşlar merak ediyorum çocuklarınızdan ,evişlerinden,yemekten fırsat bulup kendinize ne kadar zaman ayırıyorsunuz yada ayırabiliyormusunuz?Açıkcası ben kendime çok fazla zaman ayıramıyorum eskiden kendimce farklı uğraşlarım vardı şimdi hiçbirini yapamıyor ve özlüyorum..bazan ev işlerini bırakıyorum neresi nerde kalırsa diyorum bu seferde işin içinden hiç çıkamıyorum , şu anda tek zevkim KK ve kendi çapımda örgülerim iki sıra yapıp bırakıyorum :çok üzgünüm:çocuklardan ev işlerinden fırsat buldukca hemen buraya kaçıyorum sevdiğim arkadaşlarla karşılaşmak msj laşmak beni çok mutlu ediyor sizcee?İstedimki bizde burda sohbet edelim varmısız ??

2. 22 Şubat 2008
  3. dost27

dost27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah gülsem
    canım kendime özel zaman ayırmayalı nerdeyse4 sene oldu oğluma hamileliğimle bitti.erken doğum çok zor bebeklik hala devam ediyor senin dediğin gibi tek zevkim kk

4. 22 Şubat 2008
  5. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım nabersin iyisindir umarım?
    Aynen valla bende benim çocukların yaşları birbirlerine çok yakın 4 yıldır pek fazla kendimle ilgilenemiyorum evlenmeden önce ve evlendikten sonra ilk 3 yıl çocuklar yoktu istediğim herşeyi yapıyor geziyor bütün kurslara aktivitelere gidiyordum,kendimle ilgileniyordum birsürü uğrşlarım vardı şimdi hiçbirisini yapamıyorum:çok üzgünüm:Allahım çocuklarımıza sağlık versin de çok zor canım bee insan bazan gerçekten çok bunalıyor burası da olmasa:teytey:

6. 22 Şubat 2008
  7. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım nerde, fırsat buldukça işte kk'nın başında buluyorum kendimi. tek lüksüm bu herhalde. birde akşam artık çocuk uyuduğunda film izlemek yada kitap okumak gibi uğraşlarım var. kuaföre bile kaş aldırmaya artık çarşıya ne zaman çıkarsam o araya sıkıştırıyorum. bazen orman falan oluyor yani o kadar. konu komşu , eş dost gezmeleri artık iyice lüks oldu. keza misafir kabul etmekte. iş , ev arası mekik dokuyorum. tv nin karşısında ayaklarımı uzatıp bir fincan kahve içmek artık mazi olacak neredeyse. bu arada 10 dk.kk , yarım saat iş sonra tekrar 10 dk . kk şeklinde bir oturup bir kalkıyorum yani. neyse bölee işte yuvarlanıp gidiyoruz.

bu arada gülse'm topic çok iyi oldu. emeğine sağlık canımŞeniz. öpüyorum.

8. 22 Şubat 2008
  9. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    tabi söylemeyi unuttum. annem yanıma geldiği için, bi 10 gün kadar kendime ayıracağım zamanın süresi arttı. iyiki geldin annem...tabii yanlış anlaşılmasın sırf rahat etmek için geldiğine sevinmiyorum, ama o severek yardım ediyor biliyorum...:1hug:

10. 22 Şubat 2008
  11. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Merhaba güzelim karşılaşamadık desene sende benim gibi ama en azından çalışıyorsun o bili değişiklik bence işin rahatmı bimiyorum ama bazan bende diyorum çalışsamıydım acaba diye bir zamanlar bende eşimle birlikte çalışıyordum daha sonra olmadı iki çocuk olunca:çok üzgünüm: mecburen
    aynen canım kuaföre çok sık giden biri olarak ben şimdi 2 ayda falan anca gidebiliyorum gidişişimdede dediğin gibi kaş ,göz hepsi arada da ben hallediyorum.bende senin gibi anca hafta sonları dışarı çıkbiliyoruz yada misafir kabul edebiliyoruz ,misafiri çok seven biri olarak genelde dışarda gezmeyi tercih ediyorum malesef çünkü ailecek başka birlikte eğlenecek,gezecek zamanız olmuyor:çok üzgünüm:
    SEVGİLER

12. 23 Şubat 2008
  13. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Bu arada annenin gelmesine çok sevindim gözün aydın canım misafir vardı yeni gitti yazamadım:çok üzgünüm:

14. 23 Şubat 2008
  15. dost27

dost27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gülseciğim iyiyim canım.sen nasılsın.bende kendime özel zamanım olsun kursa gideyim diyorum nerde.inşallah çocuklar büyüce bizimde zamanımız olur

16. 23 Şubat 2008
  17. gxuxlse

gxuxlse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende iyiyim canım sadece yorgunum bu saatler olunca yorgunluğumu anlıyorum ne kursuna gitmeyi düşünüyorsun? gerçi senin kız baya büyük benimkilere göre oğlan küçük ama onuda kreşe veince rahatlarsın biraz bence inşallah herşey gönlünce olur :dance:

18. 23 Şubat 2008
  19. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımcımm walla sanırım hepimiz aynı durumdayız ufaklıklar hayatımızın nerdeyse tamamını doldurdu cnm varsa yoksa onlarrr