annelerden acil cevappppppppppp...

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve benim_olan tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ya ben bu soruyu bi kaç kez daha sordum farklı yerlerde ama cevaplayan olmadı.:1no2:Annelre özellikle kulalananlar cevaplarsa sevinirimpark yatak var şimdi moda ama bide büyüyen karyolalar var.hani ilerde tek kişilik bebişlere beşikten sonra normal yatak olarakta kullanılan.hangisi daha kullanışlı? hangisi özellikle ilk bebek için avantajlı çok merak ediyorum.ben şimdi bebeşim olunca İnşşallah 2 3 yaşınıda düşünerek büyüyen beşiklerden istiyorum.kullanan arkadaşlardan yardım isityorum.park yatak daha uygun ama onda çoçuk uzun zaman yatabilirmi? merak ediyorum..acil cevappp..:uhm:

2. 7 Ekim 2009
  3. tuuce

tuuce ANNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim fikrimi sorarsanız gerek yok büyüyen beşige çünkü büyüdüğünde normal yataklar kadar olmuyo vede gereginden fazla yer işgal ediyo...yani kullanıssız oluyo... yine yatak almak zorunda kalırsınız..şimdilik normal besik veya park yatak almak daha mantıklı bence..

4. 7 Ekim 2009
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi park yatak alın ilerde kendi begendiği bir oda takımı alırsı nız zaten sizi epeyce masraftan kurtarır
    bende ikiside var sadece park yatagı kullanıyoruz

6. 7 Ekim 2009
  7. selin1986

selin1986 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk olarak park yatak daha kullanışlı canım bende küçük sallanan beşik var canım daha kullanışlı oluyo

8. 7 Ekim 2009
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benimde çevremden gördüğüm kadarıyla büyüyen yataklardan pek memnun değiller.şimdilik park yatak al sonra normal yatakta yatırırsın zaten.

10. 8 Ekim 2009
  11. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim kızımın 3 yatağı var
    biri park yatak
    biri salanan beşik
    biride odasının takımında olan büyüyen yatak
    odasını hiç kullanmadık şimdiye dek o yüzden bişey diyemicem bizim odamızda yatığı için beşiğinde yatiyor
    park yataktda gündüzleri içinde oynaması ve uyuması için aldım çünkü yatak odalarımız üst katta devamlı in çık yapmamak için park yatak aldık
    park yatak çok kullanışlı gerçekten içinde çok rahat uyuyor hemde büyük bence 2-3 yaşına kadar çok rahat bi şekilde kullanırız
    birde seyahat çantası felan var çok kolay katlanıyor ufacık oluyor çantaya sığıyor felan biyere gidince mesela çok rahatlık

12. 8 Ekim 2009
  13. benim_olan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım nerden almıştın park yatağı? yni şimdi büyüyen yataklar kullanışlı değil öylemi? offfmafoldumben

14. 8 Ekim 2009
  15. benim_olan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada kızın çok tatlı maşşallah canım...her yere koyma böyle resmini :nazar: değer valla..:nazar:a.s..

16. 8 Ekim 2009
  17. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    bende park yatak aldım çok memnunum 3 yaşına kadar kullanabiliyor gerçi ben dayanamayıp 2 yaşında falan alırım heralde kuzumun yatağını. büyüyen beşikleri beğenmedim dar geldi.. benimde alan arkadaşlarım menun değil hatta ikinci çocukalarına park yatak alanlar var

18. 8 Ekim 2009
  19. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım biz henüz kullanmadık yani 1 yaşına kadar bizim odamızda yatırmayı düşündüğüm için salanan beşiğinde yatiyor kızım, büyüyen yatağıda odasında süs gene duruyor şimdilik sırnaşık şey
    park yatağını internet üzeri almıştık sayfa adı vermek yasak sanırım, istersen özelden yazarım canım. Ama ila internet üzeri almak gerekmiyor tabii bebek gereçleri satılan mağzalardada rahat bi şekilde bulabilirsin