Annelerin, Anne adaylarnn, Anne olmak isteyen herkesin, ANNELER Gn kutlu olsun

Konusu 'Sevgini Haykır' forumundadır ve incitanemtuana tarafından 8 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : incitanemtuana
  1. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    KK araciligiyla bu özel güne sadece bir iki gün kala hepinizin ANNELER gününü kutlamak istiyorum canlarim

ANNE olmak sart diilki heleki evli olanlar es olanlar koca bebislerinin ANNELERI zaten ve kocislerimizde bizi ANNELIGE hazirliyolar zaten benceyerimseniben

RABBIME SÜKÜRLER OLSUNKI bu mucizeyi biz KADINLARA nasip ettigi icin ne mutlu bize:Saruboceq:

ANNE olmak cok kutsal cok özel cok essiz hicbirseyle kiyaslanamaz bence tarifde edilemez anca yasanir:CüvCüv:

burdan
    tüm ANNELERIN
    ANNE adaylarinin
    ve ANNE OLMAYI bekleyen tanidigim tanimadigim henüz tanisacak oldugum KK arkadaslarimin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ve hersey gönlünüzce olsun insallah

aslinda biz kadinlara sadece 1gün diil 365gün ANNELER günü :teytey:

iyiki KADINIZ:nazar:
    iyiki ESIZ:nazar:
    iyiki ANNEYIZ VE ANNE OLMAYA LAYIK GÖRÜLMÜSÜZ:Saruboceq::nazar:
    ve veee en önemlisi iyiki KK liyiz

Son düzenleme: 8 Mayıs 2009
  2. 8 Mayıs 2009
  3. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

canım benim anneler günü yaklaşmışken çok iyi düşünmüşsün :1hug:

bende burdan canımın canı gözümün nuru kekliğim bıldırcınım bıdığım en iyi arkadaşım dostum sırdaşım hayatımdan hiçbir zaman asla ve asla çıkmasını istememediğim tek zaafım kurban olduğum biricik annemin senin ve kkda anne olan ve anne olmaya aday olan bütün arkadaşların bu özel ve güzel gününü kutluyorum iyki varsınız hepiniz a.s.

darısı tüm isteyenlere olsun inşallah :Saruboceq:

4. 8 Mayıs 2009
  5. gullerdiyari

gullerdiyari hayat beni nden yoruyosun Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tesekkürler incim senin gibi güzel Annenin ve bütün Annelerin anneler gününü kutlu olsuna.s.
    Anne olmak Allahin biz kadinlara verdigi bir mucizedir Allah herkese bu duyguyu tattirsin:Saruboceq:
    cok güzel bir konu acmissin ellerine yüregine saglikkaydirigubbakcemile3Şeniza.s.

6. 8 Mayıs 2009
  7. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    çook hooş bi paylaşım olmuş.. hepinize tek tek teşekkur ederim.. :asigim:
    sizinde anneler gununuz kutlu olssunn a.s.

8. 8 Mayıs 2009
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ahhh canıım:asigim:, çok teşekkür ederim kendi adıma.

Dilerimki hakeden, canı gönülden isteyen tüm bayanlar anne olsun, bu yüce duyguyla tanışsın.

10. 8 Mayıs 2009
  11. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarım hepinizin ve biricik anneciğimin anneler gününü kutluyorum. Hepinizede kocaman kocaman öpücükler yolluyorum.

12. 8 Mayıs 2009
  13. acemiperi

acemiperi Şükür Rabbime Üye

Beğenildi:
    520
    Ödül Puanları:
    153
    düşünceli duygusal arkadaşım benim. çok teşekkürler

14. 8 Mayıs 2009
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ANNE olmak tabiatın kadına bahşettiği en zor ve en güzel görevdir.

Bir evlat olursunuz, bir dost olursunuz, bir sevgili, bir eş olursunuz; hepsinin kendine göre ayrı güzelliği ve zorluğu vardır. Ama bir anne olursunuz ki, işte asıl o zaman, hani bir söz vardır; dünyada eşi bulunmaz birisinizdir artık. Bir başka görevdir anne olmak, bir başka zordur bağrında bir canı taşımak, yaşatmak ve geleceğe doğru fırlatmak…
    ANNEM;
    Sevgin,ölçülmez bir özlemle var oluyor yüreğimde.Annem bu hayatı ilk senden öğreniyoruz ve ilk senin elini tutuyoruz.kıyaslanmaz bir sevgi,ölçülmez bir özlemle var oluyorsun yüreğimde.
    Özlemin, sana olan sevgimi perçinliyor her geçen gün.
    Seni tanıdıkça seni tanımadığım hissine kapılıyorum,o kadar büyüksün ki seni nasıl tanıyacağımı,seni nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum.
    Sen koca yürekli dünyam,çıkarsız sevgine nasıl karşılık verebilirim senin?Ne kadar sevsem ödeyebilirim uykusuz gecelerinin hakkını..
    Bildiğim bir şey var ki o da; yerinin doldurulamayacağı
    Unutsan beni bir an,nefes almaz bu ciğerlerim.Yaşama gücü veren en değerli varlığım sen iyi ki annemsin benim.

Aramızdaki bağ öyle bir şey ki, bu sadece ANNEve çocuk arasında kurulabiliyor.ve o hassas yere hiçbir şey giremiyor.anlatılmaz bir dünya kurmak yine senin sayende oluyor annem.Bu hayatı ilk senden öğreniyoruz ve ilk senin elini tutuyoruz.kıyaslanmaz bir duygu.

varlığın bana ne kadar güç veriyor biliyor musun,şu hayatta en çok seni üzmekten korktuğumu biliyor musun
    Hayat seni sevdikçe güzelleşiyor.
    Yüreğimin aldığı kadar bendesin,nefes aldığım sürece sevdiğimsin...bu hayat seninle var oldu bende,sensizken eksik kalıyor bir yanım...sol yanımın sesi adını anıyor her an...bu küçük kız,sevginle nefes alıyor...yüreğim gülizar sen de bahçıvanısın oranın doğduğum günden beri

16. 8 Mayıs 2009
  17. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    o güzel yüreklerinize saglik canlarim topigimi renklendirdiniz cok tsklera.s.

18. 8 Mayıs 2009
  19. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Canim annem...Keske büyümeseydimde dizlerinden ayrilmasaydim..keske ellerde kiz sende gelin olsaydim...yerin öyle farkliki bende...herseyime ortak,canim arkadasim canim sirdasimsin sen...yine Anneler gününde yaninda olamiyorum ama inan bana taa icimde biyerler sizliyor seni düsündükce...en cokta kokunu özledim..yakinda insallah yine beraber olacagiz güzel annem...
    tüm güzel KK bayanlarinin ve hepinizin melek annelerinin anneler günü kutlu olsun