Annelerini bırakıp gittiler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve principle tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : principle
  1. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ÇOK MUTSUZUM ARKADAŞLAR ÇOOKKsenağlama 9. GÜN 74.83 12.GÜN 358 ÇIKAN BHCG TESTİ SONUÇLARINDAN SONRA BEN KENDİMİ HAMİLE HİSSETTİM HATTA HERKESE DE SÖYLEDİM DOKTORUM BİRAZ HIZLI ARTIYO GALİBA BUNLAR İKİZ DEDİ ÇOK ERKEN BİLİYORDUM AMA İSİM BİLE BULMAYA ÇALIŞTIM ONLARA. SONRA 6. HAFTAMIZDA KESELERİ GÖRMEYE GİTTİĞİMDE KARNIM BOMBOŞTU:nazar: NEDİR BU KİMYASAL GEBELİK BEBEKLERİN PES ETMİŞ DEDİ DOKTOR BENİM BEBEKLERİM PES ETMEMELİ :a015: NEDEN YAPTILAR BUNU BANA ANLAMADIM BENİM GİBİ OLANLARINIZ VAR MI??? YALVARIRIM YARDIM EDİN DOKTOR SENDEN KAYNAKLANAN SORUN DİİL ONLAR PES ETMİŞ DEDİ AMA BİLMİYORUM ARKADAŞLAR BÖYLE OLAN VAR MI RAHMİM YETERİNCE KALIŞMIŞ AMA BEBEK YOKK BENİM YÜZÜMDEN Mİ GİTTİLER??? :1no2:YANLIŞ BİŞEY Mİ YAPTIM YOKSA VÜCUDUM MU YAPIYOR OLABİLİR ÇOK KÖTÜYÜM ÇOOKsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 22 Mart 2009
  3. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım kendını cok fazla uzme bende aynı seyı yasadım 1.5 ay once degerlerın cok guzeldı ancak benımde kesem gorunmedı ve kımyasal gebelık yasadım dr um senden kaynaklanmıyor saglıksız embryo dedı ve hıc ara vermedım cnm persembe gunu yenı transferım yapılacak pes etme senden kaynaklandıgını sanmıyorum bende aynı seyı hıssetmıstım ama dr um benı ıkna ettı

4. 22 Mart 2009
  5. Tia_MaRia

Tia_MaRia Guest

canım benim transferimin 8.günü kaybettim onları hemde herşey mükemmel görünürken bunlar bizden kaynaklanmıyor daha zamanımız var demekki Rabbim herşeyin en iyisini bilir bunun için kendini suçlama sakın ve pes etme bizde alıcaz bebişlerimi hayırlısıyla kucaklarımıza üzülme canım

6. 22 Mart 2009
  7. nilen

nilen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    108
    lütfen kendini üzme keşke bazı şeyleri değiştirmek elimizde olsa ...ama olmuyor işte hayırlısı
    rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün öptüm

8. 22 Mart 2009
  9. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım okadar zorkı benimde kasım ayında kurtajla aldılar bebeklerımı 5 haftalıkken bırakıp gıttıler benı bızde daha buyuk bır araba alalım ısımlerı ne olsun planları yaparken öylece kalakaldık ama gecıyor sımdı yıne aynı yoldayım nısanda baslıyorum yenıden ne dıyelım allah hepımıze kocaman yurek ve bol sabır versınkı bu yarışı kazanalım

10. 22 Mart 2009
  11. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.327
    Ödül Puanları:
    163
    merhaba arkadaşım.bende 2.tedavimde 12.gün değerim 278 çıktı.14.gün tekrar yaptırdığım testte 38.e düşmüştü dr.kimyasal gebelik dedi.3.tedavimdede değerim 292 çıktı.14.gün 811 oldu.herşey çok normal devam ederken 5.5 günlükken ikizlerimi kaybettim.doktorumda hiç bir anlam veremedi.gebeliğin çok güzel devam ediyordu dedi.ama hakkımızda hayırlısı buymuş.şimdi bazı testler istedi onları yaptırıcağım sebep araştılıyor şimdi.seninde yaşadıkların son olur hayırlısıyla bebeğine kavuşursun inşallah.

12. 22 Mart 2009
  13. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım bi daha yaparsın bunu demek kolay diyeceksin ama yapcak bişey yok napalım allahın takdiri böylemiş dicen tekrar deneyeceksin canım kimyasal gebeliği bende duymuştum neden oluyormuş dr a sordunmu senin suçun yoktur canım bence allahtan herşey bak görürüsün bi dahakine olacak bebeğin ama kendini yıpratma olurmu acil şifalar dilerim sana dualarım seninle canım:teselli::1hug:

14. 23 Mart 2009
  15. principle

principle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize desteğiniz için çok teşekkür ederim kolay diil ama atlatmak zorundayım. Yazdıklarınızı okuyunca yalnız olmadığımı hissettim iyi var burası ve iyiki varsınız a.s.

16. 23 Mart 2009
  17. angell08

angell08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım.yaşadıkların hiç kolay değil ama zaman herşeyin ilacı bende iki deneme yaptım ilki dış gebelik oldu ne ağrılar acılar çektim ikincinin kalbi atmadı kasım ayında kürtaj oldum.ama herşeye rağmen bu olumsuzlukları bi kenara itip şimdi yeni tedavim için gün sayıyorum.allah yolumuzu açık etsin.sende üzülme herşeyin bi zamanı var demekki

18. 23 Mart 2009
  19. Qmulti

Qmulti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme ne olur allah büyük herşeyin hayırlısını iste canım geçmiş olsun ve allah sabır versin