anneler yatış pozisyonunuz nasıl

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 19 Ocak 2008 başlatılmıştır.

19 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

slm kızlar ben hamileliğimden önce gece yatarken genelde yüzüstü yatardım şimdi ise mecburen sola yatmaya çalşıyorum ama hala alışamadım bazen eşim kalk böyle yatma diye uyarıyo sizler nasıl yatıyosunuz bildiğim kadarıyla anne adayları için sola yatmaları öneriliyor:a015::sm_confused:

2. 19 Ocak 2008
  3. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tubacım ben hamile kalmadan öncede hep soluma doğru yatardım. Hala öyle yatıyorum. Doktorlarda sola doğru yatmayı öneriyor zaten.

4. 19 Ocak 2008
  5. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Sürekli Ayni Pozisyonda Yatilmiyor,illa Ki Arada Değiştirmek Gerekiyor,ben De Bisağ Bi Sol Yapiyorum...sirtüstü Ve Yüzüstü Yatmamaya özen Gösteriyorum...

6. 19 Ocak 2008
  7. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sol tarafıma yatmayı seviyorum zaten benim için bi sorun olmadı.yüzüstü hayatta yatamam ama sırt üstü yatmanın nasıl bir zararı var onu anlamadım

8. 19 Ocak 2008
  9. ayse38

ayse38 canımın ta içisin sen:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bilsem nasıl yattğmı söyleyecemdenaniknanik:teytey:ya eşim beni sıkıştırıyo sığmıyoruz yatağa:roflol::roflol:kiloluda değilki,ayrı yatalım dedim,bizi bunaltıyorsun dedim öyle bir baktıki banaKötü KazenKötü Kazenşutarafagitti aynı böleeeeenaniknanik

10. 19 Ocak 2008
  11. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    bende soluma yatanlardanım...sorun olmuyo yani şimdilik bebişler küçük olduğu için sağa yatmanında bi zararı olmaz..ama biraz daha büyüyünce sağ taraftaki atardamara baskı yapmış oluruz...onun için şimdi de sonrada sol tarafıma yatıcammm

12. 19 Ocak 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

aynı dertten muzdaripiz malesef:1no2: bende hep yüz üstü yatardım sırt üstü yatamıyorum hala nefes alamıyorum sanki sag yanada yattıgımda fazla duramıyorum solda biraz yatıp yine yüz üstü pozisyona geciyorum ama karnımı yukarda tutarak sag ayagım otomatikman kalkkıyor bebege zarar vermiyim üstüne yatmıyım diye şimdi pek sıkıntı yok ama büyüdükleri zaman napıcaz biz bilmiyorum:1no2:

14. 19 Ocak 2008
  15. Alleyna

Alleyna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Nette arastirmistim sag ve ozellikle sol tarafa yatmak daha iyiymis bebek icin.kan daha rahat ulasiyormus.sirt ustu yatmayi onermiyorlar.eger yatamiyorsaniz gobek kismina yastik yada minder deneyin.Denemedim ama rahatsiz olanlar icin uygunmus diye duydum

16. 23 Ocak 2008
  17. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende yüz üstü yatanlardanım...ilk 3.aydan sonra yüzüstü yatmak tehlikeliymiş ama ne kadar sol tarafıma yatmak istesemde rahat edemiyorum ve hemen yüz üstü pozisyonuma geçiyorum...inşallah hayırlısı ile 9 ayı atlatırız...:çok üzgünüm:

18. 23 Ocak 2008
  19. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    soluma yatmaya çalışıyorum ,yüzüstü hiç yatmadım ama sırt üstü ve sağıma döndüğümde oluyor...