Annem bana düşman oluyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve civcivy tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : civcivy
  1. civcivy

civcivy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Mayıs 2016
  2. 8 Mayıs 2010
  3. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gülüm ya okurken nasıl üzüldüm bilsen.

Bu aileleri hiç ama hiç anlamıyorum ben var ya :umursamaz:

Ya madem bakamıcaktınız,sorumluluk üstlenemicektiniz neden yapıyorsunuz şu çocukları böyle harap ediyorsunuz !

Ailenin yaptığı davranışları sözleri çok kırıcı ve itici.Anlayış sıfırın da altına inmiş annende.

Hiç onu haklı bulacağım tek nokta yok,olsa da onu şuan görmezden gelirdim sanırım.:nazar: O derece kızdım annene.

Keşke düğüne biraz daha az zaman kalsaymış.6 ayınız var daha.

İnşallah tanışma gününde bu taraflarını göstermezler gülüm.İnşallah sen de dua et.

Moralini sakın bozma.Bağlarını koparmak isterse ,bunu tercih ederse kendi bilir.O zaman da anneliğinden şüphe ederim ben onun :nazar:

Tanışma gününde annenden birşey yapmasını felan bekleme,dediğin gibi pastayı böreği en gerekiyorsa sen yapmaya çalış.Hazır da alabilirsin 1-2 çeşitini mesela.Ama kendin yaparsan da artı puan alırsın sengözlerimebaksanab

Bu zor günleri atlatacaksın ve sevgilinle hep mutlu olacaksınız inşallah.

4. 8 Mayıs 2010
  5. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    geçinemeyen eşlerin sonuçlarını herzaman çocukları çekiyor Allah yardımcın olsun şu an anneenin söledikelri sana zor geliyor ama sende aşağıdan al fazla cvb vermemeye çalış, kırmamaya çalış, bu arada aşkına ve ailesine daha çok değer veriyormuşsun ğibi geldi bana....

6. 8 Mayıs 2010
  7. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Mavi cnm öyle kötü hissediyorum kendimi şu an gözlerim kıpkırmızı oldu kan çanağına döndü.Çok tşkederim iyidileklerin için. ınşallah atlatıcam o günleride.

royall Aşkımın ailesi çok iyi insanlar ben çalışmıyorum diye kız çeyizi gibi herşeyimi aldılar, Bene aldım tabi inkar edemem alıyorum ama onlar babası hele hep desteğimiz, hep yanımızda, gerçekten allah razı olsun annesinden de babasından da hepsinden de.

Nişan bi olsun herhalde ondan sonra gecer iyice zaman, eşya vs evlilik hazırlıklarıyla umarım, bir de ayrı şehirdeyiz biz canım sıkıldıgında sarılamıyorum aşkıma yapayalnız hissediyorum bu şehirde kendimi. Tek isteğim yüzümün akıyla atlatmak, yuvamı kurmak, hep huzurlu olmak kavgasız..

8. 8 Mayıs 2010
  9. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya okurken çok şaşırdım ben canım..
    Allah senin yardımcın olsun yani ne diyim ki..ben 8 buçuk ay oldu evleneli..1 senede nişanlı kaldım..Allah razı olsun annemden daha nişanlı bile değilken o kadar çeyiz yaptı ki..ben hiç anlamam çeyizden..ne alınması lazım ne yapılması lazım..hiçte düşünmedim..çevremde gördüklerimdede hep anneler yakınlar filan yapar gelin bu kadar düşünmez ki çeyizi..
    Aslında bunları söylerken acaba seni daha çok üzermiyim diyede düşündüm ama...
    Kalbini kırdıysam kusura bakma..:çok üzgünüm:
    Ama yinede annendir idare et sen düğüne kadar..inşallah o da anlar seni üzdüğünü.Belki seni üzdüğünün farkında değildir kendine göre sorunları vardır..
    Neyse çok uzun oldu canım.bence sevgilinin aldığı hediyeyide ver sen annene boşver..ve kendini üzme bu kadar olumunekankayizsmile

10. 8 Mayıs 2010
  11. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gözlerine yazık değil mi ...Ne geçiyor ki eline böyle ağlayarak.

Kendini soyutla biraz bu sorunlardan.

Dışarı felan çık arkadaşlarınla vakit geçir kafan dağılsın.

12. 8 Mayıs 2010
  13. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum a.s

14. 8 Mayıs 2010
  15. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım anlnen belki babandan çekindiği için öyle söylemiştir. eminim ciddi değildir. belki üvey ablanlar da bozuyordur kadının sinirini.

sana tavsiyem 3e 5e bakma geçici de olsa ufak tefek bir iş bak, en azından eline biraz daha para geçsin diye. istanbuldasın illaki ufak tefek birşeyler bulabilirsin.

canını sıkma. annenle açıkça konuş. bana böyle dediğinde çok üzülüyorum, birbirimizden başka kimimiz var, üzmeyelim birbirimizi falan de. sana çok ihtyacım var de... belki konuşman işe yarar.

16. 8 Mayıs 2010
  17. civcivy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar çok tşk ederim desteğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim

takmamaya çalışıcam, dadlum bende çeyizime istediklerimi almak için, çok özendiğim için karıştım, daha doğrusu zaten annem ne biliim benim ilgilendiğim kadar ilgili değildi, bende daha zaman varken aşkımın bohçasını bile hallettim sayılır, yani hem onları sıkıştırmak istemedim, taksitlerle aldım, ödensin bir an önce diye, niyetim buydu.. Bohça konusunda da işte daha guzellerini 3-5 daha fazlaya da olsa buldugum için daha güzeli özenlisi olsun istedim.

Bu arada aşkımın hediyesini vericem, gelmedi henuz kargo.Gelince vericem.
    Mavicim daha iyiyim, geçicek hepsi biliyorum.Canım benimmm
    joey cnm istanbulda değilim. Aşkım ıstanbul'da. Çalışıyordum bundan 6 ay öncesinde, yatak odam için para biriktirmiştim allahtan o zamanlar..Şu sınava 2 ay var şu 2 ay geçsin iş bulmaya çalışıcam. Gerci dediğim gibi kolayladım da yine çok şüküri aylar öncesinden başladıgım için taksitlere allah yardımcı oluyor yine, aşkımın işi çok iyi allahtan, o hep destek. Ama tek dileğim şu sınavımının da iyi geçmesi ve atanmam, doğru dürüst bi işimin olması.

ınşallah huzursuzluklardan da kurtulucam 7 ay sonra.Huzur, aile bireylerinin özellikle anne ve babanın iyi anlaşması herşeyden önemliymiş hayatta. Evin direkleri sallandıgında hiç bir huzur sevgi ortamı kalmıyor çünkü.

18. 8 Mayıs 2010
  19. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben böyle demek istemedim yanlış anladın yerimseniben
    yani ben hiç karışmadım alıncağa derken..Demek istediğim annem zaten halletti herşeyi benim bunları düşünmem gerekmedi manasında demiştim..
    Yani keşke seninde hiç düşünmene gerek kalmasa,kafanı sadece nişanlılığın güzelliklerini yaşamaya verebilsen keşke..Ama kimse sana yardımcı olmayınca mecbur sen düşünüyosun.buna üzüldüm canım..Anlatabilmişimdir umarım..
    Ama annenede pek kızma inşallah düzelir..dediğim gibi onunda kendince sıkıntıları vardır belki

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.