Anneler ve Kızları

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve masal tarafından 8 Ekim 2006 başlatılmıştır.

8 Ekim 2006
    Konu Sahibi : masal
  1. masal

masal Guest

kızlar annelerimiz ve kızlarımızla ilgili duygularımızı yazalım istedim bu köşeye.

2. 8 Ekim 2006
  3. Bencitlembik

Bencitlembik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    endisecegim benim kizim yok ama annem var rabbim ona uzun ve saglikli ömürler versin babamin ölümünden sonra hem babam hemde annem oldu yeri gelir arkadasim dertdasimdir. Onu cok seviyorum dilerim herkesin annesi böyledir selamlar

4. 8 Ekim 2006
  5. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim bu aralar annemle aram hiç iyi değil beni çok üzüyor bende onu aramıyorum

6. 8 Ekim 2006
  7. masal

masal Guest

emcan cığım çok üzüldüm bak şimdi. umarım önemli bir sorun değildir. ama her ne olursa olsun anneni aramalısın.

8. 8 Ekim 2006
  9. young

young Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sinirli oldugumda hep anneme patlıyorum şu dünyada bir tek benim nazımı o cekiyo sonradan çok pişman oluyorum allah annecime uzun ömürler versin babamada kardeşimede

10. 8 Ekim 2006
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ben alıştım canım artık üzülme
    bayrama kadar aramam zaten bayramda gidicez

12. 9 Ekim 2006
  13. masal

masal Guest

anneler ve kızları nerdesiniz?

14. 9 Ekim 2006
  15. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    353
    Emcancığım ,annenle arandaki durumun ne olduğunu bilmiyorum ama ben bayan endişeye katılıyorum ,her ne olursa olsun ,ne kadar kötü olursa olsun hayattayken annelerinizin kıymetini bilin,sonra keşkeler arka arkaya gelmesin hayatınızda.Ben annemi on sene önce kaybettim ve keşke hayatta olsaydı da ona sımsıkı sarılıp seni çok seviyorum diyebilseydim.Benim de bir kızım var onunla diyaloğumuz hem anne kız hem arkadaş gibi ve böyle olmalı bence ,henüz hiç bir şey geç değil vakit varken sarılın birbirinize.Sevgiyle kalın.

16. 9 Ekim 2006
  17. Cosmo

Cosmo Guest

Benim annem evrendeki en güzel, en muhteşem varlık derdim anne olmadan önce. Meğer anne olmak insandışı bir varlık olmak (melek olmak) demekmiş. Kızımı kucağıma aldığımda yine her zor anımda olduğu gibi annemin gözlerine baktım ve o oradaydı, istediğin her an yanındayım dedi yine sessizce sadece bakışlarıyla. Herzaman benim için iyi planlar yapan, adım attığım yeri sağlamlaştıran annem artık gururla beni seyrediyor çünkü aynı şeyleri ben kızım için yapmaya başladım. Annem yani klavuzum, karanlığımı aydınlatan fenerim elimi uzattığımda tutabileceğim noktada ve onun orada olduğunu bilmek inanılmaz bir güç, rahatlık veriyor bana. Artık annemin ışığından faydalanmıyorum kendi fenerimi yaktım kızıma ışık tutuyorum. Ama biliyorumki tanrının bana hediyesi olan annem hep arkamda. Kızımsa; kimse beni onun kadar mutlu edemez ve kimi zaman da üzemez. Onun için hiç düşünmeden canımı, kanımı veririm, var mı daha ötesi!..

18. 9 Ekim 2006
  19. moondance

moondance kuzucuklarım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende annemi kaybedeli 7 yıl oldu ve acısı hala içimde aynı.bende çok üzülüyorum.keşke şimdi hayatta olsaydı da anneme onu ne kadar çok sevdiğimi tekrardan söyleyebilseydim.arkadaşlarım annelerinizin değerini çok iyi bilin. :çok üzgünüm: