Anneler???

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve smilenur tarafından 11 Ekim 2010 başlatılmıştır.

11 Ekim 2010
    Konu Sahibi : smilenur
  1. smilenur

smilenur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Mrb kızlar gaz sancısı bitti
    şimdide dişler başladı diş jeli aldım ama yinede sızlanıyoo ne yapabilirim kızlar yardım lütfen...

2. 11 Ekim 2010
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    bu konuda pek bişey yapamayacaksınız üzgünüm ben de aynını düşünmüşştüm gaz bitince hemen ardından diş başlıyor
    jel bi kaç dk. rahatlatıyor eline yeşil soğan ın beyaz yerini verin çiğnesin ağrı kesici özlliği var dişini de kaşır havuç elma bu konuda bize yardım etmişti gece uyuyamazsa sık sık ağlayarak uyanırsa 1 küçük kaşık calpol verebilirsiniz belki ben öyle yapıyordum

4. 11 Ekim 2010
  5. tutkum

tutkum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    biz buralardan geceli cok oldu ama ben kızımda özellikle dış cıkarma donemınde cok zorlanmıstım,bircok sey denememe rahmen kızımı en rahatlatan sıvı dolgulu diş kasıyıcılardı dolapta bıraz sogutup elıne verıyordum soguk dıslerıne ıyı gelıyordu sakılesıp uyuyordu.Geceleride ilaç vermek yerine doktora danısıp alacagın sakinleştiri çayları öneririm rezene cayı kullanmıstım.

6. 11 Ekim 2010
  7. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.128
    Ödül Puanları:
    563

Diş etlerine zeytinyağı sürün hem yumuşatır hemde daha rahat çıkarır dişlerini

8. 11 Ekim 2010
  9. pamukannesi

pamukannesi Göründüğün gibi değilsen,hiç görünme daha iyi...' Üye

Beğenildi:
    1.138
    Ödül Puanları:
    163
    jel hiç bi işe yaramıyo ya.. havuç, yeşil soğan falan verebilirsiniz eline.. sulu dişliği de buzdolabına koyun, soğuk soğuk verin.. çok rahatlatıyo.. dr tavsiye etmişti