anneler yardım edın kızım mama almıyor

Konusu 'Aralık Anneleri' forumundadır ve med_cezir tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : med_cezir
  1. med_cezir

med_cezir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canlarım kızım 2009 aralık 18 dogumlu gayet guzel emıyordu bıberonla mamasını bı haftadır bıberonu agzına zor verıyorum ..meyve püresi flan verıyodm daha once gayet guzel emıyordu bı haftadır once meyve püresi verıp sona agzına hemen bıberonu vererek beslıyorum,,bı nevı kandırıyorum yanı :KK43: baska turlu almyor ...kaşıga alışma durumu varmı bılmıyorum ...sureklı püre veremem henuz kucuk bunun ıcın nolur yardım edın bu durumu yasayanlar varmı

2. 22 Mayıs 2010
  3. azyeb

azyeb rabbimin mucizesi beyzam Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

evet canım bende yaşıyorum.benim kızım 30 aralık doğumlu.pazartesi akşamına kadar herşey normaldi.gece kalktı azıcık emdi sonra mama hazırladım almadı normalde içerdi.o gece boyunca almadı.bugüne kadarda hep zorlayarak verdim.hayır emmiyorda nasıl beslenecek şaşırdım.elma püresi yedirdim yedi ama sonra onuda yememeye başladı.ek gıdayı zaten başından beri reddediyor.emzik ilk doğduğu andan itaberen alıyordu şimdi kesinlikle almıyor.biberon veya emzik görür görmez ağlıyor almak istemiyor.

4. 22 Mayıs 2010
  5. med_cezir

med_cezir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ne oluo bebeklerımıze anlamıyorum ..ılk once bnı bıraktı zorla verdım sımdıde benı alıo sut yok bıberonu almıyor delırecem ya